Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bam, stretko je predbezne 10.4. vo stvrtok o 17tej pred Carolinou ;-) zatial to je jediny pevny termin a dufam, ze prideme v co najvacsom pocte :-D skola sa len rozbieha - teda u mna a preto mi je luto, ale na Smaily sa nestihnem prijst pozriet ;-( v sobotu mam prednasku aj skusku, v piatok tiez prednasku, budem rada, ak to vsetko zvladnem... navyse v maji mam 3 ale total brutal skusky, takze s pripravou musim uz zacat teraz :-S tesim sa na leto a na oddych.... co urcite stihnem je svadba Leatey, to si rada pridem pozriet - jedine, ze by Katka bola proti :-D no a mozno - ak sa dohodneme, pojdeme kuknut aj Luko ;-) a ostatne kocky - mumu, durni, petapalko... :-D v lete s tym nemam problem :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak som dosla v pohode,len kopec povinnosti..takze takto pred spanim vas apson zdravim..hadam zajtra bdue trocha viac casu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte akz bol vikend ...jani a co svadba??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no tak zase v práci po skvelom víkende plnom zábavy. :-D Svadba bola super, ale ako žiadna svadba, ani táto sa nezaobišla bez malých a väčších problémov. Keď sme začali sestru obliekať, zistili sme, že jej pani v salóne zabudla dať trojuholník pod šnurovačku. Telefón mala samozrejme vypnutý ]-( Tak sme museli vymyslieť náhradné riešenie, ale nakoniec sa podarilo. No nebolo nám všetko jedno :-N , ale potom sme sa na tom už aj smiali. 8-) Zábava bola super, väčšinou sme boli na parkete ja, sestra a malá sesternica... No veselé. Ale aj ženích tancoval, a to už je čo povedať :-D Dúfam, že dnes mi už pošlú pár fotiek, aby som vám mohla ukázať, aká bola nádherná. Naozaj prekrásna nevesta. No na svojej svadbe som neplakala a tu som si veru poplakala poriadne. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jej Jani, tesim na fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-D Len musím počkať, kým príde brat zo školy, aby mi ich poslal :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani to fajn....aj sa uz tesim na foto :-) na vlastnej svadbe je asi clovek v takom strese ze aj zabudne plakat :-)
Odpovedať
ahoj zilina x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko baby...aj ja som tu...a v praci.....tesim sa na stretko...konecne vas vsetky uvidim...po dlllhom case.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marcelka ako sa mas a co babo? uz vies co to bude :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, to ani nie že v strese, ale sa cítiš tak skvele, že v tej chvíli ti nič nepríde ľúto. Ale keď som tam pred oltárom videla svoju malú sestru a spievali tak nádherne, no proste mi to prišlo ľúto. Ani som jej nedokázala bez problémov zagratuľovať. No potom sme sa na mne nasmiali. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D no mas pravdu ked sa vydavala priatelova mladsia sestra tak starsia tiez plakala a poriadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak si ma vieš zrejme presne predstaviť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi ano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo, kedy pôjdeme pozrieť šaty? Asi som nedočkavá, čo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kedy zajtra ci v stredu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v stredu by bolo super a o kolkej?
Odpovedať
Profilova fotka
okolo stvrtej pol piatej
Odpovedať
Profilova fotka
tak okolo stvrtej, lebo o piatej zatvárajú, tak aby sme to stihli popozerať ;-) Júj, už sa teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre tak o stvretj...pojdeme do kristiny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak o štvrtej a kde sa stretneme? Pred Kristínou? Ozaj, a ako bolo doma? Veď vám sa to tiež pekne kráti, už vám nezostávajú ani tri celé mesiace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak priatel sa smial ze nam zacina skusobna doba :-) doma super bola som nakoniec v ba na conecu-vystava stavebnych materialov s kamaratmi..ozaj ak budes chciet mam doma kopu prospektov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, nejaké by som si požičala ;-) My sme tiež uvažovali, že sa tam pôjdeme pozrieť, ale keďže bola svadba, nejako to nevyšlo... A ako pokračujete s domčekom? Boli ste sa inšpirovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte stavitelky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky dala som nejaké foto do albumu, ale ešte čakám na ďalšie. Zatiaľ len také zbežné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej Jani nadherny uces. Este pridaj nejake foto nevesty, aby sme ju videli v satach v plnej krase ;-) Inac sa mi zda, ze sa aj podobate.
Odpovedať
Profilova fotka
no Peti, my sa podobáme ako vajce vajcu :-D Brat mi ešte neposlal ďalšie fotky, ale keď pošlem, tak určite dám. Už som mu písala nech mi pošle nevestu v celej svojej kráse. Inak ráno u kozmetičky si nás kameraman pomýlil, skoro začal točiť mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No jo, tazko rozpoznat nevestu bez siat, ked ste obe boli pekne upravene, ale mal sa pozriet na ruky a hned by podla prstienkov vybral tu spravnu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veď som ju hneď ukazála ruku, že ja už mám po tom, tak pochopil... No bola to sranda :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?