Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby: vzdy ideme tak, ze nevieme kde skoncime... tak som nam nasla jeden podnik - podla mna uplne suprovy ;-) je to nad tou cestovkou na Pivovarskej ulici ;-) uvidite, ze sa vam tam bude pacit :-D bam: zajtra koncia sezonu zilinski hokejisti - i ked teda ziadna slava co sa tyka hrania ]-( , ale moj manzel im robi internetove stranky a nejaky marketing, tak sme dostali pozvanie :-D
Odpovedať
máš pravdu, Zuzi... pekne si to naplánovala ;-) Uf, hokejisti... to vraj sú riadni ... niektorí... tak nech ťa tam manželík riadne chráni :-D ale nie... si robím srandu s tou hrou máš ale pravdu... Kati, ako je na tom Smaily? Tréma ešte nezačala?
Odpovedať
fifi..no hadam sa zabavite..mne dnes mily ukazal krasne saty a ze by mi bol ochotny ich kupit..aj ked stoja 10t :-D smaily sa ma zatial dobre..niektore stresy opadli,kedze kupila,co potrebovala..len sranda bola v kvetinarstve,lebo nemali jej objednavku spisanu..takze si hned poznacila..mala tam cas toho,co chce plus cosi navyse..a to je dobre,ze sme tam sli..lebo ani moc nechcela..ale povedala som jej,ze nech skontroluje..a dobre urobila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha - to v ktorom kvetinarstve? :-. kati a ake saty? bam: neboj, na recepcii bude kopu inych hosti tiez, takze sa nebojime nejakych blbych reci hokejistov :-D
Odpovedať
spolocenske..mali tam v modrej farbe..ale,ze ich maju aj vo vinovej..ako fakt nadhera..cosi podobne ako sada zohnat cez ebay..ale toto bolo este lepsie x-) v slnecnici..ale podstatne je,ze je to v pohode..inac,hrozne mila predavacka..a aj sikovna..vidiet,ze ju tato praca bavi :-) a my tiez budeme od nich brat kvety x-) tak som velmi rada..
Odpovedať
no vidíš, to bola predtucha, že ste tam nakoniec išli... =-) dobre si jej poradila... Lea - svadobné nebodaj??? Fifi - recepcia - to akože to nudne ako vidno v smotánke vždy? len postávanie, jedenie a pitie? Tak sa riadne naládujte... zadarmo :-D :-p urobte im škodu trošku...
Odpovedať
bam..nie popolnocne..ale super x-) x-) x-) ja si rada overujem..takze to treba..to som aj milemu hovorila,ze ja teraz zajednam a on dva-tri tyzdne pred svadbou musi skontrolovat..tetka tak nemala kyticu,co chcela,lebo jej poplietli objednavku =-) ]-(
Odpovedať
Kati, tak si súhlasila nech ti ich kúpi? Tá farba môže byť super... Ja som práve spapkala krupicu na večeru... a to chcem do augusta schudnúť :-N a teraz chlipkám čajík... na tú moju potvoru chorobu... Baby čo poviete na ten nápad s tým blahoželaním pre Smaily na svadbu? Podpísať ho môžeme všetky na stretku... potajomky (aby Smaily nevidela) =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ako tu tak citam, tak by som bola velmi rada, keby ste aj z vas niektora uz bola "v tom"...aby som nebola sama ;-) ja pomalicky koncim v praci, pride po mna manzelik, takze sa neviem dockat...ani som nevedela, ze mame nieco nove otvorene v ziline......
Odpovedať
ahoj Marcelka... neboj, časom sa určite niektorá pridáme ;-) dúfam, že sa uvidíme na stretku a že sa máte všetci traja super :-D
Odpovedať
lea, pozeraaaaaaj: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Linda, no mam sa pracovne, ale sa mi paci, co vidim z okna. Ziaden dazd, len slniecko, dufam, ze sa to udrzi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ďakujem za pochvaly, no kaderníčka na posnažila :-D Sestrinu fotku pridám snáď už dnes poobede, lebo včera sa ku mne ešte nedostali. Zuzi, tú ružičku som si robila sama (teda sestra mi ju zošila a ja som ju dozdobila tou čiernou farbou). Ani by som neverila, aký problém bude zohnať niečo červené do vlasov. No keby som to vedela skôr, určite by som ti ju požičala. Škoda... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko zeny....mne sa v noci tak dobre spalo ze som dnes akosi zaspala do prace :-N ale nikto si to nastastie nevsimol... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marcelka, to bolo asi vo vzduchu. Mne sa ráno tak strašne nechcelo z postele. :-D Ale pokiaľ si v práci nikomu nechýbala, tak to nevadí ;-)
Odpovedať
ahojte baby..konecne je pekne..a ja mozem zas utekat do mesta..
Odpovedať
Profilova fotka
Lei co dnes vybavujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Jani: vdaka za ochotu, vlasy ani nebudem zopinat,necham ich volne rozpustene ;-) ale ruzicku si zaobstaram - jeden nikdy nevie, kedy sa zide... dnes mam za sebou uspesne prvy den skolenia :-D som urozpravana k smrti,ale asi som nieco tych novych naucila, lebo popoludnajsie opakovanie im islo fajn :-D
Odpovedať
ahojte..zas tak neskoro..tak dnes boli na plane saty..takze som vyskusala jedny,co som velmi chcela a teraz sa uz len rozhodnut,ci chcem tieto,alebo tie povodne.. bola som tiez so smaily..tak skuska ucesu dopadla velmi dobre..vybrala si dokonca nadherne popolnocne saty.. a bola som na krcnom..tak pisala papier pre alergologa,ci povoli operaciu mandli..ze ich mam chronicke a ta bakteria nereaguje na atb,co som uzivala..hodnota sa znizila len o 4,co je dost malo..takze v lete pojdem este raz a uvidime..vraj mam odskusat cesnak.. a dnes sme aspon pozvali tetu v podvazi aj s ujkom..a dohodli sa,co budeme robit na pohostenie..ale nestihli sme toho vela..skor nic ako nieco.. ale zajtra idem za kadernickou a vizazistkou..mam zas cervene pery od ruzu,takze to bude dalsi velky problem ]-(
Odpovedať
inac..ak chcete,tak v sobotu o druhej ma smaily svadbu na stvorcaku v kostole..kludne sa pridajte ;-)
Odpovedať
cau Lei, ake boli nove saty? a cenove relacie? ja som tiez na mandle jedla cesnak a zabral :-D velmi dobre
Odpovedať
saty su do 11t ;-) co sa celkom da.. len z tej novej kolekcie odstrihli spodny saten a nechali vrchnu tenku vrstvu..no da sa povedat,ze maju vlecku.. inac..maju uzke modely,no to nie je pre mna.. ja uvidim..a musim s nim velmi opatrne kvoli zlcniku,takze to je tak,jednemu pomozem a druhemu uskodim :-S
Odpovedať
chudatko :-( ti veru nezavidim, ja som cesnak zapijala mliekom a nebolo mi z neho tak zle tesim sa na tie saty mne sa to trosku komplikuje ;-( aaach
Odpovedať
no ved uvidim,co na to alergolog..lebo ten to musi schvalit,kedze potom mozem byt riadne chora..a pluciar by sa asi tiez nepotesil..no radsej priedusky obetovat ako srdce.. a co sa ti komplikuje?
Odpovedať
aaaale, moju birmovku ani 1. sv. prijimanie nemaju zaznacene tam kde to bolo robene ]-( tak teraz sa to musi spatne zapisovat, rozne ziadat a ja musim hladat dvoch svedkov, ze som tam bola no hruuuuza :-( tesim sa ked si vyskusam saty :-D das vediet ako sa ti pozdavala vizazistka? davaj na seba pozor, lebo taaketo potvori sa radi presuvaju na srdiecko :-(
Odpovedať
no moj mily ma takto problem s birmovkou..pomaly rok tomu a stale to nie je vybavene.. no dam vediet..zajtra hadam bude cas tam skocit.. ale na nechty sa tesim..len budem musiet na ne davat velky pozor.. ja mam kupenu stuhu na vyzdobu kostola..to je asi vse :-D
Odpovedať
sikulka :-D ved uz skoro vsetko mas... sa tesim na tvoje fotky :-D aj zo smailinej svadby, to je za chvilu aspon sa poinspirujem..
Odpovedať
ako si to (s birmovkou) vybavuje tvoj drahy? ja uz som sa predbezne dohodla s fararom, je veeeelmi mily (uz je tam iny) a slubil mi, ze to promptne vybavi, ale musim zohnat svedkov, alebo krdtnu mamu, co nebude az taky problem..
Odpovedať
no nas knaz to da tomu,co to ma na starosti,ak to tam stale nieje zapisane..a on da peciatku a na zaklade toho mu to zapisu.. a co birmovna mama? tu si predsa musela mat tam..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?