Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
aha, tak to je fajn, aspon sa nebudem prehanat hore-dolu :) a co si este stihla povybavovat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dobre ranko. No lei tak si to zvladla. Mne sa tiez zdala teta mila, ked sme si boli po tlacivo. Aspon viem, ze nebudu problemy ani ked ho pojdeme odniest :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peta,,,ja idem na matriku v maji tak som zvedava ake budu tety v bb :-)
Odpovedať
Boze, kde to mate problemy s tými pracovnickami? Cos a nas tykalo, ani neviem, ako rychlo to prebehlo- vypisovali sme rucne a bolo to v poho..Trochu som vahala, ked mi o dva tyzdne na to volali z matriky, ze kedy mame ten termin??- Bolo to v case ked stahovali kancelarie, takze som toho 1.12. trpla, ci to nakoniec nedomotali, ale bolo to O. V podstate cela nasa svadba bola plna takýchto "komických" okamihov.
Odpovedať
Profilova fotka
aspon mas na co veselo spominat...aj ja sa uz tesim ked bude august a ked uz budem na to spominat :-D
Odpovedať
no muma, to veru mam- to je na malu knizku normalne. Krstna mi povedala, ze sa hovorilo, zeked vo svadobny den sa dialy taketo nemile prekvapka, ze manzelstvo je potom uz pevne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslim, ze ja malo parov, ktore vo svadobny den nezaziju nejake motanice. Hlavne je, ze sa vsetci nakoniec zoberu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Evi aj ja som počula, že svadba bez nejakých nemilých prekvapení by ani nebola svadba a že to manželstvo je potom pevné. No mohla by som porozprávať o nemilých prekvapeniach na sestrinej svadbe. Tá ich mala neúrekom. Chúďa moje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Práve som pozerala včerajšie teleráno z archívu. Anrejka bola naozaj nádherná. Veľmi jej to pristalo...No proste, kočka je to :-)
Odpovedať
Vcera som nekukala- vynimocne. Nam sa tolko veci pohnojilo, ze sme lietali v ten den ako blazni. V zavere este chceli zosobasit nasich svedkov a nie nas. No a potom som sa podpisala skor, ako som sa mala a predbehla som dokonca aj zenicha. A ze kto sa hrnul do svadby:-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Evi, tak to je dobré... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evi je to v archive na markize telerano zo vcera ...aj ja som pozerala bolo krasna ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Linda, tak čo už máte kľúčiky od vášho hniezdočka? ;-)
Odpovedať
Jani, ved vravim, ze je to na knizku:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to spíš, keď budeš mať čas... ;-) Možno by sme sa celkom pobavili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani uz mame..dnes akurat uz pride draheho otec a zacinaju to pomaly reparovat. s tou knihou to nie je zly napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to vám gratuľujem. To je skvelé, že už je to vaše a začnete si to pomaly pretvárať podľa vašich predstáv... No dúfam, že čoskoro ma pozvete na návštevu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) .....jasne prides na pred a po a potom porovnas
Odpovedať
Profilova fotka
no a aj medzitým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kedy len chces ;-)
Odpovedať
co budete obedikovat?
Odpovedať
Profilova fotka
No muma, to si sa ani nepochvalila, ze uz mate kluce. To je pocit, co? Si pamatam ked sme si boli zobrat kluce od naseho bytu....parada, cely svet bol ruzovy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak....peti mame od vcera :-) ale uz ma chyta panika okolo prestavby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj sa ono to pojde, sa budete tak pomaly bavkat a vytesovat z kazdej urobenej malickosti. Kedy tam zacinate byvat? Lebo ovela lepsie sa robi, ked sa po robote nemusis ponahlat inde spat.
Odpovedať
Profilova fotka
az ked sa spravi kuchyna kupelky....nastastie je to blizsko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zilincanky, poradte dajakú dobru skupinu na svadbu. Mala som jednu vyhliadnutu, no v ten isty den ako my sa zeni ich basgitarista. :-| dik
Odpovedať
Profilova fotka
brunetka ty sa vydavas zajtra???? =-)
Odpovedať
ahojte baby..tak tu hadam o cosi dlhsie pobudnem teraz.. som sa pred cvhilou vratila z mesta..a oblek s vestou uz visi v skrini :-) dokonca mame svadobnu spz od smaily :-) x-) podarilo sa mi najst krajcirku a kupit latku na saty pre druzicky x-) a zohnala som aj latku pre mamu :-) len ma nastvali v optike,ked mi povedali,ze musim mat vyjadrenie od alergologa na sosovky..teda,ze on musi o tom vediet..takze ich asi vybavim v londyne :-| a bola som v slnecnici,lebo som zistila,ze najlepsie lupienky budu doma ususene..tak som si kupila tri ruze a dalsie tri som dostala x-) ze to nerada vyhadzuje a radsej to podaruje :-) inac..smaily je stastnucka aj s matom..stale su spolu a stoja jeden pri druhom..uz maju aj svadobne fotky,ktore pridaju v pribehu vikendu :-)
Odpovedať
muma.tisko zavidim :-) ale verim,ze jedneho dna sa dockam tiez.. brunetka..a v namestove nik nie je? ja mam bonitu z povazskej..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea ..urcite bude vsetky pomaly a iste byvat vo vlastnom;-) inak ma chyta s teba panika aka si sikovna a co vsetko uz mas vybavene a to mas este tyzden k dobru ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?