Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra zreferujeme ;-) Tak to riadne vybavte. Ja viem, že to sa nedá len tak odložiť. Tiež sa nám to stáva, že nám zavolajú, že poobede je združenie a musíme prísť. Tak snáď sa skoro uvidíme... ;-) A ideš cez víkend domov? Lebo v nedeľu hlásia pekne, že by sme potom zbehli pozrieť na tých bicykloch.
Odpovedať
Profilova fotka
ved rozmyslam ze by som v sobotu prisla spat este uvidim .pripadne ak ano tak ti napisem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stačí, ak prezvoníš... Môžem ti zavolať (mám do Orange zdarma hovory :-D ) Ale dúfam,že aj budúci týždeň sa udrží také pekné počasie a prípadne zbehneme potom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ved hadam uz bude len a len krajsie ;-)
Odpovedať
cau Lei, ako bolo na stretku? uz zajednana vizazistka, mozes odporucit? :-D
Odpovedať
ahojte..zajtra vecer pridam fotky..este mam teraz cosi a potom rychlo do postele.. mozno rano sa mi podari pridat.. inac..bolo to super..a verim,ze cez leto sa stretneme v hojnom pocte :-)
Odpovedať
dobre Lei, budem sa tasit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak este vydrzat dnesok a mame tu vikend :-D Muma skoda ze ti to vcera nevyslo, dufam, ze ste aspon vybavili co ste mali. Musim omrknut tie tvoje saty, ale na kristine som ich nevidela. Mas na ne nejaky link?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak ako bolo a kolke ste prisli? ja somm nastastie vybavila co sme mali ...inak by am mrzelo ze som nemohla :-| http://www.sanpatrick.com/sp2008/inde... saty su to tieto len je to taka blba fotka ak najdem inu este pridam..ozaj a ty budes mat ake nejako nemam prehlad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, včera bolo super, len škoda, že som musela odísť tak skoro ]-( Ale teraz nás bolo naozaj v peknom počte, bolo nás až 8. To je rekord :-D Inak, dokedy ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
a kto bol vsetko.....fifi, lea, peta ty a? inak ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže bola Barborka (bamulka), Marcelka, Andrejka a prišla aj smaily, no a tie, čo si napísala... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej ozaj marcelka ako ma pekne brusko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je strašne zlatá s tým bruškom :-) Už ho má také väčšie, ale strašne jej to pristane 8-) Len aby si nemyslela, že ju tu ohovárame :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a smaily uz ma stres :-D nie ved len v dobrom musi byt zlata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ani nevyzerala, že by mala stres. Práve naopak, bola vysmiata, šťastná a spokojná. No proste vôbec na nej nebolo vidieť, že by mala nejaký stres... Zvláda to perfektne. Zrejme sa zajtra pôjdeme na ňu pozrieť... Ideš teda domov? či by si sa aj ty nepripojila? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem dom ale mozno len na otocku uvidim ak nie tak sa tesim na foto a povies mi ake to bolo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, že podám všetky informácie ;-) Ozaj, ako so šatami... Uvažovala si nad nimi? Ešte si sa nerozhodla? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
stale spekulujem ...do pondelka sa musim rozhodnut :-) inak kamoska s tym pozemko..musia si dokupit cestu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme tiež kupovali aj podiel na ceste. Zrjeme je to dnes už skoro všade tak... :-| No a pre ktoré si viac naklonená?
Odpovedať
Profilova fotka
fakt neviem je to 50 50 ale tieto tu su tak viac svadobne :-D princeznovske no ony kupili uz podiel ale teraz nejaky dalsi majitel ma nieco a chce od nich prachy proste chaos
Odpovedať
Profilova fotka
tak to tam majú veselé, a najmä keď je to tak, ako si mi hovorila, že to vybavuje sama.Chúďa, ja neviem, ako by som to sama riešila. ;-) No ja som strašne zvedavá, pre ktoré sa rozhodneš. Škoda, že som ťa nevidela v tých druhých... Najlpšie by bolo obliecť oboje a potom by si cítila, ktoré sú tie pravé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi sa v nbich odfotim nejako a poslem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je dobrý nápad :-D a odkiaľ sú tie druhé?
Odpovedať
Profilova fotka
zo zv... :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak moje saty v reali: http://www.beremese.cz/album/album.ph... uces si dam 100% iny, ale ten vystrih je vzadu taky krasny...nemam zrusit zavoj? teda este ziaden nemam ale v maji som chcela ist do Nikol nejaky kupit
Odpovedať
Profilova fotka
Z Nicole? A nemajú tam aj tieto? Že by si skúsila oboje :-)
Odpovedať
ano, ved saty mam uz...len rozmyslam ci zavoj alebo nezavoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko ja som za zavoj ako vravi kamoska nevesta bez zavoja nie je nevesta :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?