Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
moj tiez..ale este jeden den a zas vikend.. mate zajtra vyucovanie,ked je den ucitelov?
Odpovedať
Profilova fotka
hallo ;-)
Odpovedať
ano, ale len tri hodky, potom je mechehe...ale mne zacina o pol piatej Pilates a kedze ho mam len raz do tyzdna nemienim tam neist
Odpovedať
a to soms a tesila ze cvicenie v piatok a co mi ujde
Odpovedať
Profilova fotka
co to je Pilates? :-N
Odpovedať
fifi, ty ty ty...nie si moderna? :-D je to druh cvicenia, spevnenie, odstranenie bolesti chrbta a tak :-D ale ja idem len prvy krat, tak viac neviem :-D
Odpovedať
fifi..bola na to velka reklama a dali sa kupit cd s cvikmi ;-) ja som vcera vytlacila kalanetiku v polstine :-N :-D ale obrazkom rozumiem a aj cislam.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooooooooj, hanbim sa, no pocujem to prvykrat :-N hm, to moze byt zaujimave ;-)
Odpovedať
fifi..mozem pozicat cd ;-) ale mne sa to zda nudne..
Odpovedať
caute! Kalanetika je pre mna vynikajuca, rada ju cvicievam, pilates bol na mna moc nudny a narocny na cvicenie, nechala som to , takisto ako aj jogu:-ˇ)) FIFI divím sa a je mi divno, že nepoznas Pilatesa:-D
Odpovedať
vio..ahoj..no asi sa neobzera po inych od svadby :-D
Odpovedať
mne to vyhovuje, ja nemam rada vela pohybu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko..ja ked chcem schudnut,tak zasadne necvicim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam rada vela pohybu, preto som chodila radsej na Tai-bo alebo sme na lyziach, ked je moznost ;-)
Odpovedať
lea, tak to by sa mi pacilo :-D ja hlavne koli spevneniu a aby som sa citila lepsie fyzicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to chcem CD Kati :-D ked ide o spevnenie, to nikdy nie je zle... myslis, ze do stretka mi ho vies nejako zaobstarat?
Odpovedať
fifi , my sa nebudeme na teba pozerať moc kristicky, nemusíš kvoli nam do stretka cvicit:-D:-D Dnes má Andrejka Sprochova vela reportazi v telke v telviznych, co?
Odpovedať
luko..ja v poho zhodim a vyzeram lepsie,ako s cvicenim.. no rozhodla som sa aspon pre intenzivny strcing..tak hadam sa v tej kalanetike najdem :-D fifi..donesiem na stretko..mam ho u mileho..aj si to idem poznacit do diara ;-)
Odpovedať
Co sa týka mna, mna uz spevni iba poriadny bic a maly dvor, inak sa nedokopem k tomu. Navyse polovicka mi "hrozí" surodencom pre malu.
Odpovedať
no ja hlavne sa tesim ked vyreklamujeme DVD rekorder tak si kuoim DVDcko a budem cvicit raz tyzdenne aj doma, lebo aspon dva krat by sa malo a kurz je len raz tyzdenne
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: fakt vam nebude vadit,ze nebudem "spevnena" :-D :-D prides na stretko?
Odpovedať
vio..a ty este nechces? luko..a uz ste ho dali?
Odpovedať
Profilova fotka
ok babizne, idem sa ucit :-S ]-( musim, v sobotu ma caka narocna skuska... cafte zatim
Odpovedať
lea, az v sobotu bude mat drahy cas tam vybehnut...ale co som bola na jednom fore o digi tv a technologiach, tak mi jeden manik napisalm, ze mu tiez vypadol ten koli z konektora a mal inu zjnacku, takze problem je nozaj v tom, ze tie snury robia iny vyrobcovia ako techniku, tak si mozes vybrat sebelepsiu znacku a moze to stroskotat na takejto blbosti
Odpovedať
FIFI chcela by som, uvidim, co mi dorobi masochistka zubarka 8.4. so zubkom, mam ho v zlom stave, chcela mi vyberat nervy, bo sa mi zapalili, ale akosi nevie umrtvit zub, tak ci mi ho nakoniec nevytrhne, to neviem:-( Nebudeme sa na teba hnevat, ak nebudes spevnena, neboj, vsak aj tak budes sediet za stolom, moc to nebude vidno:-) LEA- vsak aj by som chcela, len to rodenie keby nebolo!!! Navyse drahý sa chysta na "mna" uz asi coskoro- mozno uz tento rok:-) EJHA! Akosi rychlo mi ubehla ta materska s prvym..
Odpovedať
no nikdy nevies,co sa moze stat..ked raz narazis na vadny produkt,tak smola..a vadne produkty su ako pri lacnych vyrobkoch,tak aj pri drahsich a drahych :-N
Odpovedať
baby ktore ste v ZA, poradte mi vasho gynekologa..nejakeho schopneho a kde ordinuje, musim si preniest kartu od svojho do ZA coskoro.
Odpovedať
vio skus kuknut na babatko.sk v sekcii gynekolog alebo na modrom konikovi ;-)
Odpovedať
vio..co viem,tak dost ich v nemocnici..ale netusim,na ktorom poschodi :-N
Odpovedať
Luko diky..hladam zatial...Babatko je uz modry konik teraz.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?