Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja mam vikend volný,lebo som sa neozvala,ze som tu... 😬 😃
    a v pondelok zacinam, a to celýyyy den do vecera......musim si pripravit program pre jednu novu klientku....tak sa musim zajtra ucit.....
    posli,budem rada......zbieram kazde fotky..... 😃

• takze dnes oddychujes a aj cely vikend..super..
    aka bola cesta?

• predstav si,ze sme urobili rekord.....zo za do mnichova za 7 hodin,pritom sme mali aj zapchy.....a obmedzenia..... 🙂
    ja som ale dnes bola na brigadke a dostala som svadobny dar....3 set antikorovych peknuckych misiek na ovocie.....a aj som si slusne zarobila 😃 😉 ale ja som dnes veru nevyspata,unavena......som rada,ze som doma....len moj milacik prisiel do skoly dnes, a hoviadko ucitel mu dal ako jedninemu pisomku....no surovec,ktory nevie asi co je to zenit sa..... 😠

• Sponzor fóra
  • no niekto asi zavidi..alebo si mysli,ze sa nemoze ozenit nik..
    a co mas v plane cez vikend?

• prave som napisala jennifer.... 😬
    zajtra musim prat rano do 11, musim stihnut,lebo iny sa zapisal na pracku.....potom doupratujem, po Matkovej praci ideme kuknut jeho stryka.......ach jaj.....
    potom si urobime slovenske bryndzove halusky...... 🙂 😉 😃 lebo tie sme nestihli na slovensku.... 😃

• smaily, fotky mate kraaasne, vyzerate velmi stastny 😵
    gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉
    smaily, vy ste mali svadbu v hoteli Boss?
    nemohla by si mi prosim ta napisat ake ste mali menu a kolko vas to zhruba stalo? lebo som im poslala mail s tymito otazkami a chceli odo mna tel. cislo, ale momentalne sa nachadzam v zahranici..
    co ste si mohli doniest vlastne?
    dakujem 😃

• slniecko dakujem,
    napisem ti do IP,ale zajtra , lebo o chvilku mi pride milacik a chcem estepar drobnosti ulozit.....
    😉

• samozrejme smaily, velmi mi to pomoze 😃
    lebo tiez vsetko vybavujeme zo zahranicia a vsetky rady mi veeeelmi pomozu 😵
    tak teda zajtra diiiik

• prajem dobru nocku,ja uz dnes sa tak tesim do postielky......ale je tu akasi zimaaaaa.....
    papa 😉

• zatial pa 😃

• smaily..tak pekne sny..ja som robila tete melir..
    slniecko..aky si mala den?

• Lei, dnes celkom fajn..dostala som tulipany 😃 aby som nebola smutna z birmovky..tak sa z nich tesim
    riesime stale restiku, mozno zvolime nieco ine ako sme najprv planovali...lebo je to dost financne narocne...
    som oslovila aj smaily nech poradi 😉
    a ty sa ako citis po prilete?

• no oni to mali celkom dobre v tom hoteli..len nealko museli mat od nich..tvrde si mohli doniest..
    ja som unavena..ale este sa snazim byt hore..
    ja som si vcera kupila tri ruze..oranzove..a dostala som dalsie tri cervene 🙂
    inac..let bol dost otrasny..hned na zaciatku ma nastvali..

• a co sa udialo? cez koho si letela?
    nevies ci mali aj vino vlastne?
    Lei mozes mi napisat kolko vas vyjde pohostenie a ubytko do IP? pliiiiiiis
    lebo riesime stale tu nasu restiku a vychadzaju nam neuveritelne cisla 😠 potrebovala by som si to porovnat
    budme mat 4o ludi cca
    dakujem

• s ryanair..mala som priority a bolo mi na tri veci..ked som sa konecne dostala do lietadla,bolo uz takmer plne..
    v uk aspon na to dbaju,ze s pririty ides medzi prvymi..najprv priority a potom ostatni..

poslem teda ip..co viem..

• Sponzor fóra
  • ok, dakujem 😃
    to som prekvapena, lebo vzdy ked som mala priority, som sla medzi prvimi, aj v BA
    a este som chytila aj miesto priatelovi, ktory nebol priority 🙂

• no ja som zatial nemala problem..do dnes..presunuli lety do uk na B terminal..kde je pasova kontrola..z acka sa lietalo lepsie..

• aha...
    poslala som ti IP 😵

• idem kuknut..

• akurat sme preratavali len tak veeeelmi zhruba hotel co mala Evka, a vysiel nam omnoho lepsie
    urcite sa na nich nakontaktujem a potom sa rozhodneme....
    aaaale velmi sa tesim na svadbu 🙂
    pisala som aj do Galilea, ale odtial sa mi este neozvali,cakam uz dva dni 😕 uvidime ci su seriozny...

• a ten je kde?
    chcete cosi v centre,ci aku predstavu mate?

• to je smerom na Hliny, je to cele prerobene...
    www.hotelgalileo.sk
    co na to hovoris?

• no vyzera to velmi pekne 🙂 😉

• to ano, ale ich minus je, ze cakam na odpoved dva dni 😠 no dam im tyzden
    ako ti sedia boticky? sa z nich vytesujes, coooo 😃
    joooj, ako ja sa tesim do londyna na nakupy?

• som ich este neskusila..ale vyzeraju super..
    musim si ist lahnut,som uplne znicena..a navyse sa necitim najlepsie..
    prajem pekne sny 😉

• tak dobru nocku Lei,
    vidime sa zajtra 😵

• ahojte 😃 ako ten cas leti...... 🙂 my tu mame dnes zamracene.....ja upratujem,periem, a dufam ze to do 15,00 stihnem....zas sa nestiham ucit....ale doniesli sme si dost veci.....a do tej jednej izby to musim nejako ulozit 😬
    a kocham sa vo fotkach...... 😃 😃
    slniecko napisala som ti do IP....
    prajem vam krasnu sobotu..... 🙂 😉

• ahojte..konecne som vstala.ale este stale som v posteli..som stale akasi rozbita..ale hadam aspon cosi spravim..

• ahojte 😉
    taaak smaily,ako sa citis ako manzelka? 😃

• ahojkaj lea,to az teraz si vstala?? 🤔 😬 ide nieco na teba? ja som uz vela toho spravila,ale este som neni hotova....musim uz po 15,00 ist do drogerie ku matkovej praci a hned pojdeme aj k jemu strykovi......
    ale este som nestihla ranajkovat,len chodim stale do kuchyne zobat suche zakusky zo svadby 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.