Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • muma..verim,ze sa raz podari..
    ale vies,ty si tu..a mozes si kedykolvek odskocit najst cosi,pozriet,skusit..ja som ten typ,ze co nevidim,to moc neberiem..takze som hnala aj mileho..a som rada..okrem ponoziek je komplet obleceny 🙂
    ty si na tom ako? menu a kvety zajednane,ze?

• ja nejako nestiham 😬

• Lea, a ty si chceš kúpiť šošovky bez predchádzajúceho vyšetrenia. Ja viem, že keď som si ja dávala šošovky robiť, tak to boli veru riadne vyšetrenia. Dajú sa kúpiť aj takto navoľno?

• Sponzor fóra
  • jani..normalne s vysetrenim v optike..ale tam mi povedala,ze pokial mam alergiu a uzivam kvapky do oci,tak musim ist za alergologom,aby mi to povolil..riadna byrokracia..

• no mne niečo hovor o byrokracii. Včera sme chceli dať na polícii zapísať nové rozmery kolies a ťažné zariadenie. A povedali nám, že najskôr musíme ísť na obvodný úrad, tam nám dajú nejaké potvrdenie a až potom nám to oni zapíšu. A ešte predtým sme museli mať potvrdenie od importéra auta, že tieto kolesá tam byť môžu. No proste byrokracia ako vyšitá. 😠
    Takže viem, o čom hovoríš

• zistim,co mi treba v uk a spravim to tam..chcem ich vyslovene len kvoli svadbe..a ked to bdue problem,tak budem bez nich..sice nebudem poriadne vidiet..ale co uz..

• Hlavne, aby si vedela sľub prečítať a to je to najdôležitejšie... Ja som ho v tej knihe nemohla nájsť 😃 Tak som improvizovala 😬

• no ja si to asi nachystam v pc a potom to vytlacim..

• Môj drahý ho bol naučený naspamäť, vraj pre každý prípad. Ja som sa mu smiala, či je normálny a nakoniec by sa to aj mne zišlo...

• ja sa to urcite naucim..ale stres robi svoje..

• caute baby, no nie ja sa vydavam az o rok!A v NO je, ale mam smolu, bo mame rovnaky termin s clenom kapely 😐 . A sme predsa z jedneho kraja, takze ak mate dajake tipy...Ď

• Kati, tak to urobíš určite dobre, keď sa to naučíš. Lebo stres robí naozaj svoje 😉

• brun..poslala som ti do ip stranku mojej kapely..
    jani..no budem sa snazit..ale clovek nikdy nevie..vytlacim si to presne tak,ako to ma byt..aj s menami..este by sme sa pomylili 😃 😃 😃

• ahojte dievcata, je tu niekto?

• ahoj moja..ja som tu 😃
    ale chystame sa na nakup..takze potom pridem urcite..len neviem,ako dlho budem dnes na nete..musim sa este pobalit..

• Sponzor fóra
  • Ahoj Lei 😃
    aspon niekto na pokec, drahy mi prave odisiel do prace 😞
    budem sa tesit, ked sa vratis z nakupu 😬

• idem na ten nakup..tymi zatial napis,aky si mala den..a co vsetko si stihla obstarat..

• ok 😬 Lei,a le to by bolo do IP
    lebo som nahnevana... a trosku to rozdychavam 😠
    ale inac super

• no tak hadam to v tej ip uz je..
    my sme sa prave vratili z nakupu..potreboali sme cosi kupit na zakusky,kedze kupujeme suroviny..a aj sme kupili 🙂

• ahojte aj ja sa idem vydavat ale za prestny mesiac

• chcela by som sa pridat k vam na pokec a pokecat o svadbe

• ahoj zuzca 😃 aspon nas bude troska viac...
    Lei, nic som neposlala, najprv som to potrebovala predychat... 😦
    a co si nakupovala? ...na kolaciky na svadbu?

• ahojte 🙂

• ahojky, ty si teda riadne ranné vtáča 🙂

• no to mam este dozvuky z predoslej prace 😃

• Už by ťa to pomaly malo začať prechádzať 😃 Ja som dnes vstávala 6.30 a bolo to pre mňa neskutočné utrpenie 😐

• dufammmm 😃

• No neboj, keď začneš po večeroch robiť na dome, hneď budeš môcť lepšie spávať 😃

• ahojte aj ja som zo ziliny 🙂

• jani to som si ista nevstanem ani na 10,00
    ahoj nasta 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov