Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm to ti verim :-|
Odpovedať
A ty si v práci, či čakáš na výmenu okien doma?
Odpovedať
Profilova fotka
okna vymienat asi ide niekto iny,,,,ja este len cakam na kluce od domu :-D a momentalne som v praci
Odpovedať
jeminé, sorky...Nechápem prečo si ťa stále pomýlim s Luko..Asi tie dvojslabičné nicky..hehe, to bola dobrá otázka- asi si sa pobavila, čo?.-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej ale mna to tiez caka na kazdu chvilu myslim menenie okien..inak mala ma skvele fotky na konikovi ;-)
Odpovedať
diky..ona je skvela, preto sa dobre foti:-D
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera byt take male sidlo :-)
Odpovedať
Veru- aj je. Mať tak jej energiu a výdrž! Patrí medzi tie veľmi živé deti- vidím tie podstatné rozdiely, keď je v kolektíve - hoci aj starších detí, o rovesníkoch ani nehovorím. už chodí sama po schodoch, nedrží sa ani steny, dokonca keď sa mi podarí držať ju za ruku (ak mi dovolí), tak už strieda nožičky. A tá slovná zásoba!! Včera náš rozhovor bol asi takýto: Našla si hračku.(plyšová ťava)- Kristínka: Aha, ťava! Ja: Ktorá je ťava? Kristínka: Mama!! Minule pekne jednej pani povedala vonku, keď sa jej prihovárala.."Kika: Teta! Teta: Ahoj, ty vieš kto som? Kika: Ťava!! Zapasovalo to:-D Muma po svadbe niekam na sv.cestu pojdete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) Muma ako vikend? Si si uzila doma? Ja to mam dnes presne za dva mesiace, sa mi to krati a mam pocit, ze nic nestiham, ale zasa je pravda, ze ani nic nerobim. Musim sa polepsit Neviem ci vydrzim byt tak kludna, ako bola smaily pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze ano ale asi az neskor cez leto by sme sa radi prestahovali
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ja sa veľmi ospravedlňujem, ale v sobotu som nestihla prísť pozrieť na svadbu. :-( Boli sme kamarátom pomáhať na stavbe a akosi nám to časovo nevyšlo. Vrátili sme sa až neskoro večer. Tak strašne ma to mrzí :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani tak uz trenujes na stavbe? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja som len pomáhala kamarátke. To môj drahý bol trénovať :-D Včera mal riadnu svalovicu... A ako bolo vo Zvolene? Všetko vybavené? A čo šaty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nestihal som saty ,,,len dj a cukrarku ..nasi boli chori tak som pomahala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasné, že treba rodičom pomôcť... My sme boli v piatok na bycikloch v Mojši (bola som to predtestovať ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ako da sa ....neumreme cestou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
určite to zvládneme a neumrieme ;-). Prípadne je tam kopu miesta na oddychovanie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok uz sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ;-)
Odpovedať
je tu niekto? =-) fíha... to treba niekam zapísať, taká dlhá absencia :-D :-p
Odpovedať
ja tu blúdim z MK..Už si doma?
Odpovedať
už dávno Evi... celý deň čumím do PC a ešte aj doma :-D to je závislosť už... xixi ja zase dopĺňam veci na modrej streche... trošku ako po včerajšku, už nie je svalovica? To ste mali parádny výlet... malá Kika je krásna, pozrela som albumík :-D
Odpovedať
Ano, je zlatucka..dakujem.. Dnes sme boli 4 hod. vonku..Svalovka nie je, ale malá má teplotu 38,7- už zrážam Nurofenom..Uvidím v noci, čo bude. manžel prifrčal ešte len pred 20 minútkami z práce:-( Nevedela sa ho dočkať, stále ho vyzerala z balkona a pri dverach.
Odpovedať
no dnes nebolo až tak teplo... ale hlavne nech jej tá horúčka rýchlo ustúpi však manželík ti už teraz pomôže ;-) ja tiež tak vyčkávam svojho... dnes je ale preč...
Odpovedať
Tu bolo teplejšie, ako včera..Najviac ma štve, že má tri dni do očkovania a ak jej to rýchlo neprejde, zase nám preložia termín..Pred mesiacom bola nachladnutá tiež pred očkovaním..Kurnik..Barbie idem kukať múdry schybí..A chystať postele..Pekný večer ešte..pápá
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ahoj evi dufam ze malej je uz lepsie :-)
Odpovedať
Ahojky. kristínka je na tom tak isto- teplota stále okolo 38 C- dávam detský Nurofen. Termín nám už preložili:-( AK jej to neustúpi vo štvrtok máme prísť do ambulancie na vyšetrenie. tak som sa tešila, že bdue mať tie povinné očkovania už za sebou amôžme dať očkovať žltačku A a pneumokoky..Chcela som do dovolenky postíhať..škoda. A ty čo porábaš? Veľa robotky?
Odpovedať
Profilova fotka
no da sa...raz vela raz menej..dufam ze mala bude skoro ok :-)
Odpovedať
Dúfam aj ja. Dnes som ju chcela zobrať na cvičenie..a budeme celý de doma:-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm ale hadam bude ok..ozaj as byvanim ako napredujete kedy budes v za :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?