Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja zajtra budem asi do vecera na praktiku,tak si vezmem ovocie......konecne potrebujem precistovaci den.....a zajtra by som ho mohla zvladnut---- 🙂

• ja si asi dnes spravim cestoviny s vajickom..tie mam velmi rada..pripadne s tuniakom..aj ten sa najde v skrinke 😃

• tuniakov mame hodne, akurat mi volal milacik,ze ideme sa prejst vonku.....pride uz z prace.....tak idem... 😉
    papapa zatial a pekny vecer.....my sa budeme ucit...a scanovat fotky......

• Sponzor fóra
  • tak prijemnu prechadzku 😉 papa

• AHojte!
    Smaily si tu ešte??

• smaily sa uz venuje polovicke 😉

• krásny večer
    tak som už tiek napísala smaily... konečne som sa sem dostala po víkende 😉

tiež sa idem asi už venovať polovičiakovi 😃 mám teraz dva dni dovču, tak konečne oddych!!!
    papapa... 😛

• ahoj bam..tak ja idem zajtra uz do prace..sa mi nechce..ale aspon to rychlejsie ubehne..

• xixi ja mám po troch mesiacoch aspoň dva dni voľno Kati, tak som vytešená z toho
    nech sa ti zajtra darí 😉

• ti verim..my to mame v praci uplne super..aspon nejaka vyhoda..

• ahojte 🙂

• ahoj ako sa mas po vikende? 😉

• aaale dalo sa ale bolo málo oddychu, chcelo by to dovolenku 😃 a ty jako?

• celkom fajn len.... 🙂

• nemuselo v sobotu prsat 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte, tu v sobotu pršalo? My sme boli v Blave a tam bolo krásne slnečno 🙂

• no to teda nemuselo 😐 a čo máš nové? 😃

• ahoj jani a co v ba? inak sestra bola krasne a velmi sa podobate 🙂
    nove ani nic..v sobotu sme uz zacali rekonstrukcne prace na dome...a stale doladujem svadbu 😃

• tak to sa fakt nenudíš 😉 ja som bola v nedelu kuknuť kamoskine baby tak som kočíkovala 😃 a kde máte domček?

• no rosinky -trnove tak na rozhrani 🙂

• Linduš, boli sme pozrieť na autosalóne + neobehať nejaké kamošky, čo mám v Blave...
    Sestre odkážem. Inak všetci nám hovoria, že sa strašne podobáme a to ja som otcinove decko a sestra maminkine 😃
    A čo ste už začali prerábať?

• upratuje a vynasame veci co ostali a drahy daval dole obkladacky v kupelke....a boli nam merat okna 🙂

• No muma, to ste si dali na cas s tou prerabkou, ale zas pravda, treba cim skor, az sa mozete ubytovat 😬

Nasta pytala som sa kolegyne na to zlatnictvo. Takze otvorene maju len v stredu a do 18tej, ale nebola si na 100 percent ista tym casom, tak sa radsej vyberte skor. Chodi tam 24ka autobus a za na zastavke kde treba vystupit je nejaky zlty dom, kde boli potraviny. Potom sa asi popytaj, lebo tam treba ist nejakou ulickou a je to vo fialovom dome, kde je aj napis zlatnictvo a ze vacsinou uz vonku pred tym domom stoja ludia. Dufam, ze ti toto pomoze 😉

• oki dakujem peta...v stredu sa tam vyberieme 😃
    muma tak to zachvíľu budete bývať vo svojom 😵

• no chceme to co najskor lebo hypoteka a podnajom..... 😠

• Tak to ste pekne toho postíhali 😉 Teraz budeš mať dobrú motiváciu utekať rýchlo z práce. 😃
    Idete tam robiť aj cez týždeň, či len tak po víkendoch?

• ja som na to tiež nejak podobne 😬

• no asi aj z prace,,,inak to nevidim...uz mam po zabave 😞
    ako podobne nasta?

• ale to su take milé starosti. Ja sa už tiež na ne teším. Aj keď to bude určite značne vyčerpávajúce 😛

• to ano ...ale ten pocit je skvely ze je to nase.....ved co ti budem hovorit 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov