Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Aha! O com je ten film, tusim nazov poznam,a le viac nie..Ved ty isto ani nepotrebujes citat titulky- iba ze by v inom ako v Aj
Odpovedať
no je o chlapikovi,ktory sa dostane ku praci v muzeu ako nocny strazca..je dabovany,takze v cestine.. kopec filmov mam v angline a s titulkami..no absolutne sa mi nechce rozmyslat,co tam hovoria =-)
Odpovedať
Aha. Takze vypínas rezim prekladu, ked pozeras filmy:-))) Dnes je tu krásne ráno..a my chorí doma:-(
Odpovedať
ahojte ;-) lea to je srandovny film,ty ho mas s titulkami? my dabovany v sk....da sa stiahnut.... ;-) aj u nas je nadherne ama byt 18 stupnov....tak pojdem do parku......lebo je to teraz hrozne so mnou,kazdy den mam nejake zakusky zo svadby..... :-N :-N a musim schudnut do nasho datumu...na svad.cestu.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... my tu v ZA asi zijeme v inej dimenzii, od rana skaredo, zamraceno, hmla a dazd, sychravo :-S kde je pekne pocasie? chcem do prírody !!!!!! ]-(
Odpovedať
tu je krasne ale aj vcera to tak zacalo, potom dazd a potom zas pekne...no april :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no len provokujte :-D ja len dufam,ze aspon druha polovica dna bude dobra... aj tak o chvilu budem travit par hodin v kuchyni pri priprave nedelnajsieho obeda :-p
Odpovedať
my ideme k s vokre buducej, aspo nemusim varit, lebo som leniva :-D
Odpovedať
fifi u nas v mnichove je suuper,pozyvam ta na prechadzku aspon do parku(taky velkyyyy),alebo mozme skocit do Alp,do hodinky sme tam...... :-D ;-)
Odpovedať
smaily ako sa citi manzelka? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Smaily.............. takto zle mi robit..... o chvilu som u teba, aby si vedela? :-D Alpy mas hodinku od seba? to je super...
Odpovedať
manzelka sa citi úzasneeeee.... :-D :-D stale kukam fotky......musime este nejake fotky poslat kameramanovi a dostaneme konecne dvd.....uz sa velmi tesim...... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
fifi ano aj do hodinky su...zalezi ktory smer....kedysi sme chodili kazdu sobotu......teraz zatial nemozme.....ale neskor hadam..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm... moj manzel tiez spominal, ze by sme si v lete urobili nejaky vyletik do Rakuska alebo Nemecka prave do Alp... v zime sme ich uz otestovali :-p treba este v lete... a kedze nam ziadna dovolenka nehrozi... tak pojdeme vyskusat len takto na par dni - predlzeny vikend alebo nieco podobne :-) kedy sa chystate na svadobnu cestu? P.S. Luko, ja dnes tiez varim pre celu rodinu, vsetci makaju ]-(
Odpovedať
fifi, tak ty si uz poriadna gazdina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: ked musis, tak musis :-D vcera som si nalozila fajnu chinu do pacu, dnes len opeciem... urobim zemiaciky a polievocku, poobede dezert.. nastastie nemam narocnych papkacov, takze bude babovka :-D
Odpovedať
fifi, hladame letenky na 12.5. do sardinie....ale z mnichova predrazene,tak hladame rozne moznosti z Frankfurtu... my sice byvame v jednoizbaku zatial,ale kludne na vikend mozte prist v lete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby, idem na to, snad sa este poobede prihlasim, ak nezdrhnete niekde za peknym pocasim... tu je stale hrozne 8-(
Odpovedať
:-N :-N :-N u mna hudba buducnosti este :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: si mila, dakujeme x-)
Odpovedať
dobru chut prajem vsetkym...ja papam dnes udenaca zo slovenska,ale ked pride manzelik z prace, budeme mat aj nieco lespie.... :-D fifi tak sa tesim.... ;-)
Odpovedať
kocky krasnu nedelu, idem sa skulturnit do kupelne :-D
Odpovedať
luko tak sa pekne skuturni....aby svokra bola spokojná.... :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby..to uz sa chystate na vylety a dovolenky? :-N ja budem mat zajtra vylet..do prace :-D pocasie tu je stale take nijake..aj ked je troska krajsie,vobec nie je pekne a stale je chladno ]-( som uz normalne nachladena :-S
Odpovedať
ahoj lea, pocula som ze tam nemate ktovie ako,brat mi volal..... :-) ja som bola v parku,ze sa budem ucit,ale bracha bolal,tak zas som sa neucila...... zajtra musim uz zacat zas cvicit na beziacom pase rychlu chodzu a veslovanie,chybalo mi to,a aj som moc jedla zakusky..... :-N
Odpovedať
ahoj moja..no ja som si pustila mesto tienov z archivu,som zvedava na slovensku kriminalku :-D a pustila som sa do kreslenia krabivky pre hosti :-N myslim,ze som zas cosi zhodila..ale odvazim sa az zajtra..vobec mi nechuti jest..a ani hladna nie som..rozmyslam,ze si kupim jablcny ocot,nech som potom peknucka na tej svadbe :-D :-D :-D
Odpovedať
lea, ja zas som pribrala z tych zakuskov,ale za tento tyzden zhodim....ja teraz hladam lacne letenky, ale asi bude pre nas lepsie najpr do Ríma a az potom do sardinie.....lebo s prestupom by to malo byt lacnejsie.... ;-) a ty co vymyslas? :-D jablcny ocot fujky..... :-D
Odpovedať
no ja musim konecne zhodit..lebo je to so mnou uz fakt hrozne..tak skusim aj ten ocot..zo zvedavosti..co nezabije,to posilni :-D a vetko uz mate na tu svadobnu cestu?ci este idete aj booknut hotel? ja tu mam keksiky z domu,tak obcas si dam..
Odpovedať
nemame este vsetko, ale najdolezitejsie su tie letenky.....a nenasla som zatial nic vyhovujuce..... :-( ja zas kolaciky......ale uz mi je z nich zle.....ale pride mi domov china na veceru.....a na nu sa tesim..... :-D
Odpovedať
no ja mam v mraziaku strudlu a aj nejake ovocne buchticky..tak uvidim,co si spravim..akosi sa mi nechce ist do obchodu..ale zajtra skocim..a budem jest cosi normalne..no vobec nemam chut..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?