Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti a už máš zajednanú? Ja si myslím, že na tvoj termín by s kalami nemal byť žiadny problém...
Odpovedať
Peťa a odkial zo ZA si priamo? My sme dlho byvali hňuplne v centre a potom v činskom mure. Vzdy ked som u nasich, "kukam Janke do okien" .-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj ja som nevedela, ze ty si si vlastne odstahovala zo ZA a teraz sa vracias spat. Ja som tiez z Vlciniec ale az na konci k Roinkam. To neni na kukanie do okien cinskeho muru :-D Inac momentalne byvate v panelaku? Ved tebe musi cely ten zverinec chybat, nie? Alebo ho mala stiha cely nahradit? Murinko mas pravdu s kalami nebude problem, len mi to velmi neodporucala, lebo vraj nevie ovplyvnit ci jej pridu tie minikaly, alebo tie velke. No ale ako sa poznam, uz si nic ine nevyberiem, lebo som sa na tie kaly uz namotala. Ukazovala mi vo fotaku aj smailynu kyticku a povedala, ze to je ten pripad, ked prisli tie velke kaly. No ale mne sa ta kyticka aj tak velmi pacila.
Odpovedať
hej Peti, v menšej bytovke..prízemie+dve poschodia. My sme navrchu. BINGO! nic mi nechýba- mala nahrádza vsetko- na nic ine nie je cas. Som tu teraz- lebo este chrni- asi z tej teploty.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, veď v prípade, ak by ti nevadilo, či budú malé alebo veľké, tak potom si daj určite urobiť takú kyticu. Najlepšie je mať to tak, ako si si to vysnívala. Mne s kyticou veľmi poradila, ale v podstate zostala taká, akú som chcela (dokonca mne sa ešte viac páčila)... Tak určite si stoj za svojim snom
Odpovedať
Profilova fotka
No vsak ak bude mala po tebe, tak za chvilu ti zacne nuzlovat, aby ste si nejake zvieratko osvojili ;-)
Odpovedať
Ona je v tomto asi po nas fakt. Najlepsie hracky su havovia- v akejkolvek podobe, macky- takisto, kravy, kone, ovecky atd...Kupujeme jej z tej sady, co maju napr. v carrfoure v drevenych hrackach - take kvalitne rucne malovane umeláče z Nemecka- jeden kus stoji okolo 200,-. Každý mesiac jedno prikúpime a s tým behá deň, noc. Maňa (miňa), hava, bú (krava), hopá (koň), m-á-á (koza), bé (ovca) a pod. V knižkách tiež hlavne zvieratká letia. Vie, ktoré zvieratá lietajú (mucha, motýl, vtak) a tie ukazuje rukami- akože letia..Co nevie vyslovit si nasla iné ekvivalenty, ako to ukazat..slnko, mesiac svieti- aj lampa- to ukazuje roztiahnuté prsty na ruky a kyve nou..
Odpovedať
Peťka a nepznáš z okolia tvojich panelákov Jarka Čupeľu?
Odpovedať
Profilova fotka
peti na akej ulici byvas mi mame ten dom na rosinkach tak budeme blizsko :-|
Odpovedať
Profilova fotka
oprava smailika :-)
Odpovedať
Uz ste vsetky sli domov, co?? Tak zase, ked poprichádzate domov- sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, ja o 5 minút bežím na angličtinu... Takže ja tu budem až zajtra. Pekný zvyšok dňa všetkým ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaj- tak sa pekne uckaj..mas v skole, alebo dochadzas?
Odpovedať
Profilova fotka
heh, ste sa dnes rozbehli... nestiham :-N
Odpovedať
Ahoj Zuzi!! a ty ako sa mavas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Evi, ucim sa ]-( v sobotu mam skusku z uctovnictva, vo stvrtok a piatok som prec na skoleni... dnes bol taky chaoticky den, som rada, ze som doma... inak normalne tu popoludni hrmelo... :-N
Odpovedať
uz aj tu prsi zuzi..este sme stihli kratky vylet pred tym. Hej, dnesny den stal za to..nam sa aj auto pokazilo- drahy cestuje na tri stopovania domov s kolegami. Od mesta k mestu..Snad dnes pride:-) Skusku FAKT nezavidim.
Odpovedať
Profilova fotka
tu este neprsi, ale hrmelo slusne :-D nezavidim tomu tvojmu cestu domov, dost blbe to auto :-S moj akurat nakupuje v bille nejake dobroty :-p mi volal, ze co ma doniest... no zlaty :-) skuska z ucta je jedna z tych najlahsich pre tento semester, v maji nebudem asi spavat, to ma este len caka zaberak ;-(
Odpovedať
som rada, ze uz nemusim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz aj ja budem rada :-D ... uz mi prisiel manzel.. doniesol aj nejake vinko hmmmmmmmm... asi bude pekny vecer :-D
Odpovedať
Sa mas- moj bude doma vynimocne skor- asi o pol hodky..Ja varim cestoviny, spenat, kysla smotana a struhany syr..cesnacik- na bozkavanie:-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj okrem spenatu mozem vsetko, co si napisala :-p u nas je dnes zabijackova vecera - nejake jaternicky a zemaaaaaky ;-) na obed som mala cesnacku, bola skvela :-p
Odpovedať
my zase spenatik lubime..Dokopy je to super- ked sa mim oc che, tak to vrstvima nakoniec zapekam v mise..ked nie, len pomiesam dokopy..ako dnes:-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, mam rada zapekane veci----- asi niekedy dojdem na veceru :-D :-p
Odpovedať
aj ja, hlavne,ked to nemusim robit ja:-)
Odpovedať
ahojte kocky tak u nas hrozi presunutie svadby drahemu prisli konecne prepozicie an konferenciu a samozrejme ze je to v termine svadby tak enviem, ci ho mam pripravit o 7 dnovu plavbu po Havajskych ostrovoch ked cely rok drel na to, aby sa tam dostal. Nie je to zakon schvalnosti? ]-(
Odpovedať
Radsej samozrejme prelozte svadbu..co je to 7 dní oproti večnosti:-D Ja kebyže mám možnosť ísť na Havaj, tak sa nemusím kľudna najbližších 10 rokov vydávať..
Odpovedať
hm..ano, mas pravdu aj ja :-D skoda ze je to len pre jedneho a mna by uz nezaplatil :-D rozmyslame o tom, ale najblizsie ma nasa skupina a fotograf volno 18. oktobra, to uz bude dost zima
Odpovedať
zavisi aj od toho, ci bude sala volna v ten datum, skoda, ze september je uz u nasich ludi zabukovany a nejak nemam silu hladat novych
Odpovedať
No zapeklitá situejšn..Neriešte ešte nič..ráno múdrejšie večera. Dokedy musí dať vo firme vedieť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?