Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • aha, tak to je fajn, aspon sa nebudem prehanat hore-dolu 🙂
    a co si este stihla povybavovat?

• Ahojte, dobre ranko. No lei tak si to zvladla. Mne sa tiez zdala teta mila, ked sme si boli po tlacivo. Aspon viem, ze nebudu problemy ani ked ho pojdeme odniest 😬

• ahoj peta,,,ja idem na matriku v maji tak som zvedava ake budu tety v bb 🙂

• Sponzor fóra
  • Boze, kde to mate problemy s tými pracovnickami? Cos a nas tykalo, ani neviem, ako rychlo to prebehlo- vypisovali sme rucne a bolo to v poho..Trochu som vahala, ked mi o dva tyzdne na to volali z matriky, ze kedy mame ten termin??-
    Bolo to v case ked stahovali kancelarie, takze som toho 1.12. trpla, ci to nakoniec nedomotali, ale bolo to O. V podstate cela nasa svadba bola plna takýchto "komických" okamihov.

• aspon mas na co veselo spominat...aj ja sa uz tesim ked bude august a ked uz budem na to spominat 😃

• no muma, to veru mam- to je na malu knizku normalne. Krstna mi povedala, ze sa hovorilo, zeked vo svadobny den sa dialy taketo nemile prekvapka, ze manzelstvo je potom uz pevne🙂

• Ja si myslim, ze ja malo parov, ktore vo svadobny den nezaziju nejake motanice. Hlavne je, ze sa vsetci nakoniec zoberu 😃

• Ahojte,
    Evi aj ja som počula, že svadba bez nejakých nemilých prekvapení by ani nebola svadba a že to manželstvo je potom pevné. No mohla by som porozprávať o nemilých prekvapeniach na sestrinej svadbe. Tá ich mala neúrekom. Chúďa moje 😃

• Práve som pozerala včerajšie teleráno z archívu. Anrejka bola naozaj nádherná. Veľmi jej to pristalo...No proste, kočka je to 🙂

• Vcera som nekukala- vynimocne.
    Nam sa tolko veci pohnojilo, ze sme lietali v ten den ako blazni. V zavere este chceli zosobasit nasich svedkov a nie nas. No a potom som sa podpisala skor, ako som sa mala a predbehla som dokonca aj zenicha. A ze kto sa hrnul do svadby😃

• No Evi, tak to je dobré... 😃 😃 😃

• evi je to v archive na markize telerano zo vcera ...aj ja som pozerala bolo krasna 😉

• Ahoj Linda, tak čo už máte kľúčiky od vášho hniezdočka? 😉

• Jani, ved vravim, ze je to na knizku😃

• Tak to spíš, keď budeš mať čas... 😉 Možno by sme sa celkom pobavili 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj jani uz mame..dnes akurat uz pride draheho otec a zacinaju to pomaly reparovat.
    s tou knihou to nie je zly napad 🙂

• Tak to vám gratuľujem. To je skvelé, že už je to vaše a začnete si to pomaly pretvárať podľa vašich predstáv... No dúfam, že čoskoro ma pozvete na návštevu 😉 😃

• dakujem 🙂 .....jasne prides na pred a po a potom porovnas

• no a aj medzitým 😉

• kedy len chces 😉

• co budete obedikovat?

• No muma, to si sa ani nepochvalila, ze uz mate kluce. To je pocit, co? Si pamatam ked sme si boli zobrat kluce od naseho bytu....parada, cely svet bol ruzovy 😎

• presne tak....peti mame od vcera 🙂
    ale uz ma chyta panika okolo prestavby 😃

• Neboj sa ono to pojde, sa budete tak pomaly bavkat a vytesovat z kazdej urobenej malickosti. Kedy tam zacinate byvat? Lebo ovela lepsie sa robi, ked sa po robote nemusis ponahlat inde spat.

• az ked sa spravi kuchyna kupelky....nastastie je to blizsko 😉

• caute zilincanky, poradte dajakú dobru skupinu na svadbu. Mala som jednu vyhliadnutu, no v ten isty den ako my sa zeni ich basgitarista. 😐 dik

• brunetka ty sa vydavas zajtra???? 🤔

• ahojte baby..tak tu hadam o cosi dlhsie pobudnem teraz..
    som sa pred cvhilou vratila z mesta..a oblek s vestou uz visi v skrini 🙂 dokonca mame svadobnu spz od smaily 🙂 😵 podarilo sa mi najst krajcirku a kupit latku na saty pre druzicky 😵 a zohnala som aj latku pre mamu 🙂
    len ma nastvali v optike,ked mi povedali,ze musim mat vyjadrenie od alergologa na sosovky..teda,ze on musi o tom vediet..takze ich asi vybavim v londyne 😐
    a bola som v slnecnici,lebo som zistila,ze najlepsie lupienky budu doma ususene..tak som si kupila tri ruze a dalsie tri som dostala 😵 ze to nerada vyhadzuje a radsej to podaruje 🙂
    inac..smaily je stastnucka aj s matom..stale su spolu a stoja jeden pri druhom..uz maju aj svadobne fotky,ktore pridaju v pribehu vikendu 🙂

• muma.tisko zavidim 🙂 ale verim,ze jedneho dna sa dockam tiez..
    brunetka..a v namestove nik nie je? ja mam bonitu z povazskej..

• ahoj lea ..urcite bude vsetky pomaly a iste byvat vo vlastnom😉
    inak ma chyta s teba panika aka si sikovna a co vsetko uz mas vybavene a to mas este tyzden k dobru 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života