Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
luko..takze ides travit cas pri dvd :-D a kde by ste chceli dom? =-)
Odpovedať
no uz som to zapojila ;-) dom niekde do 30km od Blavy maximalne :-)
Odpovedať
aha..no to je super..hadam vam to vyjde :-) idem ja do kostola..potom sa este na chvilku ozvem..a pak budem cumiet dvd..som si dnes zopar zas kupila :-D
Odpovedať
pokial budeme zdravi tak myslim ze ano ;-) ja idem robit pripravy a potom trocha kukat TV a prave sa hadame, ci mam vecer nahrat Nepriatela pred branami alebo Sin City...myslela som, ked bude DVD tak sa hadat nebudeme :-D :-D :-D
Odpovedať
Sin City som chcela pozerať, ale je dosť neskoro... ráno treba aj vstávať :-( Ja som naposledy videla krásny film na DVDčku - Pýcha a presudok... dobrá romantika :-D dobre padlo...
Odpovedať
ano....ten film sa mi velmi pacil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate po vikende? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Linda, u nás super, včera sme si vychutnali krásne počasie, boli sme zbierať podbeľ, potom na bycikloch a večer sme zistila, že sa nám pokazila chladnička. Takže skvelé zavŕšenie dňa :-D A čo ty, aký sa mala víkend? Dnes posledný krát v práci, čo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no presne tak posledne chvile ..ale este mi tu vymyslaju robotu jedna radost...ja som bola doma v zv tak som si fajn odychla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, dúfam, že si nezabudla na tú kávičku, keď budeš mať to školenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne budem mat zajtra od osmej tak sa ozvem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hi nieco mi uslo? Linda meni zamestnanie? :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej hej..opustam sikmacikov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaaa a dufam, ze ides do lepsieho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budem čakať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no idem na VS tak co sa tyka dovolenky urcite lepsieee :-D budem janke vzdialena koelgna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak to gratulujem a prajem vela uspechov v novej praci ;-) ja som tu tiez "podskocila" na vyssiu funkciu, asi od 1.5. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak to je skvelá správa... Gratuľujem ;-) No už by som aj ja mala začať na niečom pracovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem zuzi a tiez gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vdaka :-D bude to riadna zodpovednost, ale clovek sa cely zivot ma co ucit ;-)
Odpovedať
ahojte baby..vidim,ze sa to robia zmeny v praci..aj ja by som sa mala zacat snazit :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je tu niekto? :-.
Odpovedať
ahoj fidi..ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, triedim s fotky v notebooku, kym sa manzel kupe ;-) ako v UK?
Odpovedať
ahojte,ja som teraz prisla.......som unavena...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily, ty to mas za 2 tyzdne, ako sa citis? :-D
Odpovedať
fifi..to som dnes robila aj ja..no uz ma to preslo,tak zajtra pokracujem :-D posledny tyzden v praci a volno chvilu..sa normalne tesim :-D :-p ahoj smaily ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tesim na stretko baby ;-)
Odpovedať
aj ja..aspon zas take prijemne poklebetenie.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo, tak zatim kati... bru noc... P.S. smaily asi od unavy odpadla, ked sa nam neozvala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?