Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Tak sme to mali aj my. Na menovky sme si vybrali papier, štýl písma ... skrátka v pohode :-) My sme boli spokojní :-)
Odpovedať
to je najdolezitejsie :-D my sme len na zaciatku, ale vsetko zistujem a chcem podohadovat stretnutia pred prichodom na SK, aby sme to potom vsetko stihli 8-) len sa trosku obavam, ci si vyberiem saty ake chcem, uz mam podla fotiek nejake favoritky, ale neviem ako budu na mne vypadat a hlavne ci budu na moj termin volne :-.
Odpovedať
čo sa týka šiat, je to ťažko, lebo to čo sa mne páčilo na obrázku, mne vôbec nesedelo :-( Všetko závisí od toho ako budú vyzerať na tebe. Ja som si v Kristíne skúšala asi 20 šiat a tie čo som nakoniec mala som skúšala ako posledné a aj mi sadli. Pritom na figuríne sa mi vôbec nepáčili, x-) Ja som napr. vôbec nechcela bez ramienok, a nakoniec.... Uvidíš, nezoufej doufej :-) nakoniec to všetko dobre dopadne. Zatiaľ pa lúčim sa idem z práce konečne domov pa a pekný zvyšok dňa :-)
Odpovedať
kraaasny zvysok dna :-D
Odpovedať
ahojte baby..ste tu este niektora? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no tak ďaleko som našu tému už dávno hľadať nemusela :-D Kde ste všetky?
Odpovedať
Ja som v práci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to sme na tom rovnako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu...teda v praci.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marcelka, teba som tu už dávno nevidela. ako žiješ. A čo malé, rastie? Ozaj, už viete, čo to bude? Som strašne zvedavá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...v piatok sme boli na 4D sone a bude to chalan...Marcel.....ako som predpokladala...na babu si budeme musiet este pockat.....ale bol to super zazitok to 4D sono...a poculi sme aj srdiecko...cosi uzasnne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj, to muselo byť úžasné... ;-) No tak predsa ti tvoja predpoveď vyšla :-D Ale hlavné je, aby bol zdravý. Bude mať meno po mamičke, to je strašne zlaté... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej...sme este rozmyslali na menom Kristian, aj to sa mi paci ale aspon zachovame skratku MB....manzel je tiez na M...takze......a bolo fo takt suprove.....vrelo odporucam.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marci, blahozelam ku zdravemu mimi :-p super, pokracovatel rodu na ceste ;-) baby, o ktorej bude to stretko buduci tyzden? mam totiz naplanovanie skolenia pre novych pracovnikov, po prvykrat ich musim robit sama :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, no ten čas by aj mňa zaujímal, pretože 18.30 mám angličtinu. Tak zrejme sa nebudem môcť dlho zdržať. :-( Ak to teda bude vo štvrtok
Odpovedať
ahojte..co porabate?
Odpovedať
marcelka..tak to je super,ze uz viete,co to bude..sice dalsi chlapec,co pocujem,no nech je hlavne zdravy ;-) to stretko je naplanovane na piatu hodinu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, o kolkej je dohodnute to stretko? ja budem mat pre vas prekvapenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja na to stretko tiez pridem,len dufam ze mi do toho nic nepride...takze je to o piatej pred karolinou tak ako vzdy?zuzi, som zvedava na to prekvapko...straaaaassssssnnnneeee..... ;-)
Odpovedať
Ahojte aj ja som zvedavá, už sa teším :-D takže pred Karolínou??? A kde nakonie skončíme??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jani sorry ale nestihla som sa ozvat lebo som to skolenie nakoniec mala tu dole ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nuz mozem prezradit, ze..... ale nie, nechajte sa prekvapit :-D nebude to ale vec - to prekvapenie ;-) tusim som objavila celkom peknu kaviaren - taka presklena pod divadlom - je to celkom blizko a zvonku to vyzera utulne, este to obzriem zvnutra :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak my uz sme vsetci tamker na tych prazdninach..dnes mame posledny normalny den..zajtra len dve hodiny :-)
Odpovedať
fifi..o piatej..ako vzdy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Linda to nevadí :-) A ako v novej práci? Je to lepšie? Zuzi, už sa teším na prekvapko ;-) Ja prídem na stretko určite, aj keď zrejme len na nejakú hodinku a pol. ale aj to stojí za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati: ake prazdniny? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, a nenaznačíš aspoň trochu to prekvapko :-. Inak dnes nam už prišli listy vlastníctva na pozemok. Takže už je oficiálne náš 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej Jani x-) nam banka konecne schvalila uver - trvalo im to o tyzden a pol dlhsie, ako nam povedali ]-( klasika... museli sme si pozicat na vyplatenie pozemku,lebo sme ho museli do konca marca zaplatit. Teraz aspon vyrovname dlhy hura x-)
Odpovedať
Profilova fotka
prekvapko neprezradim zatial ;-) lebo nemusi prijst... ups :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No veď s tými úvermi je to také-všelijaké. My sme prešvihli termín asi o dva dni. Ale našťastie nám to v realitke tolerovali x-) No tak mi nezostáva nič iné, len tu týždeň sedieť zvedavá a čakať na tvoje prekvapenie. To si mala povedať tak v utorok a nie týždeň vopred :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?