Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
..lebo ja sa ich snazim neoslovovat, ked tak, poviem vasa manzelka/manzel... inac oni su fajn ale mamu a otca mam len jedneho, tak ich tak volat nechcem ako vy vydate zienky??
Odpovedať
afra..nevadi..odloz si jedno pre mna ;-) ja svoje urcite dam na stretnuti,co bude par dni pred mojou svadbou..lebo my mame zatial riadny pruser s oznamkami =-) :-o arw..presne..
Odpovedať
hehe minulý týždeň tam mali také úžasné s krásnou sukňou od kolien a vrch taký úzky, videli ste ich? Krásne mali robenú výšivku cez pás x-) no proste úžas!!! ja slintám aj skoro rok po svadbe :-D afra - z toho si nič nerob, my sme potrebovali cca. 50 ks a urobili nám 100 ks aj s pozvánkami k stolu - vraj by nám urobili aj menej ale za cenu 100ks... tak teraz máme doma zvyšných asi 40 kusov :-| Kati, pekne postupuješ s prípravami ;-)
Odpovedať
lea: kupovala som smotanovu stuzku v tom obchodiku blizko kristiny a mam taky pocit, ze aj ty si tam bola, ale nemali taku aku si chcela......alebo som si ta s niekym zmylila? :-D My budeme mat asi dost problemov so svadobnym menu :-( Kazdy si predstavuje nieco ine.
Odpovedať
afra: ano vsetko sme presunuli ;-)
Odpovedať
a kedy bude dalsie? to uz hadam stihnem.....lebo ked bolo posledne tak sme boli na dovolenke :-) Ozaj,ako bolo??
Odpovedať
arwen: a ty si chodila tiez do ZA na VS?
Odpovedať
afra..no ja som tam pomaly kazdy den bola..a nemali..ale tento tyzden sa tam zastavi mily a hadam uz budu mat..lebo oznamka nebudu a nebudeme moct ani pozvat :-S inac..my sme si menu boli zajednat sami s druzickou..takze nikto nic nemohol povedat :-D a preto mame ako predjedlo paradajku s bryndzovou plnkou :-D bam..no kludne si odloz jedno pre mna ;-) musim kuknut ich stranku,ci nemaju nove modely..
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Kati to predjedlo znie zaujímavo ;-) OK ak nezabudnem tak prinesiem viac ak by niekto ešte chcel... my sme mali podľa hesla: "v jednoduchosti je krása" :-D :-N Afra - bolo úžasne, v leinom albume prípravnom sú fotky... bolo nás tuším až 8, však Kati? Dúfam, že nabudúce bude aj viac 8-)
Odpovedať
bam..urcite ti pripomeniem.. netusim,ci sa spravi cosi,kym pridem..ale urcite bude 9-10.7..par dni pred mojou a par dni po muminej svadbe.. stretko bolo super..len na fotkach ich zopar chyba..ale mam tam fotky smaily..z jej svadby..a ona ma uz aj svadobny album.. bolo nas 8 ;-)
Odpovedať
baby..nasla som pekne a vysoke topanky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
... a kdeee Lei??
Odpovedať
krasny vecer kocky...musim ist na prechadzku so psikom :-)
Odpovedať
slniecko..na anglickom ebay ;-) maju celkom dobru ponuku..len ja nechcem spicate.. tie,co mam..tak sa tam daju kupit za polovicnu cenu..takze cumim stale.. afra..hadam sa tu este ukazes..prijemnu prechadzku..
Odpovedať
Profilova fotka
afra ja som chodila na VS do BA
Odpovedať
Lei, ja nemam odvahu nakupovat na Ebay topanky, aj ked priatel tam nakupuje stale, ale len elektroniku a pod. Bojim sa, ze neodhadnem velkost a podobne, a ja nie som velmi trpezlivy clovek..to vracat potom spat =-)
Odpovedať
no mne to sadlo uplne super :-) x-) viem,ze mam 38-9..ale topanky skor 38..takze sadli super..
Odpovedať
..tak to je super, my sme tiez spokojni s vecami odtial.. x-) no ja sa tesim do londyna na nakupy :-D pojdem aj s buducou svagrinkou a kamoskou, spravime si damsku jazdu uz sa aj buduca svagrina pytala ci budeme mat hen party ;-)
Odpovedať
aha..tak to je super..kukni si bhs.co.uk mali celkom pekne svadobne topanky ;-) alebo next.. ja pojdem asi v sobotu..musim uz kupit latku na popolnocne saty..ale dovtedy potrebujem vymysliet ako budu vyzerat..rozmyslam nad uzkymi,aby to bol rozdiel od svadobnych..nemat saty z promocii na ujkovej svadbe,tak nemam problem..
Odpovedať
Lei, tieto su dobre http://www.next.co.uk/shopping/women/...
Odpovedať
pekne..len nie pre mna..ale kludne si take obstaraj ;-) chces ukazat prsteky?
Odpovedať
nooo x-) len asi budu vysoke, pozriem aj u nas ci ich nemaju... alebo vo vedlajsom meste len este neviem ake budem mat saty x-) Lei, ty uz si sa rozhodla, ci vymenis, alebo zostanes pri povodnych?
Odpovedať
no necham si tie,co mam zajednane a pri prvej dobrej prilezitosti ich zmenim :-D a kedy ides vyberat saty?
Odpovedať
az v juni sa dostanem domov, tak az vtedy..aaaaale uz sa na to neskutocne tesim x-) a to budem musiet dovybavovat matriku, faru, kostolnika (ozaj mas na neho cislo? ak ano posli prosim do IP), stretnutie s fotografom, kameramanom, skocit do restiky kde to bude a pozriet slusne ubytko zvysnym hostom... fu, no dost toho bude
Odpovedať
no este nemam..ale mily ma vybavit..tak potom ti poslem.. lebo sme mali toho vela na tie dva tyzdne necele..takze sme nestihli vsetko..
Odpovedať
..ti budem vdacna, co s nim bude treba vlastne dohodnut? teda okrem casu... za treba volat aj organistovi??
Odpovedať
no ako to bude s vyzdobou..a kontakt na nejakeho organistu..a mozno sa bude dat nachystat kostol uz den predtym..
Odpovedať
..som zistila, ze v den ked sa vydavam, tam budu dve svadby + moja, tak neviem ako s vyzdobou.. :-(
Odpovedať
a ta druhe je pred alebo po tebe?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?