Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ta je na icq 😛
    mne zas pada net..otrieskat tych ludi tam 😠 😠 😠

• fifi,pc mi spadol 😃

• fifi tak ja dnes uz zacinam prezivat stresy.....a take mravencenie, ze vlastne ja sa uz vydavam..... 😬 😃
    no uz mi to jasne dochadza...... 🙂 😉 a velmi sa tesim....

• Sponzor fóra
  • smaily..neboj..bude dobre,ak nahdou nenasnezi 😃 😃 😃

• lea, tak ten sneh si prosim nechaj niekde inde......ale v nas svadobny den chcem vazne slniecko....a vela slniecka...... 😃 😃 😉

• jasne 😃 😃 😃 😃

• ahooj 😉

• Ahojte, je tu niekto???? 😉

• ahojte,
    Mati ja som tu... Sem-tam nakuknem popri práci. Ale keď vždy to tu ožije večer, keď tu nie šom 😠

• Jani, ani ja tu nebývam večer. a všímam, že vtedy je tu rušno 🙂

• no veď ani nestíham vždy ráno všetko čítať 🙂 Asi sme tu v nesprávnom čase 😃

• Asi tak 🙂 len mne sa už nie vždy chce večer znovu zapínať PC, dosť čo v práci pri ňom presedím 8hodín 😐

• no ja mám tú výhodu, že doma PC nemám. Tak aspoň ma to neláka 😉

• ja mám, ale napr, včera som si našla inú zábavu, umývanie okien, keďže pred Velkou nocou sa mi nepodarilo umyť všetky 😠

• No to je super zábava, aspoň si na čersvom vzduchu 😃 My máme na byte našťastie iba dve okná, tak sa pri nich aspoň nenarobím. A keď sa vrátime ku svokre, tak budem mať iba jedno 😬

• Sponzor fóra
  • To ti normálne závidím 😉 , ja bývam u svokry, ale tým, že sú oni v pivničných priestoroch, ja umývam okienka na celej chalúpke 😠 , radosť požiť, hlavne keď si človek uvedomí, že vlastne len niekomu inému udržiava dom. 😞

• ahojte dievcata 😃
    matusik, chcela by som ta velmi poprosit o to slubene tel. cislo na pani Richtarovu z KNM do IP 😵
    dakujeeeeeeeeeeeeem

• Mati, neboj, raz to bude vaše. Takže to udržiavaš pre seba a pre svoje deti. Aj keď jasné, že to je úplne niečo iné. Ja ťa viem veľmi dobre pochopiť. My sme u svokry skášlili okolie (urobili trávnik, vysadili tuje, urobili skalku, ...) a odišli sme. No a teraz to tam všetko zaniká pomaly 😐

• Ahoj, ja zabudla, sorry. Prídem domov a napíšem ešte dnes. Dávam si ťa do pripomienky 😬

• A vlastne nie, len som ho našla v kabelke napísané na papieriku, takže ak ti to pomôže : p. Žaneta Richtáriková 0911 206 558

• jasne, nic sa nestalo 😃
    ja len ked som ta tu zbadala..pozerala som si vase fotky a velmi sa mi to pacilo (vyzdoba..) a hlavne ako si sa prirodzene tvarila na fotkach... ja sa tak nebudem vediet tvarit, vzdy som strnula na fotkach 😒

• Ja som prirodzená na fotkách???? Vieš čo mi to dalo námahy sa tváriť???? 😛
    Chudák Dušanko Mazák, ktorý nás fotil, ja som ani nevedela poriadne chytiť kyticu, čo mám fotky na tej úzskej chodbe /stojím sama otočená chrbtom a kyticu mám zachrbátom/, hovoril mi chyť ju len tak "ledabolo" ale ako ju chytíš keď chceš aby vydržala do obradu???? 🙂 Hrozné.
    Fakt je ale, že bol zlatý a nasmiali sme sa. To je jedna z vecí, ktoré sa mi budú vždy spájať so svadobným dňom.
    A neboj budeš dobrá, dúfam, že dáš potom foto na net 🙂

• jasne, este tam nemam nic, lebo termin este nie je oficialny, vsetko vybavujeme z UK, domov pojdeme az v juni..
    nikto o tom este nevie, tak sa nechcem predom prezradit 😃
    my chceme len taku malu svadbu tak snad sa nam to podari zoorganizovat, teda uz som vybavovala nauky, este dispenz a presny termin na fare.. 😬

• Aháááá a ja márne kukám, že tvoj termín svadby 🙂 takže kedy to bude, prosím pekne????
    a aký dispenz????

• chceli by sme 6.9.08, ja mam vsetky cirkevne sviatosti, ale priatel nie je ani pokrsteny, takze to musime vybavovat a dnes sa marne pokusam dovolat na faru, ale dnes by nemali pracovat (pre ich ospravedlnenie), tak skusim zajtra 😎
    snad nam aj ten termin vyjde 😵
    kde ste si davali robit oznamenia?

• Oznamka??? u kamarátky, má tu v žiline takú malú "reklamnú agentúru"/ v úvodzovkách,lebo len teraz začali oficiálne podnikať aj s tým, že majú svoje vlastné priestory/ a ona mala doma 2-3 katalogy, takže cez ňu a aj menovky nám robili. Dokonca som od nej mala požičané aj topánky 🙂

• super a vedeli by nieco spravit na nas navrh?

• maju web stranku?

• tak či majú web stránku ale napíšem ti do IP kontakt 😃

• ok 😃 lebo uz som pozerala jednu firmu, co by nam vytlacili oznamka, ale este som nezistovala, ci aj na nas navrh achceli by sme si dat vytlacit aj menovky, nech potom pri stole nie je chaos

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov