Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to gratulujem :-D
Odpovedať
pozeram,ze sa dohoadujete,kedy pozvat hosti..my ideme dalsi tyzde..ked som na svk..aspon to bude skor z krku :-D peta..my tiez mame v zavodi :-) to tam budem mozno druhy alebo treti krat na vlastnej svadbe..bola som tam zatial len raz :-N :-D
Odpovedať
ahojte kocky ;-) zla srpava, zatial mi nedaliv olno, na jeden den problem nie je, ale tie dva dni mi nechcu dat :-(
Odpovedať
ahoj luko..tak to je fakt smutna sprava :-( :-S
Odpovedať
hm...vies ide o to, ze sa to tus tym volnom prehanalo a kazdy si robil co chcel tak vedenie povedalo dost...mnohi to zneuzivali a doplatili na to vsetci ]-(
Odpovedať
aha..a to len na vasej skole?
Odpovedať
ano.....a este budem potrebovat volno koli plastovym oknam co budu robit o dva tyzdne, tak dufam, ze mid aju aspon jeden den
Odpovedať
ano na nasej
Odpovedať
jasne..no vedia,ze ucitelia maju celkovo dost volna,tak nechcu,aby to niektori zneuzivali,co aj casto robia..
Odpovedať
no len problem je, ze niekedy to volno potrebujes prave ked nie su prazdniny :-N
Odpovedať
to ja viem..ale ved hadam sa to nejako vyriesi..aspon teda na tie okna..
Odpovedať
no dufam aj ja, to stretko ma mrzi, som sa tesila :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
neboj..v lete zorganizujem dalsie ;-) to uz budu letne prazdniny :-)
Odpovedať
jej vidis, tak to nema problema, super :-D
Odpovedať
rozmyslam nad stretkom pred mojou svadbou..par dni..takze to budes urcite volna..pripadne cosi po svadbe..uvidim,ako sa bude stihat.. ale neboj,cez leto urcite cosi zorganizujem ;-)
Odpovedať
x-)
Odpovedať
co plany na vikend?
Odpovedať
zajtra idem kuknut na konferenciu co organizuje nasa řídíci a inak este nevieme co v nedelu pdonikneme, zavisi od pocasia...a ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea a kedy odlietas domov? Inac ty si sa rozpravala o vyzdobe kostola s kostolnikom? Lebo nam farar povedal, ze s tym si nemusime robit hlavu, ze co tam chceme zdobit, no ale ja presne viem co by som tam chcela zdobit, len neviem ako to bude, ked idu po nas este dve dalsie svadby. Najradsej by som sa dohodla aj s nimi. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lea mohli by sme stretko po mojej a pred tvojou svadbou....ja donesiem koalce zo svadby a ty predsvadbove :-D
Odpovedať
jej baby to sa mi paci :-D
Odpovedať
peta..no ja chcem lu kvet s maslou na kazdu lavicu..ale ci mame nejake svadby pred nami netusim..kedze sme boli vtedy prvi..a s kostolnikom sme sa este nerozpravali..ale budeme musiet kvoli organu,kedze to treba dohodnut,ze kto bude spievat.. mumo..no to by mohli byt..len netusim,kedy my budeme mat kolace..ale hadam vo stvrtok by uz bola cast hotova :-D luko..takze pracovny vikend..ja mam cestovny..zajtra v noci odchadzam uz..
Odpovedať
Profilova fotka
lea a nenapadlo ti to, ze ak si niekto vyzdobi pred vami, tak to nestihne odzdobit? Tak by ste sa museli dohodnut na niecom spolocnom. O kolkej to mate mat?
Odpovedať
Profilova fotka
donesieme aspon nejake suche lebo bude leto a moje nevydrzia a tvoje myslim este nebudu :-D tak ja idem domkov..uzite si vikend a odychujte...tesim sa stretko an buduci tyzden. Jani uzi si svadbu dobre sa zabav a nazabudni na fofo :-D majte sa
Odpovedať
krasny vikend muma x-)
Odpovedať
my mame o styroch..ale to sa hadam nejako vymysli..ked napr tie masle dam na gumicku,tak to len navliect na tych par lavic..ved ich tam nejak extra nie je..ved uvidime,co nam povie kostolnik.. muma..pekny vikend aj tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ak nieco zistis skor ako ja daj mi prosim ta vediet. Tych lavic je tam 16. Osem z kazdej strany. Tiez som rozmyslala nad tym ze to odstrojim, len pochybujem, ze sa to bude stihat. Inac ten obchod, co si mi radila v Londyne mi nevysiel. Nemali sme travelky do trojky zony a nevedela som presne kde to tam hladat tak som to potom vzdala :-(
Odpovedať
cau Lei, si tu?
Odpovedať
peti..no pokial to nechas na druzicky,tak tych 16lavic rychlo nahodia..len treba jednoduche uchytenie ;-) ahoj slniecko..ano som..zacala som sa balit..a zistila som,ze este musim makat na oznamkach..takze zajtra doobedu makam ako fredka.. aky si mala den?
Odpovedať
vcelku ok, drahy opravoval nejake veci v byte :-D sikulka a vsetko sa mu podarilo ..a boli sme pozerat tie obrucky :-D tak uz mame zhruba predstavu ake si dame spravit :-p ale este urcite pojdeme pozriet
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?