Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
muma..verim,ze sa raz podari.. ale vies,ty si tu..a mozes si kedykolvek odskocit najst cosi,pozriet,skusit..ja som ten typ,ze co nevidim,to moc neberiem..takze som hnala aj mileho..a som rada..okrem ponoziek je komplet obleceny :-) ty si na tom ako? menu a kvety zajednane,ze?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nejako nestiham :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, a ty si chceš kúpiť šošovky bez predchádzajúceho vyšetrenia. Ja viem, že keď som si ja dávala šošovky robiť, tak to boli veru riadne vyšetrenia. Dajú sa kúpiť aj takto navoľno?
Odpovedať
jani..normalne s vysetrenim v optike..ale tam mi povedala,ze pokial mam alergiu a uzivam kvapky do oci,tak musim ist za alergologom,aby mi to povolil..riadna byrokracia..
Odpovedať
Profilova fotka
no mne niečo hovor o byrokracii. Včera sme chceli dať na polícii zapísať nové rozmery kolies a ťažné zariadenie. A povedali nám, že najskôr musíme ísť na obvodný úrad, tam nám dajú nejaké potvrdenie a až potom nám to oni zapíšu. A ešte predtým sme museli mať potvrdenie od importéra auta, že tieto kolesá tam byť môžu. No proste byrokracia ako vyšitá. ]-( Takže viem, o čom hovoríš
Odpovedať
zistim,co mi treba v uk a spravim to tam..chcem ich vyslovene len kvoli svadbe..a ked to bdue problem,tak budem bez nich..sice nebudem poriadne vidiet..ale co uz..
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne, aby si vedela sľub prečítať a to je to najdôležitejšie... Ja som ho v tej knihe nemohla nájsť :-D Tak som improvizovala :-N
Odpovedať
no ja si to asi nachystam v pc a potom to vytlacim..
Odpovedať
Profilova fotka
Môj drahý ho bol naučený naspamäť, vraj pre každý prípad. Ja som sa mu smiala, či je normálny a nakoniec by sa to aj mne zišlo...
Odpovedať
ja sa to urcite naucim..ale stres robi svoje..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no nie ja sa vydavam az o rok!A v NO je, ale mam smolu, bo mame rovnaky termin s clenom kapely :-| . A sme predsa z jedneho kraja, takze ak mate dajake tipy...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak to urobíš určite dobre, keď sa to naučíš. Lebo stres robí naozaj svoje ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
brun..poslala som ti do ip stranku mojej kapely.. jani..no budem sa snazit..ale clovek nikdy nevie..vytlacim si to presne tak,ako to ma byt..aj s menami..este by sme sa pomylili :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte dievcata, je tu niekto?
Odpovedať
ahoj moja..ja som tu :-D ale chystame sa na nakup..takze potom pridem urcite..len neviem,ako dlho budem dnes na nete..musim sa este pobalit..
Odpovedať
Ahoj Lei :-D aspon niekto na pokec, drahy mi prave odisiel do prace :-( budem sa tesit, ked sa vratis z nakupu :-N
Odpovedať
idem na ten nakup..tymi zatial napis,aky si mala den..a co vsetko si stihla obstarat..
Odpovedať
ok :-N Lei,a le to by bolo do IP lebo som nahnevana... a trosku to rozdychavam ]-( ale inac super
Odpovedať
no tak hadam to v tej ip uz je.. my sme sa prave vratili z nakupu..potreboali sme cosi kupit na zakusky,kedze kupujeme suroviny..a aj sme kupili :-)
Odpovedať
ahojte aj ja sa idem vydavat ale za prestny mesiac
Odpovedať
chcela by som sa pridat k vam na pokec a pokecat o svadbe
Odpovedať
ahoj zuzca :-D aspon nas bude troska viac... Lei, nic som neposlala, najprv som to potrebovala predychat... 8-( a co si nakupovala? ...na kolaciky na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, ty si teda riadne ranné vtáča :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to mam este dozvuky z predoslej prace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Už by ťa to pomaly malo začať prechádzať :-D Ja som dnes vstávala 6.30 a bolo to pre mňa neskutočné utrpenie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dufammmm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No neboj, keď začneš po večeroch robiť na dome, hneď budeš môcť lepšie spávať :-D
Odpovedať
ahojte aj ja som zo ziliny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani to som si ista nevstanem ani na 10,00 ahoj nasta :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?