Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Aha! O com je ten film, tusim nazov poznam,a le viac nie..Ved ty isto ani nepotrebujes citat titulky- iba ze by v inom ako v Aj

• no je o chlapikovi,ktory sa dostane ku praci v muzeu ako nocny strazca..je dabovany,takze v cestine..
    kopec filmov mam v angline a s titulkami..no absolutne sa mi nechce rozmyslat,co tam hovoria 🤔

• Aha. Takze vypínas rezim prekladu, ked pozeras filmy🙂))
    Dnes je tu krásne ráno..a my chorí doma😞

• Sponzor fóra
  • ahojte 😉
    lea to je srandovny film,ty ho mas s titulkami? my dabovany v sk....da sa stiahnut.... 😉
    aj u nas je nadherne ama byt 18 stupnov....tak pojdem do parku......lebo je to teraz hrozne so mnou,kazdy den mam nejake zakusky zo svadby..... 😬 😬
    a musim schudnut do nasho datumu...na svad.cestu.... 🙂

• ahojte... my tu v ZA asi zijeme v inej dimenzii, od rana skaredo, zamraceno, hmla a dazd, sychravo 😒 kde je pekne pocasie? chcem do prírody !!!!!! 😠

• tu je krasne ale aj vcera to tak zacalo, potom dazd a potom zas pekne...no april 😃

• no len provokujte 😃 ja len dufam,ze aspon druha polovica dna bude dobra... aj tak o chvilu budem travit par hodin v kuchyni pri priprave nedelnajsieho obeda 😛

• my ideme k s vokre buducej, aspo nemusim varit, lebo som leniva 😃

• fifi u nas v mnichove je suuper,pozyvam ta na prechadzku aspon do parku(taky velkyyyy),alebo mozme skocit do Alp,do hodinky sme tam...... 😃 😉

• smaily ako sa citi manzelka? 😃

• aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Smaily.............. takto zle mi robit..... o chvilu som u teba, aby si vedela? 😃
    Alpy mas hodinku od seba? to je super...

• manzelka sa citi úzasneeeee.... 😃 😃 stale kukam fotky......musime este nejake fotky poslat kameramanovi a dostaneme konecne dvd.....uz sa velmi tesim...... 😉

• fifi ano aj do hodinky su...zalezi ktory smer....kedysi sme chodili kazdu sobotu......teraz zatial nemozme.....ale neskor hadam..... 🙂

• hm... moj manzel tiez spominal, ze by sme si v lete urobili nejaky vyletik do Rakuska alebo Nemecka prave do Alp... v zime sme ich uz otestovali 😛 treba este v lete... a kedze nam ziadna dovolenka nehrozi... tak pojdeme vyskusat len takto na par dni - predlzeny vikend alebo nieco podobne 🙂
    kedy sa chystate na svadobnu cestu?

P.S. Luko, ja dnes tiez varim pre celu rodinu, vsetci makaju 😠

• fifi, tak ty si uz poriadna gazdina 😉

• Sponzor fóra
  • luko: ked musis, tak musis 😃 vcera som si nalozila fajnu chinu do pacu, dnes len opeciem... urobim zemiaciky a polievocku, poobede dezert.. nastastie nemam narocnych papkacov, takze bude babovka 😃

• fifi, hladame letenky na 12.5. do sardinie....ale z mnichova predrazene,tak hladame rozne moznosti z Frankfurtu...
    my sice byvame v jednoizbaku zatial,ale kludne na vikend mozte prist v lete 😃

• ok baby, idem na to, snad sa este poobede prihlasim, ak nezdrhnete niekde za peknym pocasim... tu je stale hrozne 😦

• 😬 😬 😬 u mna hudba buducnosti este 😬 😬 😬

• smaily: si mila, dakujeme 😵

• dobru chut prajem vsetkym...ja papam dnes udenaca zo slovenska,ale ked pride manzelik z prace, budeme mat aj nieco lespie.... 😃
    fifi tak sa tesim.... 😉

• kocky krasnu nedelu, idem sa skulturnit do kupelne 😃

• luko tak sa pekne skuturni....aby svokra bola spokojná.... 😃 😃

• ahojte baby..to uz sa chystate na vylety a dovolenky? 😬
    ja budem mat zajtra vylet..do prace 😃
    pocasie tu je stale take nijake..aj ked je troska krajsie,vobec nie je pekne a stale je chladno 😠 som uz normalne nachladena 😒

• ahoj lea, pocula som ze tam nemate ktovie ako,brat mi volal..... 🙂
    ja som bola v parku,ze sa budem ucit,ale bracha bolal,tak zas som sa neucila......
    zajtra musim uz zacat zas cvicit na beziacom pase rychlu chodzu a veslovanie,chybalo mi to,a aj som moc jedla zakusky..... 😬

• ahoj moja..no ja som si pustila mesto tienov z archivu,som zvedava na slovensku kriminalku 😃
    a pustila som sa do kreslenia krabivky pre hosti 😬
    myslim,ze som zas cosi zhodila..ale odvazim sa az zajtra..vobec mi nechuti jest..a ani hladna nie som..rozmyslam,ze si kupim jablcny ocot,nech som potom peknucka na tej svadbe 😃 😃 😃

• lea, ja zas som pribrala z tych zakuskov,ale za tento tyzden zhodim....ja teraz hladam lacne letenky, ale asi bude pre nas lepsie najpr do Ríma a az potom do sardinie.....lebo s prestupom by to malo byt lacnejsie.... 😉
    a ty co vymyslas? 😃 jablcny ocot fujky..... 😃

• no ja musim konecne zhodit..lebo je to so mnou uz fakt hrozne..tak skusim aj ten ocot..zo zvedavosti..co nezabije,to posilni 😃
    a vetko uz mate na tu svadobnu cestu?ci este idete aj booknut hotel?
    ja tu mam keksiky z domu,tak obcas si dam..

• nemame este vsetko, ale najdolezitejsie su tie letenky.....a nenasla som zatial nic vyhovujuce..... 😞
    ja zas kolaciky......ale uz mi je z nich zle.....ale pride mi domov china na veceru.....a na nu sa tesim..... 😃

• no ja mam v mraziaku strudlu a aj nejake ovocne buchticky..tak uvidim,co si spravim..akosi sa mi nechce ist do obchodu..ale zajtra skocim..a budem jest cosi normalne..no vobec nemam chut..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov