Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
vio, nie je, ale prehadzuje to na konika, skus to dat do goolu alebo rodinka.sk ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky dnes akosi absentujete či čo? :-) akosi málo ste popísali... čo sú mi to za novinky, violetka... ;-)
Odpovedať
ahoooooj :-D no my sme vcera slavili den ucitelov, tak sa nedifff ze som tu moc nebola :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko...baby..kedy to mam byt to stretnutie? akosi som zabudla datum........a nechce sa mi citat vsetko .... :-D dik.....
Odpovedať
ahojte :-) tak stretko bude vo stvrtok 10.4. pred mojou svadbou.... :-D ;-) ako ten cas letiiiii.... :-N :-)
Odpovedať
10.4. len ja som sa vcera dozvedela ze akurat ten vikend je medzinarodna konferencia o nadani, ktoru organizuje nasa skola, takze ma neuvolnia :-( :-( :-( pritom na strankach mame datum 4.aprila tak musim v pondelok zistit kedy to vlastne je
Odpovedať
a to este dufam, ze vtedy nam nepridu robit tie plastove okna....jaj, co nejaka vyssia moc mi chce zabranit aby som sla do Ziliny...no vsak na to by som sa pozrela teda...tak a utekam spat k upratovaniu
Odpovedať
luko, no teda.... aj ja utekam naspät upratovat,musim to stihnut do 14,00,potom milacik pride z prace a ideme hladat po mnichove oblek......no uz sa tesim :-N :-N prajem pekny den......u nas je slnecno a ma byt do 20stupnov.....papa :-) ;-)
Odpovedať
tak ak mame na strankach 4.aprila tak to musi byt 4. aprila, takze uz len dufat, ze nepridu robit okna a v ZA som ako na koni, v pondelok mi pride blahozelat svokra, ktora to organizuje, tak by som to mohla dohodnut
Odpovedať
luko mas narodky,alebo co,ked ti pride gratulovat svokra? =-)
Odpovedať
anoooo, dnes 29teho mam 29 :-D
Odpovedať
jeeeeeeej to je super......tak ti blahozelam a prajem vsetko naj,naj, najlepsie,aby si bola vzdy stastna...... :-) ;-) takze oslavujete? :-) ja musim konecne prisnejsiu dietu drzat buduci tyzden,a kolaciky az na svadbe...... :-N :-D ale myslim,ze mi mily nejaky zas doniesol :-N pekne oslav ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujeeeeem :-D nie, neoslavujeme, drahy siel stahovat kamarata, prelozili sme to o tyzden...ale to mam pocit ze budem na tej konerencii, tak fakt netusim, kedy to oslavime :-N smaily, tak uz sa ti to kraaaati a budes manzelka :-D
Odpovedať
luko ved konecne....manzelsky zivot..... :-D uz sa velmi tesim...... ale este mame toho vela vybavit..... :-N ;-)
Odpovedať
smaily a vy spolu aj byvate, alebo to bude premiera =-) ;-)
Odpovedať
luko, my spolu byvame uz asi 3,5 roka.... :-D ;-) :-D
Odpovedať
jaj, no tak to uz velka zmena nebude, akurat sa budes inak volat :-D my tiez spolu byvame, rok a 9 mes. x-)
Odpovedať
ahojte baby..ako vikendujete? luko..vsetko najlepsie ;-) dufam,sa stretneme v ziline na stretku :-) smaily..no as to neprehanaj s chudnutim,aby si vladala na svadbe :-D :-D :-D
Odpovedať
lea ahoj,ja sa uz chystam,milacik pride a ideme do mesta....ucim sa s tym mojim maleupom robit...... aby som potom nestresovala,ale ide mi to celkom dobre hadam.... :-) ;-) a za buduci tyzden musim 2 kila dat dole,lebo som sa uz nastvala na seba..... :-N :-D nebudes aj ty sa ocistovat? :-D ;-)
Odpovedať
no ja mam doma nejaky precistujuci caj z Terchovej :-D ale u mna je to naopak, ked myslim, ze chudnem tak mam o dve kila viac a posledne dva tyzdna sa teda nekontrolujem a kukam na vahu a 56kg :-D cize som schudla zas dve kilecka
Odpovedať
lea, vdaka ;-)
Odpovedať
luko aj ja mam dobry cajik.....uz sa mi takmer minul a je antilipidny.... :-D ja chcem mat aspon 56 ,kym pojdem domov do soboty.....ale nevazila som sa uz dobre 2 tyzdne..... lea ty si sa uz vazila na novej vahe????? :-D ;-) a kolko????
Odpovedať
ja mozem na prisne diety zabudnut teraz..zlcnik nepocuva..takze musim poctivo jest.. vaha mi ukazala priserne cislo..ale to bude hadam normalne v pondelok.. smaily..poviem ti tuky..to by mohlo stacit..20,8% a svaly 62,5% takze som nabrala aj svaly..
Odpovedať
ja ani diety neuznavam, mozno len take, ked clovek potrebuje dat par kileciek dole, tak to sa da, ale ak nejaky velmi obezny clovek sa vrha na diety, tak to moze ratat s jojo efektom. lea, no svaly su fajn, nie? :-D
Odpovedať
ja mam prisne zakazane diety..ale obcas treba dat len pitny den..pripadne ovocny.tieto dva typy este zvladam.. inac,uz len tie problemy so zlcnikom prinasaju riadnu dietu..a pokial mam krce,tak to mam prisnu dietu od doktorky..
Odpovedať
jej, no to je ine samozrejme, to nezavidim, dufam, ze ta bude zlcnik posluchat
Odpovedať
vraj az po operacii..ale nevadi..treba si uzivat zivota,kym sa da..
Odpovedať
a kedy budu operovat?
Odpovedať
zatial este netusim..asi az dalsi rok..pokial sa nic zle neprihodi..
Odpovedať
no tak to potom budem drzat palce ;-) a uz budes mat manzelika, ktory ta podpori x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?