Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • hm to ti verim 😐

• A ty si v práci, či čakáš na výmenu okien doma?

• okna vymienat asi ide niekto iny,,,,ja este len cakam na kluce od domu 😃 a momentalne som v praci

• Sponzor fóra
  • jeminé, sorky...Nechápem prečo si ťa stále pomýlim s Luko..Asi tie dvojslabičné nicky..hehe, to bola dobrá otázka- asi si sa pobavila, čo?.-D

• hej ale mna to tiez caka na kazdu chvilu myslim menenie okien..inak mala ma skvele fotky na konikovi 😉

• diky..ona je skvela, preto sa dobre foti😃

• vyzera byt take male sidlo 🙂

• Veru- aj je. Mať tak jej energiu a výdrž! Patrí medzi tie veľmi živé deti- vidím tie podstatné rozdiely, keď je v kolektíve - hoci aj starších detí, o rovesníkoch ani nehovorím. už chodí sama po schodoch, nedrží sa ani steny, dokonca keď sa mi podarí držať ju za ruku (ak mi dovolí), tak už strieda nožičky. A tá slovná zásoba!! Včera náš rozhovor bol asi takýto: Našla si hračku.(plyšová ťava)- Kristínka: Aha, ťava! Ja: Ktorá je ťava? Kristínka: Mama!! Minule pekne jednej pani povedala vonku, keď sa jej prihovárala.."Kika: Teta! Teta: Ahoj, ty vieš kto som? Kika: Ťava!!
    Zapasovalo to😃
    Muma po svadbe niekam na sv.cestu pojdete?

• Ahojte 😉 Muma ako vikend? Si si uzila doma? Ja to mam dnes presne za dva mesiace, sa mi to krati a mam pocit, ze nic nestiham, ale zasa je pravda, ze ani nic nerobim. Musim sa polepsit Neviem ci vydrzim byt tak kludna, ako bola smaily pred svadbou.

• no dufam ze ano ale asi az neskor cez leto by sme sa radi prestahovali

• ahojte,
    no ja sa veľmi ospravedlňujem, ale v sobotu som nestihla prísť pozrieť na svadbu. 😞 Boli sme kamarátom pomáhať na stavbe a akosi nám to časovo nevyšlo. Vrátili sme sa až neskoro večer. Tak strašne ma to mrzí 😐

• ahoj jani tak uz trenujes na stavbe? 😉

• no ja som len pomáhala kamarátke. To môj drahý bol trénovať 😃 Včera mal riadnu svalovicu...
    A ako bolo vo Zvolene? Všetko vybavené? A čo šaty 😉

• nestihal som saty ,,,len dj a cukrarku ..nasi boli chori tak som pomahala 🙂

• to je jasné, že treba rodičom pomôcť...
    My sme boli v piatok na bycikloch v Mojši (bola som to predtestovať 😉 )

• Sponzor fóra
  • ako da sa ....neumreme cestou 😃

• určite to zvládneme a neumrieme 😉. Prípadne je tam kopu miesta na oddychovanie 😎

• ok uz sa tesim 🙂

• aj ja 😉

• je tu niekto? 🤔

fíha... to treba niekam zapísať, taká dlhá absencia 😃 😛

• ja tu blúdim z MK..Už si doma?

• už dávno Evi... celý deň čumím do PC a ešte aj doma 😃 to je závislosť už... xixi
    ja zase dopĺňam veci na modrej streche... trošku

ako po včerajšku, už nie je svalovica? To ste mali parádny výlet...
    malá Kika je krásna, pozrela som albumík 😃

• Ano, je zlatucka..dakujem..
    Dnes sme boli 4 hod. vonku..Svalovka nie je, ale malá má teplotu 38,7- už zrážam Nurofenom..Uvidím v noci, čo bude. manžel prifrčal ešte len pred 20 minútkami z práce😞 Nevedela sa ho dočkať, stále ho vyzerala z balkona a pri dverach.

• no dnes nebolo až tak teplo... ale hlavne nech jej tá horúčka rýchlo ustúpi
    však manželík ti už teraz pomôže 😉
    ja tiež tak vyčkávam svojho... dnes je ale preč...

• Tu bolo teplejšie, ako včera..Najviac ma štve, že má tri dni do očkovania a ak jej to rýchlo neprejde, zase nám preložia termín..Pred mesiacom bola nachladnutá tiež pred očkovaním..Kurnik..Barbie idem kukať múdry schybí..A chystať postele..Pekný večer ešte..pápá

• ahojte...ahoj evi dufam ze malej je uz lepsie 🙂

• Ahojky. kristínka je na tom tak isto- teplota stále okolo 38 C- dávam detský Nurofen. Termín nám už preložili😞 AK jej to neustúpi vo štvrtok máme prísť do ambulancie na vyšetrenie. tak som sa tešila, že bdue mať tie povinné očkovania už za sebou amôžme dať očkovať žltačku A a pneumokoky..Chcela som do dovolenky postíhať..škoda. A ty čo porábaš? Veľa robotky?

• no da sa...raz vela raz menej..dufam ze mala bude skoro ok 🙂

• Dúfam aj ja. Dnes som ju chcela zobrať na cvičenie..a budeme celý de doma😞

• hmm ale hadam bude ok..ozaj as byvanim ako napredujete kedy budes v za 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov