Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tomu verim x-) krasne vlasky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano aj vlasky mala super nacesane, take skvele brculky :-)
Odpovedať
celkovo bola velmi krasna, nic rusiveho ani preplacaneho,a saty tiez nadherne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som zvedava na origos fotky z atelieru ;-) isto bude lepsie vidiet detaily 8-)
Odpovedať
tesim x-)
Odpovedať
hej, atelierove si pozriem rada..z tychto sa to moc neda pokukat do detailov..ja by som sa hned este raz:-) Co budete dnes robit?
Odpovedať
ja asi lenosit konecne po dlhej dobe a kukat nejake filmy x-)
Odpovedať
a my von na dlhsi vylet..len baby
Odpovedať
tak si to uzite ;-)
Odpovedať
hej, dufam, ze to bude bez kriku a trucovania, napr. vcera bola dobrucka..hrali sme aj futbal spolu. Chodis neiekdy do Senca?
Odpovedať
Profilova fotka
wow...smaily bola fakt nadherna.....strasne im to obom pristalo...uz sa aj ja tesim na origos fotky.....sice pocasie im moc nevyslo ale aspon neprsalo......vidim, ze vsetky doma lenosite....len ja som v praci ]-( ale aspon mam potom 2 dni volna.....skoda ze nas nenapadlo sa odfoti skor ked sme tam boli vsetky...no neva...hadam nabuduce....violetka...takze damska jazda? ;-)
Odpovedať
Ahojte :-D Kati, vďaka za fotky ;-) Evička bola naozaj nádherná nevestička. Obidvaja boli krásni, žiaril z nich taký úžasný pokoj a láska. Šatičky mala nádherné, úplne ako pre ňu šité a Maťo je tiež príjemný človiečik... videla som ho síce prvý krát... Obrad mali fakt nádherný, veľmi sa mi páčil aj keď bol trošku dlhší, ale aj my sme mali niečo vyše hodiny. :-D A to s tou pesničkou muselo byť dobré prekvapko pre ženícha a aj nádherným vyznaním lásky... skvelý nápad od Evky x-) Som zvedavá, čo nám o tom napíše... Vio - neviem, či sme až takí mladí... ja mám 25 a drahý 24 (v sept. má 25 a ja 26) =-) ale vďaka, dobre to padlo že vyzeráme mlado :-D Krásnu nedeľu všetkým... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nam by mali prist cez tyzden robit plastove okna tak neviem ci sa mam tesit alebo nie potom na ten bordel z toho
Odpovedať
Tak zase ahojte, ešte sme doma, rozhodla som sa ju po uvážení radšej najprv uspať, nech mám vonku kľud. Aj ja som zalomila.. Barborka, vypadáte teda mladšie..kľudne aj na 20 rokov:-) Budete šťastný pár, až budete starý, furt budete vyzerať mlado:-D Ozaj- odkiaľ je Smaily- moja kamka sa bola v sob. tiež kuknúť nejakej ex-spolužiačke na svadbe, ale ona je niekde zo zahraničia..
Odpovedať
Vio a nebude mať potom ešte viac energie keď sa vyspí??? ;-) či sa unavíte na výlete? Tak vďaka... to ma teda nenapadlo, že budeme akoby "večne mladí" :-D Evka je zo ZA aspoň čo ja viem... Včera bolo strašne veľa svadieb... my sme boli večer v nemenovanom podniku na "noc a la Cuba" a tam prišli "unesené" 3 nevesty ... takže to bolo včera asi dosť svadbové... Vio a kam idete na výletík? Máte tam asi krajšie počasie ako my... tu je tak chladnejšie...
Odpovedať
Barbie pojdeme na slnecne jazera..je tak striedavo- slnko- mraciky..ale da sa vydrzat. Berieme loptu, vybeha sa trosku, potrha kvietky..na konikovi som v regionoch-ZA, vcera pridala do almbumu jej vcerajsie fotky..kukni. Asi bolo teda vela svadieb, bo oni tiez boli v kostele na omsi kuknut. Vravela , ze to mali dost dlhe. Jaj a co sa týka Kristínkinej energie..ona ma prebytok energie, či spala, či nespala- až do noci, kým nezavrie očiská. Ale keď sa vyspí, aspoň sa nepýta každú minútu z kočára von a neplače od jedu polovičku cesty, čím ma neskutočne nervuje. Už je tuším aj hore- hodka apol asi stačila, dám je obed, oblečieme a ideme. Ešte tak hodinka doma.
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/album.... tu je adresa do mojho albumu na MK
Odpovedať
tak tato je najlepsia: http://www.modrykonik.sk/album/view.p... :-D :-D :-D mala je krasna x-)
Odpovedať
no luko môže byť- ona je strašná maska:-) ..bola bohovsky ticho schovana za gaučom a ked som sa opytala- Kristínka, co to tam mas, vybehla ako postrelena a takto kukala na na- ta cokolada v ruke..
Odpovedať
zlaticko x-)
Odpovedať
a tu č-b som ju este v stolicke cvakla- bolo jej poriadne veselo z tej čokiny.-D
Odpovedať
tak je tiez podarena...ciernobiele fotky uz vyzeraju tak umelecky x-)
Odpovedať
To snad nie, aj ked fotenie mame akosi v rodine..
Odpovedať
no nikdy nevies x-) ta ciernobiela fotka je fakt super momentka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my tiez lenosime doma :-D drahy po obediku zalomil, ja este davam dokopy kuchynu :-D dnes sme sa rozhodli nic-nerobit, ale ako sa poznam, aj tak budem nieco robit :-D uz som videla kopu prachu v obyvacke a treba aj povysavat :-D :-D Violet: Evka je zo ZA, ale s manzelom ziju v Nemecku... teda tam robia a tak okolo toho, domov chodia malo...
Odpovedať
Fifi, tak je to potom ona..Moja kamka s ňou chodila do školy a spievať do zboru v kostole. Sranda, keby mi náhodou netelefonovala a nevravela, že bola dákej spolužiačke , čo žije v zahraničí v sobotu na svadbe, ani neviem..sila..svet je fatkicky maličký..
Odpovedať
Profilova fotka
nuz svet je ozaj maly :-D 8-)
Odpovedať
Fifi, to by bola švanda, keby som bola v ZA a šla s tou mojou kamkou sa kuknúť na nevestu a vy všetky by ste tam tiež boli:-D :-D- dve muchy jednou ranou:-D Inak- prajem všetkým pekný začiatok týždňa. včera som sa rozbila na prechádzke- 3,5 hod. tlačiť akočáťňr a naháňať malú po tráve:-) Mám svalovku. Dnes večer mám kalanetiku, no neviem, či pôjdem, či radšej nepôjdem zajtra na cvičenie mamičiek s deťmi a dnes ešte využijem radšej pekné počko. Od zajtra má pršať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...smaily bola krasna nevesta :-) vio tak to si dala riadne zabrat..3,5hod ;-) to uz ano
Odpovedať
Veru muma..som dolámaná a bolí ma hlava ešte od včera- asi mierny úpal..som nejaká ošmahnutá, ako kura z pece:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?