Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • teda to musí byť riadne dlhý závoj...máš foto? aby som mohla pochváliť 😉 no ja som si musela vybrať či účes bo závoj, ale kedze budem mať prvý krát také dlhé vlasy tak musia byť vidieť 😃

• no chcela by som 🙂 ..je to neprakticke ale aspon na fotenie a do kostola na tancovanie uz budem asi bez 😉

• a neviete náhodou baby kontakt na zlatníčku z rosiny alebo z trnového teraz neviem odkiaľ 😬 chceme si tam dať robiť obrúčky...ešte nemáme 😎

• Sponzor fóra
  • A uces uz mas vybraty?

• ja mám vid album a ty?

• kontakt na tu zlatnicku nemam, ale viem ze sidli na zaciatku trnoveho, asi prva zastavka autobusu a tam uz by ti ludia povedali, keby si sa popytala.

• ja mam uces vybraty zhruba, ale nemam vhodny obrazok. Inac ja som sa pytala mumy, tvoj uces som videla v albume 😉

• jaj tak sorry som sa vtierkla 😬

• moja chyba, mala som oslovit 😎 Mozno keby ste skusili ist nablink do toho Trnoveho, by ste pochodili, ale ak pockas do pondelka opytam sa kolegyne, kde je to presne, ona tam chodieva.

• no myslím, že ona aj má iba nejaké dni ked berie objednávky...chceme tam ísť v stredu...bola by si milá, ked to zistíš a tak počkám do pondelka 🙂

• peta neveim este ale urcite vypnute..uvidimm chcem ist v maji na skusku...len neviemm co dam do vlasov 😬

• Ja mam predstavu, len ci to bude dobre na mne vyzerat, uvidime. Chcela by som tiez vypnuta, celenku a zozadu pod vlasami zavoj. Mam volat v pondelok kadernicke, aby sme sa dohodli, kedy by bola skuska.

• ja zvazujem bud zavoj alebo celenka, jedno alebo druhe 😉

• K tvojim satam zavoj celkom pasuje, by som povedala, ze lepsie ako celenka

• baby a dj máte? alebo hudbu koho?

• Sponzor fóra
  • nasta ja mam skupinu co ma aj leatea, volaju sa bonita su z PB

• ja mam skupinu, ale az zo Skalice, to ti nepomoze

• dj mame...je to znamy tak toho sme maali ako prveho 🙂

• nasa skupina ma volno najskor az po 18.10. lebo to bola j prvy volny datum ktory sa mi podarilo zohnat ked sme august museli zrusit

• luko mas inak datum ktory sme povodne chceli...ale draheho sestra ma prave vtedy narodeniny 🙂

• jaj a to bol problem? 😎

• aha no ja mám zajednaného dj, ale ked sme mu volali tak že to je este skoro...tak neviem vôbec či si nás zapísal, povedal že sa ozve zatiaľ sa neozval a ni nechcel žiadnu zálohu... 😐 tak neviem, či s ním mám počítať alebo hľadať niekoho iného 🤔

• no nasta treba sa naozaj dohodnut lebo ja som kapelu bukovala uz v januari na august a ked sme sa teraz rozhdoli to zmenit volno mali az v oktobri, ked nechce zalohu tak by som sa opytala, ci sa mozte na neho spolahnut, aby ste boliv klude, ze ho mate rezervovaneho 😉

• no však o to ide, ja som mu volala vo februári na september a on povedal, že to má ešte čas...tak asi mu pre istotu zavolám...lebo myslím, že hudba je dosť podstatná na svadbe 😦

• 🙂 nie ale drahy sa chcel zenit cim skor ..keby bolo na mne tak aj rok 2011 nie je zly 😃

• muma sa nejako nehrnieš do svadby 😃

• aha tak nedockavy je 😃

• 😃 😃 😃

• Muma vsak ked spolu byvate, uz ne nejaka velka zmena nebude. Akurat sa budes inak volat 😉

• vsak ona to vie ale vysvetli to jej drahemu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov