Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Aha! O com je ten film, tusim nazov poznam,a le viac nie..Ved ty isto ani nepotrebujes citat titulky- iba ze by v inom ako v Aj

• no je o chlapikovi,ktory sa dostane ku praci v muzeu ako nocny strazca..je dabovany,takze v cestine..
    kopec filmov mam v angline a s titulkami..no absolutne sa mi nechce rozmyslat,co tam hovoria 🤔

• Aha. Takze vypínas rezim prekladu, ked pozeras filmy🙂))
    Dnes je tu krásne ráno..a my chorí doma😞

• Sponzor fóra
  • ahojte 😉
    lea to je srandovny film,ty ho mas s titulkami? my dabovany v sk....da sa stiahnut.... 😉
    aj u nas je nadherne ama byt 18 stupnov....tak pojdem do parku......lebo je to teraz hrozne so mnou,kazdy den mam nejake zakusky zo svadby..... 😬 😬
    a musim schudnut do nasho datumu...na svad.cestu.... 🙂

• ahojte... my tu v ZA asi zijeme v inej dimenzii, od rana skaredo, zamraceno, hmla a dazd, sychravo 😒 kde je pekne pocasie? chcem do prírody !!!!!! 😠

• tu je krasne ale aj vcera to tak zacalo, potom dazd a potom zas pekne...no april 😃

• no len provokujte 😃 ja len dufam,ze aspon druha polovica dna bude dobra... aj tak o chvilu budem travit par hodin v kuchyni pri priprave nedelnajsieho obeda 😛

• my ideme k s vokre buducej, aspo nemusim varit, lebo som leniva 😃

• fifi u nas v mnichove je suuper,pozyvam ta na prechadzku aspon do parku(taky velkyyyy),alebo mozme skocit do Alp,do hodinky sme tam...... 😃 😉

• smaily ako sa citi manzelka? 😃

• aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Smaily.............. takto zle mi robit..... o chvilu som u teba, aby si vedela? 😃
    Alpy mas hodinku od seba? to je super...

• manzelka sa citi úzasneeeee.... 😃 😃 stale kukam fotky......musime este nejake fotky poslat kameramanovi a dostaneme konecne dvd.....uz sa velmi tesim...... 😉

• fifi ano aj do hodinky su...zalezi ktory smer....kedysi sme chodili kazdu sobotu......teraz zatial nemozme.....ale neskor hadam..... 🙂

• hm... moj manzel tiez spominal, ze by sme si v lete urobili nejaky vyletik do Rakuska alebo Nemecka prave do Alp... v zime sme ich uz otestovali 😛 treba este v lete... a kedze nam ziadna dovolenka nehrozi... tak pojdeme vyskusat len takto na par dni - predlzeny vikend alebo nieco podobne 🙂
    kedy sa chystate na svadobnu cestu?

P.S. Luko, ja dnes tiez varim pre celu rodinu, vsetci makaju 😠

• fifi, tak ty si uz poriadna gazdina 😉

• Sponzor fóra
  • luko: ked musis, tak musis 😃 vcera som si nalozila fajnu chinu do pacu, dnes len opeciem... urobim zemiaciky a polievocku, poobede dezert.. nastastie nemam narocnych papkacov, takze bude babovka 😃

• fifi, hladame letenky na 12.5. do sardinie....ale z mnichova predrazene,tak hladame rozne moznosti z Frankfurtu...
    my sice byvame v jednoizbaku zatial,ale kludne na vikend mozte prist v lete 😃

• ok baby, idem na to, snad sa este poobede prihlasim, ak nezdrhnete niekde za peknym pocasim... tu je stale hrozne 😦

• 😬 😬 😬 u mna hudba buducnosti este 😬 😬 😬

• smaily: si mila, dakujeme 😵

• dobru chut prajem vsetkym...ja papam dnes udenaca zo slovenska,ale ked pride manzelik z prace, budeme mat aj nieco lespie.... 😃
    fifi tak sa tesim.... 😉

• kocky krasnu nedelu, idem sa skulturnit do kupelne 😃

• luko tak sa pekne skuturni....aby svokra bola spokojná.... 😃 😃

• ahojte baby..to uz sa chystate na vylety a dovolenky? 😬
    ja budem mat zajtra vylet..do prace 😃
    pocasie tu je stale take nijake..aj ked je troska krajsie,vobec nie je pekne a stale je chladno 😠 som uz normalne nachladena 😒

• ahoj lea, pocula som ze tam nemate ktovie ako,brat mi volal..... 🙂
    ja som bola v parku,ze sa budem ucit,ale bracha bolal,tak zas som sa neucila......
    zajtra musim uz zacat zas cvicit na beziacom pase rychlu chodzu a veslovanie,chybalo mi to,a aj som moc jedla zakusky..... 😬

• ahoj moja..no ja som si pustila mesto tienov z archivu,som zvedava na slovensku kriminalku 😃
    a pustila som sa do kreslenia krabivky pre hosti 😬
    myslim,ze som zas cosi zhodila..ale odvazim sa az zajtra..vobec mi nechuti jest..a ani hladna nie som..rozmyslam,ze si kupim jablcny ocot,nech som potom peknucka na tej svadbe 😃 😃 😃

• lea, ja zas som pribrala z tych zakuskov,ale za tento tyzden zhodim....ja teraz hladam lacne letenky, ale asi bude pre nas lepsie najpr do Ríma a az potom do sardinie.....lebo s prestupom by to malo byt lacnejsie.... 😉
    a ty co vymyslas? 😃 jablcny ocot fujky..... 😃

• no ja musim konecne zhodit..lebo je to so mnou uz fakt hrozne..tak skusim aj ten ocot..zo zvedavosti..co nezabije,to posilni 😃
    a vetko uz mate na tu svadobnu cestu?ci este idete aj booknut hotel?
    ja tu mam keksiky z domu,tak obcas si dam..

• nemame este vsetko, ale najdolezitejsie su tie letenky.....a nenasla som zatial nic vyhovujuce..... 😞
    ja zas kolaciky......ale uz mi je z nich zle.....ale pride mi domov china na veceru.....a na nu sa tesim..... 😃

• no ja mam v mraziaku strudlu a aj nejake ovocne buchticky..tak uvidim,co si spravim..akosi sa mi nechce ist do obchodu..ale zajtra skocim..a budem jest cosi normalne..no vobec nemam chut..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov