Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ...gratulujem k pozemku...my sme boli pozerat v rosine a tam od nas chceli za m2 2080,-Sk ...ma islo porazit.....tak hladame dalej.....
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka - wooooow, ina palka :-S my sme dali za m2 cca 665,- Sk :-D musime vsak dotiahnut siete... ale bude to investicna vystavba, takze sa neobavame nejakej extra velkej sumy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, aj my ideme ťahať siete. Inak tie ceny stále rastú. Teraz mi drahý hovoril, že vo Hôrkach chcú za pozemok 2300,- Sk. No nehorázne. A tam, kde sme my kúpili sú už 1600,-/m2 A my sme dali 900,- Dobrý rozdiel :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani, tak ti poviem, ze o 4 dni, co sme podpisali zmluvu o kupe, nas kontaktovali osoby, ktore nam tiez ponukali takmer dvojnasobok ceny, len nech to pustime. A to mame mierny svah a vodojem ako suseda :-D
Odpovedať
fifi..my tu mame velkonocne prazdniny,ale tym,ze bola velka noc tak skoro,tak sa posunuli :-p takze dva tyzdne leharo :-p 8-) no som zvedava,co si vymyslela.. jani,je super,ze uz vlastnite pozemok :-) inac..tie pozemky nehorazne stupaju..a tie horky su riadne divne..ale to vsade uz zacali pytat aspon o 500sk viac.. a som sa dozvedela,ze moja rigorozna skuska sa posunie zrejme do BB..ZA nedostala akreditaciu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kati - s tou skolou ma to mrzi :-| uzi si aspon prazdniny :-D
Odpovedať
no hadam sa v bb podari teda..lebo by som to velmi chcela spravit.. tie si uzijem..na svk..pridem vas kuknut,ze ako sa mate a tak :-D
Odpovedať
ahojte dievcara :-) neviete nahodou, ci svedok v kostole ma mat vsetky sviatosti? som sa zabudla spytat..
Odpovedať
slniecko..cim viac,tym lepsie..najlepsie vsetky ;-) ako sa dari?
Odpovedať
aaale celkom v pohode, pozerame obrucky :-D zajtra ideme pozriet aj do shopov, uz mame predstavu len nam este na fare neupresnili termin 8-( tak tam poslem maminu aj s mojim krstnym listom
Odpovedať
lei, ako siroke mate obrucky vy??
Odpovedať
mame 5mm..a to je tak akurat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co za problem je na tej fare? =-)
Odpovedať
aj ja by som chcela 5 mm, ale drahy 6 alebo 8mm, to mi pride prilis siroke, ale vsak zajtra uvidime :-N uz mas vsetky nauky absolvovane? co sa vas pytali na fare, ked ste tam boli?
Odpovedať
5 uplne staci..este 6 sa zda,ale to uz bude skor zavadziat..ak chces nieco na nas styl,ze hrube,tak to bude aj dost drahe potom.. no este ani jednu..v nedelu nas caka..mame sukromne nauky 8-) :-p na fare sa pytali na to,z ktorej farnosti sme..dali sme krstne listy..a rozpravali sme sa,ze kde to chceme,kedy..ci mame vlastneho knaza..a spisali sme papiere..to bolo srandovne :-)
Odpovedať
super, lebo mna celkom vystrasili, ze budeme sa vas nieco pytat :-p ale urcite budu, lebo drahy nie je pokrsteny viem, ze budu drahe, ale milacik to chce zaplatit cele a on chce hrube a to chce z platiny :-N vsak zajtra uvidime...
Odpovedať
no budu sa pytat ale neboj,nic tazke :-D :-D :-D
Odpovedať
to dufam, ale snad to bude v poho o ktorej budes mat svadbu???
Odpovedať
o styroch sme si vybrali..to je taky primerany cas na leto..a navyse dost casu stravime v aute..
Odpovedať
jasne, ja by som to chcela tiez tak poobede, najneskor o piatej..
Odpovedať
a ktory mesiac to mate?
Odpovedať
v septembri by sme chceli... ale uvidime ako sa to mame podari zarezervovat.. :-x
Odpovedať
no tak to si dajde n stvrtu najneskor..potom to nie je uz vhodne..navyse o siestej byvaju casto omse a to by ste im tam pobehovali..aj ked v zavodi vtedy nie su..no knazi maju v dalsich kostoloch..
Odpovedať
ale, uz tam bolo o tretej obsadene a ta svadba bude s omsou... vsak nejako sa to vyriesi popripade posunieme datum ....vrrrrrrrrrrrrrr :-|
Odpovedať
no ked je o tretej,tak si kludne dajte na stvrtu..neskor asi nebudu chciet..
Odpovedať
tak by som chcela.. :-D uz mas vsetko zabezpecene? ci este nejake drobnosti? ozaj co mas to dievca na vyzdobu, je zo ZA?
Odpovedať
no este nas nejake dolezite veci cakaju dalsi tyzden..menu,kapela,vyzdoba,matrika..a tak podobne.. a potom mozem zacat sit popolnocne saty :-D ta baba je z ilavy..aj s nou mame stretko..
Odpovedať
to je celkom daleko a ona v poho pride do ZA? no to bude asi dost stat.. :-S lebo ja by som chcela vyzdobit len kostol, ak vyjde povodna restika, tak tam nebudeme potrebovat vyzdobu... neviem ci mi bude niekto chciet ozdobit len kostol, teda ci sa mu to vyplati.. :-p
Odpovedať
no ona chodi aj do blavy..a vobec to nestoji vela ;-) no ak budete mat v zavodi a bude sa ti pacit to,co budem mat ja..tak mozem pozicat ;-)
Odpovedať
super, urcite sa dohodneme x-) vsak ty to uz mas v podstate za chvilocku :-D tak trochu v dobrom zavidim, ale ved aj ja sa dockam :-D priatel sa tesi do UK?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?