Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj muma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako idu pripravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nasta, vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, našťastie v našej práci to nie je problém s tým vstávaním (to je výhoda, čo?) :-D
Odpovedať
ahojte diki za privítanie x-) no prípravy idú celkom v pohode...vacsinu vecí už mám, ale dosť mi s tým pomáha mamča 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nasta, tak to je skvelé, že ti mamina pomáha. My sme na to s mojim drahým boli samy. A kde budete mať svadbu?
Odpovedať
no to je :-) u mňa boli priorita šaty a potom ma to už nejak nebaví behať, mamča to má rada :-D a svadbu máme v antonovi, tiež jej zásluha x-) a sobáš v sirotári murinko to ti teda nazávdím, že si bola na to sama, ale vyšlo ti to super, nie? :-) bola si krásna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-) No vyšlo to všetko super, ale aj preto, že sme na to mali veľa času a všetko som si mohla pekne pomaly chystať a premýšľať. A kde je presne Anton? Lebo ja som prisťahovaná žilinčanka a ešte tu všetko nepoznám. :-D Inak ja som tiež pôvodne chcela svadbu v sirotári, ale nakoniec zvíťazil Farský kostol
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved to ....aspon uz nemam ten stres co ak nestihnem bus. nasta mas krasne saty vybarate ak som nasla spravny album ;-)
Odpovedať
no diki muma :-) sa mi páčili hned jak som ich uvidela na nete :-) a ten anton je v tepličke...dedina blízko žiliny...a my tiež už dva mesiace chystáme veci..tie hlavné už sú teraz už len drobnosti, teda dúfam ak sa niečo nevyskytne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Nasta, ja som sa dávala česať tiež presne podľa tohto obrázku :-D Dobrý výber účesu ;-)
Odpovedať
ahojte x-) tak mame nove okna x-) som sa trsoka narobila ale nastastie si po sebe aj upratali tuhrubu spinu tak to nebolo take hrozne, este nam to pridu zamalovat a nadhera x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
diki murinko, mne sa veeľmi páčil ale problém bude asi s mojimi vlasmi, budem musieť mať príčesok :-.
Odpovedať
ten uces je krasny, bude aj korunka?
Odpovedať
Profilova fotka
No ale sa nam to tu rozrasta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, tak to je super, že máte nové okná... Pomaly vám to pekne pribúda ;-) Nasta, u mňa bol zase problém, kde má tie vlasy popchať, lebo ja ich mám strašne veľa :-D Ale dávala mi do vlasov výplň okolo ktorej sa celý ten účes pevnil. Určite by sa niečo dalo vymyslieť ;-)
Odpovedať
ano luko ale este nejak mi ju nedodali, čakám na ňu už dva mesiace :-( bola som sa aj pýtať v salóne, že kedy dojde...nevedia, takže musím čakať, dala som si ju robiť
Odpovedať
no ja mam cas na podrastnutie vlasov do oktobra kedze sme posunulis vadbua kedze chcem len hladky uces a drdol snad bude dlzka stacit
Odpovedať
Profilova fotka
Ale, ved teraz vedia robit s vlasmi divy, naddlzia, zhustia...Isto nas kazdu ucesu podla poziadaviek x-)
Odpovedať
ja tiez myslim, moja kadernicka povedala, ze nech sa toho neobavam a prinajhorsom sa da pricesok, ale ja myslim, ze ja to zvladnem aj bez, lebo chcem taky jednoduchy uces.
Odpovedať
Profilova fotka
A s tym zavojom si to uz doriesila?
Odpovedať
no tak na ten moj bude treba príčesok...aj ked nemám úplne krátke vlasy ale nemám ani dlhé a husté už vôbec nie :-N al moja kaderníčka mi ho požičia...no pôjdem najskôr na skúšku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooo,je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu na fóre nová, preto by mali znieť fanfáry, nie? :-) Viete mi poradiť nejakú šikovnú vizážistku??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bombrlicek, vitaj medzi nami ;-) Dnes sa nám to tu pekne rozrastá. Ja by som ti aj vedela poradiť naozaj skvelú vizážistku, no žiaľ nerobí v Žiline
Odpovedať
som sa vrátila z obeda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nasti a budes mat aj zavoj? ahoj bombrlicek....ja ti tiez neporadim nie som zilincanka :-)
Odpovedať
nie nebudem by mi zanikol môj účes :-D to bombrlicek ja som našla teraz kozmetičku, čo by ma mala líčiť na moju svadbu, ale som ešte nebola na skúške...v pondelok k nej idem na čistenie pleti...ak chceš pošlem ti na nu kontakt...viem, že líči nevesty na svadby... a ty muma budeš mať závoj?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ano ale len v kostole a na foteni lebo bude dlhy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linda a budeš mať určite taký dlhý závoj? Lebo na tebe vyzeral úplne úžasne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?