Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ved uvidime,co nam prinesie zivot..nie som tym natesena..ale malo by to pomoct..

• tak som si isla kupit moj najoblubenejsi kolacik spic...ked uz mam tie narodky 😃

• ahoj luko tak ti prajem dobru chut a krasneeeeeeeeee narodky...nech sa ti tento rok navzdy zapamatas ako najkrajsiii v tvojom zivote 🙂

• Sponzor fóra
  • dakujeeeem 😉

• a od draheho co dostanes za prekvapko? 😉

• no uz som dostala knihu a bude vecera nabuduci tyzden...neviem ci bude prekvapko 😬

• no a kupili sme si LCD a DVD minuly tyzden, takze tak 😃

• tak dobreeeee 🙂

• ahoj muma..ako?
    luko..no ja mam strudlu v mraziaku,tak nad nou rozmyslam 😃

• hladas cosi na vasu svadbu? 🙂 😃

• jj 😃 aby sa nenudili 😃 a aby ma zabavili 😃

• a co by si chcela?
    ja urcite ten slub svokier 😃

• este neviem, zatial len sondujem, ale v od jula mam prazdniny, tak do 30.8. mozem vymyslat a vymyslat 😃

• to ano..tak ako ja..len ja budem musiet vymyslat uz teraz,kedze svadbu mam na zaciatku prazdnin 😃

• Sponzor fóra
  • Luko dodatocne tiez prajem vsetko naj 😉 nech sa ti splnia vsetky sny a zelania a samozrejme aj rozpravkova svadbicka 🙂
    dnes je naozaj krasny den 😉

• fifi aj u nas je nadherne....idem hned sa rozbehnut do olympia parku......velmi mi chybalo slniecko.....
    a potrebujem pohyb..... 😃

• ahojte baby..tak aj tu je konecne pekne..som zvedava ako dlho to vydrzi..no hadam stiham skocit aspon na nakup,kedze som vcera nebola 😬

• haloooooo je tu niekto?

• ahoj fifi..ako vikend?

• ahoj Kati... no konecne za mnou skuska a aj prednaska, ktora skoncila automatickym zapoctom 😃
    aj priedusky ma uz menej bolia, skoda len, ze toto krasne pocasie si zajtra nevychutnam, lebo pracujem 😠
    manzel dostal akusi crevnu virozu, tak chudatko beha postel-WC 😞 a ja som si na chvilu sadla za pc...
    chcem hodit nejake fotky na modrustrechu, mame uz ten novy stol a stolicky v kuchyni 😉

• no aspon cosi potesujuce..aj ked ta viroza je nic moc..
    hadam to pocasie vydrzi,kedze coskoro pridem 😃
    idem teda kuknut,co super si obstarala 😉

• musim to najskor pozmensovat 🙂

• dobre teda..este chvilu pockam 😃

• ok dik 😃

• aka som mila,ze 😃 😃 😃

• hm, blbe svetlo, neda sa mi to poriadne odfotit, pouzila som aj vcerajsie fotky z vecera

• tie stolicky su suprove 🙂

• ahojte kočky
    ako ste sa mali v dnešný slniečkový dník? nebolo úžasne??? konečneee 😎

• ahojte 😃
    ja len na skok, dnes sme booli vymenit DVD rekorder, tak uz mame novy, snad uz bude aj dobry 😃 kupili sme v Ikea nejake dekoracie, a rozhodli sme sa ze o dva tri roky nepojdeme do noveho bytu, ale kupime domcek....ak vsetko dobre pojde samozrejme, takze tak vcelku moj den. idem sa o chvilu pripravovat doprace 😕

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Široká ponuka svadobných služieb.
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.