Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • No tu v Žiline sme asi otvorenejší... 😃 A tebe je lepšie sa zamerať smerom sem, keď sa sem budete sťahovať. 🙂
    No my nie sme ešte ani vo fáze plánovania. Keďže teraz potrebujeme najskôr zariadiť bývanie. Ale aj to raz určite príde

• určite- budeš dobrá mama- mám taký pocit 😉 Uz sa smerom na Senec nezameriavam..Blavu mam daleko bez auta a tu v Sc je to ako na dedine, oni sa poznaju medzi sebou- ale je tu vela pristahovalcov.

• evi mi prideme ked bude treba nezalezi ako to bude vyzerat 😉 aj ten nas vyzera strasne momentalne

• Sponzor fóra
  • Evi, ďakujem...
    No veď tu bude kopu ľudí, s ktorými sa môžeš kedykoľvek stretnúť. 😉

• ved budeme vsetky tri rovnakym smerom aj ked dalej ale aspon nie cez celu zilinu 😎

• Hej, budeme moct trenovat nohy a zadky na bicykloch..Muma mas nejake foto na MS? Ak ano, daj link. Ty to mas aky domcek?
    Jani nie je za co dakovat..je to len taky pocit..Mala som taky s tým mojím- dva týždne po zoznámení som vedela, že on bude otec mojich detí🙂 Aj to len preto to trvalo "až" dva týždne, bo mal týždeň letnú dovolenku

• Bicyklom je to kúsok... Takže aj tak budeme na skok. Ty ma vyzdvihneš v Mojši a pôjdeme do Tepličky 😃

• presne tak 😉 nemam link... musim nieco odfoti ked to uz bude nase 🙂

• Ahojte baby 😵 Jani videla som vcera tvoju svadobnu kyticu odfotenu v slnecnici ako vzorovu, teda som si na 99 percent ista.

• No teda JANI??!! Si za vzor! Muma odfoť..až bude vaše teda. Som zvedavko!

• verim ti aj som strasne zvedava...ale naj bude ked uz budes v ziline a prides pozriet hadam to uz vtedy bude lepsie 😉

• a hlavne si asi natešená, čo?! Peťa ty si tiež priamo zo ZA, či okolie?

• Evi, tak potom máš asi dobrý nos na ľudí. Ja si to bábätkovanie trénujem so svojim malým zajkom. Zatiaľ to ide. No našťastie neplače, nekričí a keď idem do roboty, tak je v klietke 😃
    Peti, no to som ani nevedela. Tak už nie len u kaderníčky ale aj u kvetinárky... No super 😃 Bola si si zajednávať kytičku?

• aj ano aj nie budem ked uz tam budeme 🙂 a ty mas vas dom na MS

• nie nemam- pretoze nas dom to nie je. je to dom rodicov a nie je na ukazovanie- urcite NIE!! 😃
    mam tam len odfotený pozemok na ten NAS dom..
    Zajko ako dieťatko?? Noo..ťažko sa to porovnáva veru..nech sa akokoľvek snažím Jani, hihih

• Sponzor fóra
  • uz pozeram pozemok ...vidim aj macku 😉

• aha hej- tie sú svokrovcov..5 kúskov ich majú..uf uf..

• No Evi, zatiaľ to máme ako naše bábätko 😃 Ťažko sa to porovnáva, ale aspoň sa mám takto o koho malého, prítulného starať 🙂

• a akej farby je zajo?? Ja som chovala rotvíkov- dve fenky..Ale mám rada každé zvieratko, ajkeď teraz keď mám dieťa sa tá láska akosi pozmenila- občas mi tie zvery vadia. Predala som aj 4 papagájov, čo sme mali..ALe je tu aspon klud a nelieta vsade perie a hovienka- lebo sme ich pustali denne..

• No nás Bubinko je taký hnedo- biely. Jedno uško má biele, druhé hnedé a aj labky má tak sfarbené. No je strašne zlatučký... A je strašne prítulný, ale iba ku mne a k drahému. Iným sa neda ani pohladkať... Je to taký malý šibal. Ja som nikdy nemala zvieratko, ale toto mi strašne prirástlo k srdiečku. Mám ešte ďalších troch, ale tí su vonku. Tohto máme v byte.

• Jani a prečo tu zatiaľ nie je jeho fotka ako vášho mimina?🙂

• No ani by si neverila, ale jeho je strašne ťažké odfotiť. Mám ho na pozadí v mobile, ale boli to hodiny driny, kým som ho zachytila v nejakej póze... Potom ti ukážem fotku v mobile 😉

• Však stačí aj jeho zadná labka rozmazaná 🙂))
    Práve čítam o zvyšovaní materskej a o tom, ako to ide na schválenie..Toľko žien sa za to modlí..veď je to nenormalne živiť jedno a viac detí z nižšej sumy ako je min. mzda- ja to dávno hovorím..je to zverstvo..Zlaté čechy!

• Jani prišiel ti mailík na klimatizáciu? 😃

• evi to je matreska je otrasna a potom sa cuduju ze sa zenam na nu nechce ist 😃

• Violetka ano som priamo zo Ziliny, vlastne sa vymikam 😃 Bola som sa vcera opytat na kyticu, lebo chcem kaly a nevedela som, ci este bude ich sezona. A ked uz aj Lea bola zajednavat, tak som sa nechcela ani ja nechat zahanbit.

• Evi, hej, teraz som pozrela... Super 😃

• ved to to..ja som si povedala,ze seriem na stat, s prepacenim, bo kym sa niecoho od neho dockam, budem mat 35 rokov na krku. Fakt je to strasne..predstav si 4.500 tis plus 500 pridavky..plienky na mesiac nas vyjdu 900 Sk ak su v akcii, ak nie tak 1.200..mlieko 700,-- to mas hned dve tisicky. Ostanu ti 3 tis. na ostatnu stravu pre decko, co potrebuje kazdy den maso, ovocie, zeleninu..Esteze som nemusela nic kupovat na oblecenie..A co ta slobodny mamka, ta ma z coho existovat- jest vzduch a pit vodu z vodovodu? A platit najom nie je z coho..
    Ja to volam vreckove, nie rodicovsky prispevok.

• Violetka ty si bola riadna chovatelka ako tu citam 🤔

• Pati ja som chovala kadeco..A robila som cvicitelku psov🙂 Ale nie dlho. Jazdila som chvilku aj na konoch, mala som rybky, papagaje, psy, macky..brigadovala som na kozej farme. Ja ma rada zvery. Aj ked ich jem😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov