Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tu v Žiline sme asi otvorenejší... :-D A tebe je lepšie sa zamerať smerom sem, keď sa sem budete sťahovať. :-) No my nie sme ešte ani vo fáze plánovania. Keďže teraz potrebujeme najskôr zariadiť bývanie. Ale aj to raz určite príde
Odpovedať
určite- budeš dobrá mama- mám taký pocit ;-) Uz sa smerom na Senec nezameriavam..Blavu mam daleko bez auta a tu v Sc je to ako na dedine, oni sa poznaju medzi sebou- ale je tu vela pristahovalcov.
Odpovedať
Profilova fotka
evi mi prideme ked bude treba nezalezi ako to bude vyzerat ;-) aj ten nas vyzera strasne momentalne
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, ďakujem... No veď tu bude kopu ľudí, s ktorými sa môžeš kedykoľvek stretnúť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved budeme vsetky tri rovnakym smerom aj ked dalej ale aspon nie cez celu zilinu 8-)
Odpovedať
Hej, budeme moct trenovat nohy a zadky na bicykloch..Muma mas nejake foto na MS? Ak ano, daj link. Ty to mas aky domcek? Jani nie je za co dakovat..je to len taky pocit..Mala som taky s tým mojím- dva týždne po zoznámení som vedela, že on bude otec mojich detí:-) Aj to len preto to trvalo "až" dva týždne, bo mal týždeň letnú dovolenku
Odpovedať
Profilova fotka
Bicyklom je to kúsok... Takže aj tak budeme na skok. Ty ma vyzdvihneš v Mojši a pôjdeme do Tepličky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak ;-) nemam link... musim nieco odfoti ked to uz bude nase :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby x-) Jani videla som vcera tvoju svadobnu kyticu odfotenu v slnecnici ako vzorovu, teda som si na 99 percent ista.
Odpovedať
No teda JANI??!! Si za vzor! Muma odfoť..až bude vaše teda. Som zvedavko!
Odpovedať
Profilova fotka
verim ti aj som strasne zvedava...ale naj bude ked uz budes v ziline a prides pozriet hadam to uz vtedy bude lepsie ;-)
Odpovedať
a hlavne si asi natešená, čo?! Peťa ty si tiež priamo zo ZA, či okolie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Evi, tak potom máš asi dobrý nos na ľudí. Ja si to bábätkovanie trénujem so svojim malým zajkom. Zatiaľ to ide. No našťastie neplače, nekričí a keď idem do roboty, tak je v klietke :-D Peti, no to som ani nevedela. Tak už nie len u kaderníčky ale aj u kvetinárky... No super :-D Bola si si zajednávať kytičku?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ano aj nie budem ked uz tam budeme :-) a ty mas vas dom na MS
Odpovedať
nie nemam- pretoze nas dom to nie je. je to dom rodicov a nie je na ukazovanie- urcite NIE!! :-D mam tam len odfotený pozemok na ten NAS dom.. Zajko ako dieťatko?? Noo..ťažko sa to porovnáva veru..nech sa akokoľvek snažím Jani, hihih
Odpovedať
Profilova fotka
uz pozeram pozemok ...vidim aj macku ;-)
Odpovedať
aha hej- tie sú svokrovcov..5 kúskov ich majú..uf uf..
Odpovedať
Profilova fotka
No Evi, zatiaľ to máme ako naše bábätko :-D Ťažko sa to porovnáva, ale aspoň sa mám takto o koho malého, prítulného starať :-)
Odpovedať
a akej farby je zajo?? Ja som chovala rotvíkov- dve fenky..Ale mám rada každé zvieratko, ajkeď teraz keď mám dieťa sa tá láska akosi pozmenila- občas mi tie zvery vadia. Predala som aj 4 papagájov, čo sme mali..ALe je tu aspon klud a nelieta vsade perie a hovienka- lebo sme ich pustali denne..
Odpovedať
Profilova fotka
No nás Bubinko je taký hnedo- biely. Jedno uško má biele, druhé hnedé a aj labky má tak sfarbené. No je strašne zlatučký... A je strašne prítulný, ale iba ku mne a k drahému. Iným sa neda ani pohladkať... Je to taký malý šibal. Ja som nikdy nemala zvieratko, ale toto mi strašne prirástlo k srdiečku. Mám ešte ďalších troch, ale tí su vonku. Tohto máme v byte.
Odpovedať
Jani a prečo tu zatiaľ nie je jeho fotka ako vášho mimina?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ani by si neverila, ale jeho je strašne ťažké odfotiť. Mám ho na pozadí v mobile, ale boli to hodiny driny, kým som ho zachytila v nejakej póze... Potom ti ukážem fotku v mobile ;-)
Odpovedať
Však stačí aj jeho zadná labka rozmazaná :-))) Práve čítam o zvyšovaní materskej a o tom, ako to ide na schválenie..Toľko žien sa za to modlí..veď je to nenormalne živiť jedno a viac detí z nižšej sumy ako je min. mzda- ja to dávno hovorím..je to zverstvo..Zlaté čechy!
Odpovedať
Jani prišiel ti mailík na klimatizáciu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evi to je matreska je otrasna a potom sa cuduju ze sa zenam na nu nechce ist :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Violetka ano som priamo zo Ziliny, vlastne sa vymikam :-D Bola som sa vcera opytat na kyticu, lebo chcem kaly a nevedela som, ci este bude ich sezona. A ked uz aj Lea bola zajednavat, tak som sa nechcela ani ja nechat zahanbit.
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, hej, teraz som pozrela... Super :-D
Odpovedať
ved to to..ja som si povedala,ze seriem na stat, s prepacenim, bo kym sa niecoho od neho dockam, budem mat 35 rokov na krku. Fakt je to strasne..predstav si 4.500 tis plus 500 pridavky..plienky na mesiac nas vyjdu 900 Sk ak su v akcii, ak nie tak 1.200..mlieko 700,-- to mas hned dve tisicky. Ostanu ti 3 tis. na ostatnu stravu pre decko, co potrebuje kazdy den maso, ovocie, zeleninu..Esteze som nemusela nic kupovat na oblecenie..A co ta slobodny mamka, ta ma z coho existovat- jest vzduch a pit vodu z vodovodu? A platit najom nie je z coho.. Ja to volam vreckove, nie rodicovsky prispevok.
Odpovedať
Profilova fotka
Violetka ty si bola riadna chovatelka ako tu citam =-)
Odpovedať
Pati ja som chovala kadeco..A robila som cvicitelku psov:-) Ale nie dlho. Jazdila som chvilku aj na konoch, mala som rybky, papagaje, psy, macky..brigadovala som na kozej farme. Ja ma rada zvery. Aj ked ich jem:-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?