Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ta je na icq :-p mne zas pada net..otrieskat tych ludi tam ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
fifi,pc mi spadol :-D
Odpovedať
fifi tak ja dnes uz zacinam prezivat stresy.....a take mravencenie, ze vlastne ja sa uz vydavam..... :-N :-D no uz mi to jasne dochadza...... :-) ;-) a velmi sa tesim....
Odpovedať
smaily..neboj..bude dobre,ak nahdou nenasnezi :-D :-D :-D
Odpovedať
lea, tak ten sneh si prosim nechaj niekde inde......ale v nas svadobny den chcem vazne slniecko....a vela slniecka...... :-D :-D ;-)
Odpovedať
jasne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahooj ;-)
Odpovedať
Ahojte, je tu niekto???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Mati ja som tu... Sem-tam nakuknem popri práci. Ale keď vždy to tu ožije večer, keď tu nie šom ]-(
Odpovedať
Jani, ani ja tu nebývam večer. a všímam, že vtedy je tu rušno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veď ani nestíham vždy ráno všetko čítať :-) Asi sme tu v nesprávnom čase :-D
Odpovedať
Asi tak :-) len mne sa už nie vždy chce večer znovu zapínať PC, dosť čo v práci pri ňom presedím 8hodín :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja mám tú výhodu, že doma PC nemám. Tak aspoň ma to neláka ;-)
Odpovedať
ja mám, ale napr, včera som si našla inú zábavu, umývanie okien, keďže pred Velkou nocou sa mi nepodarilo umyť všetky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No to je super zábava, aspoň si na čersvom vzduchu :-D My máme na byte našťastie iba dve okná, tak sa pri nich aspoň nenarobím. A keď sa vrátime ku svokre, tak budem mať iba jedno :-N
Odpovedať
To ti normálne závidím ;-) , ja bývam u svokry, ale tým, že sú oni v pivničných priestoroch, ja umývam okienka na celej chalúpke ]-( , radosť požiť, hlavne keď si človek uvedomí, že vlastne len niekomu inému udržiava dom. :-(
Odpovedať
ahojte dievcata :-D matusik, chcela by som ta velmi poprosit o to slubene tel. cislo na pani Richtarovu z KNM do IP x-) dakujeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Mati, neboj, raz to bude vaše. Takže to udržiavaš pre seba a pre svoje deti. Aj keď jasné, že to je úplne niečo iné. Ja ťa viem veľmi dobre pochopiť. My sme u svokry skášlili okolie (urobili trávnik, vysadili tuje, urobili skalku, ...) a odišli sme. No a teraz to tam všetko zaniká pomaly :-|
Odpovedať
Ahoj, ja zabudla, sorry. Prídem domov a napíšem ešte dnes. Dávam si ťa do pripomienky :-N
Odpovedať
A vlastne nie, len som ho našla v kabelke napísané na papieriku, takže ak ti to pomôže : p. Žaneta Richtáriková 0911 206 558
Odpovedať
jasne, nic sa nestalo :-D ja len ked som ta tu zbadala..pozerala som si vase fotky a velmi sa mi to pacilo (vyzdoba..) a hlavne ako si sa prirodzene tvarila na fotkach... ja sa tak nebudem vediet tvarit, vzdy som strnula na fotkach :-S
Odpovedať
Ja som prirodzená na fotkách???? Vieš čo mi to dalo námahy sa tváriť???? :-p Chudák Dušanko Mazák, ktorý nás fotil, ja som ani nevedela poriadne chytiť kyticu, čo mám fotky na tej úzskej chodbe /stojím sama otočená chrbtom a kyticu mám zachrbátom/, hovoril mi chyť ju len tak "ledabolo" ale ako ju chytíš keď chceš aby vydržala do obradu???? :-) Hrozné. Fakt je ale, že bol zlatý a nasmiali sme sa. To je jedna z vecí, ktoré sa mi budú vždy spájať so svadobným dňom. A neboj budeš dobrá, dúfam, že dáš potom foto na net :-)
Odpovedať
jasne, este tam nemam nic, lebo termin este nie je oficialny, vsetko vybavujeme z UK, domov pojdeme az v juni.. nikto o tom este nevie, tak sa nechcem predom prezradit :-D my chceme len taku malu svadbu tak snad sa nam to podari zoorganizovat, teda uz som vybavovala nauky, este dispenz a presny termin na fare.. :-N
Odpovedať
Aháááá a ja márne kukám, že tvoj termín svadby :-) takže kedy to bude, prosím pekne???? a aký dispenz????
Odpovedať
chceli by sme 6.9.08, ja mam vsetky cirkevne sviatosti, ale priatel nie je ani pokrsteny, takze to musime vybavovat a dnes sa marne pokusam dovolat na faru, ale dnes by nemali pracovat (pre ich ospravedlnenie), tak skusim zajtra 8-) snad nam aj ten termin vyjde x-) kde ste si davali robit oznamenia?
Odpovedať
Oznamka??? u kamarátky, má tu v žiline takú malú "reklamnú agentúru"/ v úvodzovkách,lebo len teraz začali oficiálne podnikať aj s tým, že majú svoje vlastné priestory/ a ona mala doma 2-3 katalogy, takže cez ňu a aj menovky nám robili. Dokonca som od nej mala požičané aj topánky :-)
Odpovedať
super a vedeli by nieco spravit na nas navrh?
Odpovedať
maju web stranku?
Odpovedať
tak či majú web stránku ale napíšem ti do IP kontakt :-D
Odpovedať
ok :-D lebo uz som pozerala jednu firmu, co by nam vytlacili oznamka, ale este som nezistovala, ci aj na nas navrh achceli by sme si dat vytlacit aj menovky, nech potom pri stole nie je chaos
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?