Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj Bam,
    stretko je predbezne 10.4. vo stvrtok o 17tej pred Carolinou 😉 zatial to je jediny pevny termin a dufam, ze prideme v co najvacsom pocte 😃
    skola sa len rozbieha - teda u mna a preto mi je luto, ale na Smaily sa nestihnem prijst pozriet 😢 v sobotu mam prednasku aj skusku, v piatok tiez prednasku, budem rada, ak to vsetko zvladnem... navyse v maji mam 3 ale total brutal skusky, takze s pripravou musim uz zacat teraz 😒 tesim sa na leto a na oddych....
    co urcite stihnem je svadba Leatey, to si rada pridem pozriet - jedine, ze by Katka bola proti 😃 no a mozno - ak sa dohodneme, pojdeme kuknut aj Luko
    😉 a ostatne kocky - mumu, durni, petapalko... 😃 v lete s tym nemam problem 😃

• ahojte baby..tak som dosla v pohode,len kopec povinnosti..takze takto pred spanim vas apson zdravim..hadam zajtra bdue trocha viac casu..

• ahojte akz bol vikend ...jani a co svadba??? 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte, no tak zase v práci po skvelom víkende plnom zábavy. 😃
    Svadba bola super, ale ako žiadna svadba, ani táto sa nezaobišla bez malých a väčších problémov. Keď sme začali sestru obliekať, zistili sme, že jej pani v salóne zabudla dať trojuholník pod šnurovačku. Telefón mala samozrejme vypnutý 😠 Tak sme museli vymyslieť náhradné riešenie, ale nakoniec sa podarilo. No nebolo nám všetko jedno 😬 , ale potom sme sa na tom už aj smiali. 😎 Zábava bola super, väčšinou sme boli na parkete ja, sestra a malá sesternica... No veselé. Ale aj ženích tancoval, a to už je čo povedať 😃
    Dúfam, že dnes mi už pošlú pár fotiek, aby som vám mohla ukázať, aká bola nádherná. Naozaj prekrásna nevesta. No na svojej svadbe som neplakala a tu som si veru poplakala poriadne. 😬

• jej Jani, tesim na fotky 😃

• aj ja 😃 Len musím počkať, kým príde brat zo školy, aby mi ich poslal 🙂

• jani to fajn....aj sa uz tesim na foto 🙂
    na vlastnej svadbe je asi clovek v takom strese ze aj zabudne plakat 🙂

• ahoj zilina 😵

• ahoj luko 🙂

• bre ranko baby...aj ja som tu...a v praci.....tesim sa na stretko...konecne vas vsetky uvidim...po dlllhom case.... 😃

• ahoj marcelka ako sa mas a co babo? uz vies co to bude 😬

• Linda, to ani nie že v strese, ale sa cítiš tak skvele, že v tej chvíli ti nič nepríde ľúto. Ale keď som tam pred oltárom videla svoju malú sestru a spievali tak nádherne, no proste mi to prišlo ľúto. Ani som jej nedokázala bez problémov zagratuľovať. No potom sme sa na mne nasmiali. 😃

• 😃 no mas pravdu ked sa vydavala priatelova mladsia sestra tak starsia tiez plakala a poriadne 😃

• Tak si ma vieš zrejme presne predstaviť 😃

• asi ano 😉

• Sponzor fóra
  • a čo, kedy pôjdeme pozrieť šaty? Asi som nedočkavá, čo 😎

• kedy zajtra ci v stredu 🙂

• v stredu by bolo super a o kolkej?

• okolo stvrtej pol piatej

• tak okolo stvrtej, lebo o piatej zatvárajú, tak aby sme to stihli popozerať 😉
    Júj, už sa teším 😉

• dobre tak o stvretj...pojdeme do kristiny 😉

• Tak o štvrtej a kde sa stretneme? Pred Kristínou?
    Ozaj, a ako bolo doma? Veď vám sa to tiež pekne kráti, už vám nezostávajú ani tri celé mesiace 🙂

• presne tak priatel sa smial ze nam zacina skusobna doba 🙂 doma super bola som nakoniec v ba na conecu-vystava stavebnych materialov s kamaratmi..ozaj ak budes chciet mam doma kopu prospektov 😉

• to je super, nejaké by som si požičala 😉 My sme tiež uvažovali, že sa tam pôjdeme pozrieť, ale keďže bola svadba, nejako to nevyšlo...
    A ako pokračujete s domčekom? Boli ste sa inšpirovať? 😉

• Ahojte stavitelky 😉

• kočky dala som nejaké foto do albumu, ale ešte čakám na ďalšie. Zatiaľ len také zbežné 😃

• Jeej Jani nadherny uces. Este pridaj nejake foto nevesty, aby sme ju videli v satach v plnej krase 😉 Inac sa mi zda, ze sa aj podobate.

• no Peti, my sa podobáme ako vajce vajcu 😃 Brat mi ešte neposlal ďalšie fotky, ale keď pošlem, tak určite dám. Už som mu písala nech mi pošle nevestu v celej svojej kráse.
    Inak ráno u kozmetičky si nás kameraman pomýlil, skoro začal točiť mňa 😃

• No jo, tazko rozpoznat nevestu bez siat, ked ste obe boli pekne upravene, ale mal sa pozriet na ruky a hned by podla prstienkov vybral tu spravnu 😃

• veď som ju hneď ukazála ruku, že ja už mám po tom, tak pochopil... No bola to sranda 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov