Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja zajtra budem asi do vecera na praktiku,tak si vezmem ovocie......konecne potrebujem precistovaci den.....a zajtra by som ho mohla zvladnut---- :-)
Odpovedať
ja si asi dnes spravim cestoviny s vajickom..tie mam velmi rada..pripadne s tuniakom..aj ten sa najde v skrinke :-D
Odpovedať
tuniakov mame hodne, akurat mi volal milacik,ze ideme sa prejst vonku.....pride uz z prace.....tak idem... ;-) papapa zatial a pekny vecer.....my sa budeme ucit...a scanovat fotky......
Odpovedať
tak prijemnu prechadzku ;-) papa
Odpovedať
AHojte! Smaily si tu ešte??
Odpovedať
smaily sa uz venuje polovicke ;-)
Odpovedať
krásny večer tak som už tiek napísala smaily... konečne som sa sem dostala po víkende ;-) tiež sa idem asi už venovať polovičiakovi :-D mám teraz dva dni dovču, tak konečne oddych!!! papapa... :-p
Odpovedať
ahoj bam..tak ja idem zajtra uz do prace..sa mi nechce..ale aspon to rychlejsie ubehne..
Odpovedať
xixi ja mám po troch mesiacoch aspoň dva dni voľno Kati, tak som vytešená z toho nech sa ti zajtra darí ;-)
Odpovedať
ti verim..my to mame v praci uplne super..aspon nejaka vyhoda..
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ako sa mas po vikende? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aaale dalo sa ale bolo málo oddychu, chcelo by to dovolenku :-D a ty jako?
Odpovedať
Profilova fotka
celkom fajn len.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemuselo v sobotu prsat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tu v sobotu pršalo? My sme boli v Blave a tam bolo krásne slnečno :-)
Odpovedať
no to teda nemuselo :-| a čo máš nové? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani a co v ba? inak sestra bola krasne a velmi sa podobate :-) nove ani nic..v sobotu sme uz zacali rekonstrukcne prace na dome...a stale doladujem svadbu :-D
Odpovedať
tak to sa fakt nenudíš ;-) ja som bola v nedelu kuknuť kamoskine baby tak som kočíkovala :-D a kde máte domček?
Odpovedať
Profilova fotka
no rosinky -trnove tak na rozhrani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, boli sme pozrieť na autosalóne + neobehať nejaké kamošky, čo mám v Blave... Sestre odkážem. Inak všetci nám hovoria, že sa strašne podobáme a to ja som otcinove decko a sestra maminkine :-D A čo ste už začali prerábať?
Odpovedať
Profilova fotka
upratuje a vynasame veci co ostali a drahy daval dole obkladacky v kupelke....a boli nam merat okna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No muma, to ste si dali na cas s tou prerabkou, ale zas pravda, treba cim skor, az sa mozete ubytovat :-N Nasta pytala som sa kolegyne na to zlatnictvo. Takze otvorene maju len v stredu a do 18tej, ale nebola si na 100 percent ista tym casom, tak sa radsej vyberte skor. Chodi tam 24ka autobus a za na zastavke kde treba vystupit je nejaky zlty dom, kde boli potraviny. Potom sa asi popytaj, lebo tam treba ist nejakou ulickou a je to vo fialovom dome, kde je aj napis zlatnictvo a ze vacsinou uz vonku pred tym domom stoja ludia. Dufam, ze ti toto pomoze ;-)
Odpovedať
oki dakujem peta...v stredu sa tam vyberieme :-D muma tak to zachvíľu budete bývať vo svojom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no chceme to co najskor lebo hypoteka a podnajom..... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ste pekne toho postíhali ;-) Teraz budeš mať dobrú motiváciu utekať rýchlo z práce. :-D Idete tam robiť aj cez týždeň, či len tak po víkendoch?
Odpovedať
ja som na to tiež nejak podobne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no asi aj z prace,,,inak to nevidim...uz mam po zabave :-( ako podobne nasta?
Odpovedať
Profilova fotka
ale to su take milé starosti. Ja sa už tiež na ne teším. Aj keď to bude určite značne vyčerpávajúce :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to ano ...ale ten pocit je skvely ze je to nase.....ved co ti budem hovorit ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?