Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • vyzdoba cez agenturu je krasna ale draha zalezitost 😐
    tam kde bude mat my hostinu nam ukazovali fotky a jedna mala vyzdobu cez agenturu bola krasna ale dala za to vraj 50 000 🤔

• uf, to sú riadne pálky... My sme našťastie mali návleky na stoličky zdarma a výzdobu sme si robili samy. Ikebanu sme mali za super cenu. Takže výzdoba nás naozaj veľa nevyšla 🙂

• tak to je ina cena 😠

• Sponzor fóra
  • muma a kde budete mat hostinu?

• v banskej bystrici ....na sachtickach. to je lyziarske stredisko a je tam celkom fajn hotel..ony robia aj vlastnu vyzdobu co som rada aj za rozumnu cenu

• ja som ich nakoniec nemala, teda tie návleky 😃 Výzdoba v kostole spolu s výzdobou doma / požičala tiež pani Kostolníčka/ som mala za 800,-Sk a za kyticu, ikebany na autá a výzdobu v sále sme dali cca 3500-Sk
    takže tak 🙂

• Inak veľa reštaurácií a hotelov má výzdobu zarátanú v cene. Aspoň takú základnú. Sestre ide teraz kvetinárka robiť výzdobu sály za 2000,- SK

• to matusik: tak to si fakt mala rozumnu cenu 😃
    tu muma: ty nie si zilincanka?

• slniečko, neviem či si postrehla mám cenník od tej pani aj s fotkami kľudne pošlem len napíš mailovú adresu 🙂

• nie nei som

• A zabudla som, slniečko naozaj sme mali veľkú svadbu, pretože drahého rodina je veľka, je ich jak hadov 😃 😃

• matusik tak to sme na tom rovnako aj moj drahy ma biggggg rodinku 😃

• matusik: poslana do IP
    no my chceme malu svadbu, nechceme tam mat ludi, ktorych vidime max raz za rok alebo menej..

• slniečko - došlo všetko???

• mam vsetko 😃
    este raz dakujem

• Sponzor fóra
  • slniečko kde máte svadbu???

• este vsetko zistujeme, teda hlavne ceny
    ale chceli by sme to tu: http://www.villanecas.sk/

• je to pekné, ale myslím, že pokiaľ to chceš mať v reštike, tak najakú výzdobu isto mať budú 😉

• slniecko dobre ste si vybrali..vyzera to tam super

• v to verim, preto by som chcela vyzdobit len kostol
    ale ked nam daju vysoke ceny, tak budeme musiet najst nieco ine.. 😞

• no hadam nebudu a ked tak este mas dost casu..ved sa vydavas v septembri ak som dobre postrehla 🙂

• dobre si postrehla 😃
    rstiku vyberal priatel 😃 aj to ide vybavovat, sa an to podujal...

• tak len nech sa snazi to je dobre ked je chlap aktivny...... 🙂 inak my to budeme mat tu
    www.sachticka.sk

• velmi pekne 😃
    to by som tiez brala..

• No tak to vyzerá super 😉

• ahojte, juj ako ste sa rozpisali 😉 dlho som tu asi nebola 🙂

• ahojte baby..uz som doma a veceriam..taka unavena som,no energiu som nabrala z krasneho pocasia 😎 a z dvoch kav 😬 😃

• hallo 🙂

• fifi..teba vidiet je zazrak asi 😃 😃 😃
    ahoj luko..aky bol den?

• no unavny 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov