Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • a mas ich zo ziliny? aspon jedna indicia 😃

• to uz mas asi zajednane dboje, nie? No mna uz to hladanie siat akosi popustilo, asi preto, ze mam este kopec toho na vybavovanie a hladanie a nemam uz na saty cas.

• mam zajednane jedny,no z tej kolekcie san patrick maju takmer tie iste,len su ovela jednoduchsie..tak som povedala,ze si to rozmyslim do dvoch tyzdnov a dam vediet..
    este stale totiz vaham nad objednanim v zahranici 😃
    ale uz nejdem ine skusat..uz toho bolo dost..treba este kopec dalsich veci vybavit teraz..takze saty uz musia stacit 😃

• Sponzor fóra
  • a smaily si vybrala popolnocne kde ? v kristine..cital som to len tak utrzkovo 😬

• vybrala si..vo vanesse..to je ten novy salon..

• 🤔 o nom som este nepocula a kde je?

• ako je hotel boss..ked ides k divadlu..naproti netopierovi..sa mi zda..

• ahojte,

viete mi povedat aky maju vyber siat v Kristine? Je tam toho dost? Pytam sa, ci sa mi oplati ist kuknut aj do Ziliny.

• dinah..v ziline sa oplati ist do viacerych salonov 😉
    zavisi len od toho,co chces..lebo aj stitch ma pekne modely..aj v danici sa najdu..a v ostatnych tiez 😉 🙂

• jani tak o 16,00 ja pridem isto mozno budem 5min meskat ale pridemmmmm 😃

• Super, ja tiež budem možno minútku meškať. Ale najneskôr 16,05 som tam... 😉

• ok no som zvedava co maju za novinky 🙂

• aj ja som zvedavá na nové šaty... Oprášim spomienky spred roka, keď som ja hľadala 😃

• ja nabieham v juni do Nikol v BA na rpedkolekciu Pronoviasu, len tak pre kazdy pripad aby mi nic neuslo 😃

• Luko, správne... Netreba to zanedbať 😃

• Sponzor fóra
  • v juni to by som este aj aj stihla 😃 😃 😃 😃 😃 lea co povies???

• ale to vies ze hej 😃

• videli ste tie kabatiky s novej kolekcie
    http://www.pronovias.com/index_entrada.asp?idioma=en
    😃

• baby..som total nastvana..a to som faakt slusne napisala..
    mi prave mily povedal,ze za spodne pradlo zaplatil pri preberani..a to ja som platila davno predtym prevodom..
    bestie jedne..taky bordel im tam narobim 😠 😠 😠

• caute.... 🙂

• caute baby, tak co....plati ten dnesok?

• cau marcelka asi ano 😃

• no ...to dufam, sa na vas tesim......

• Ahojte, aj ja sa už teším... 😉

• Pridavam sa do poradovnika. Je to teda o 17tej pred Carolinou?

• Ahoj Peti, presne tak... O 17-tej pred Carolinou. No pekne sa zbierame. Dúfam,že všetky prídeme 😃

• No nakoniec sa to vzdy premiesa. Uvidime, komu to naozaj vyjde. Jani boli ste s Lindou pozriet tie saty?

• ahojte ja dnes nepridem 😢 volal mi teraz drahy a mame o pol piatej stretko este k domu s majitelmi 😦

preco to dali na dnessss 😠 neviem ..no co uz tak hadam nabuduce 😉

peti saty sme boli pozriet a maju karsne skusala som san patrick balta tusim tak sa rozhodujem 🙂

• Linduš, to je škoda, že neprídeš 😞
    Peti, tie šaty boli na Linde nádherné. Bude z nej prekrásna nevesta... No uvidíme, či sa pre ne rozhodne 🙂

• aj ja som sa tesila ..no co uz hadam sa skoro uvidime 🙂
     tak si to uzite a napiste ako bolo 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov