Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ..lebo ja sa ich snazim neoslovovat, ked tak, poviem vasa manzelka/manzel... inac oni su fajn
    ale mamu a otca mam len jedneho, tak ich tak volat nechcem
    ako vy vydate zienky??

• afra..nevadi..odloz si jedno pre mna 😉
    ja svoje urcite dam na stretnuti,co bude par dni pred mojou svadbou..lebo my mame zatial riadny pruser s oznamkami 🤔 😮
    arw..presne..

• hehe minulý týždeň tam mali také úžasné s krásnou sukňou od kolien a vrch taký úzky, videli ste ich? Krásne mali robenú výšivku cez pás 😵 no proste úžas!!!
    ja slintám aj skoro rok po svadbe 😃

afra - z toho si nič nerob, my sme potrebovali cca. 50 ks a urobili nám 100 ks aj s pozvánkami k stolu - vraj by nám urobili aj menej ale za cenu 100ks... tak teraz máme doma zvyšných asi 40 kusov 😐

Kati, pekne postupuješ s prípravami 😉

• Sponzor fóra
  • lea: kupovala som smotanovu stuzku v tom obchodiku blizko kristiny a mam taky pocit, ze aj ty si tam bola, ale nemali taku aku si chcela......alebo som si ta s niekym zmylila? 😃

My budeme mat asi dost problemov so svadobnym menu 😞 Kazdy si predstavuje nieco ine.

• afra: ano vsetko sme presunuli 😉

• a kedy bude dalsie? to uz hadam stihnem.....lebo ked bolo posledne tak sme boli na dovolenke 🙂
    Ozaj,ako bolo??

• arwen: a ty si chodila tiez do ZA na VS?

• afra..no ja som tam pomaly kazdy den bola..a nemali..ale tento tyzden sa tam zastavi mily a hadam uz budu mat..lebo oznamka nebudu a nebudeme moct ani pozvat 😒
    inac..my sme si menu boli zajednat sami s druzickou..takze nikto nic nemohol povedat 😃 a preto mame ako predjedlo paradajku s bryndzovou plnkou 😃
    bam..no kludne si odloz jedno pre mna 😉 musim kuknut ich stranku,ci nemaju nove modely..

• 😃

• Kati to predjedlo znie zaujímavo 😉
    OK ak nezabudnem tak prinesiem viac ak by niekto ešte chcel... my sme mali podľa hesla: "v jednoduchosti je krása" 😃 😬

Afra - bolo úžasne, v leinom albume prípravnom sú fotky... bolo nás tuším až 8, však Kati?
    Dúfam, že nabudúce bude aj viac 😎

• bam..urcite ti pripomeniem..
    netusim,ci sa spravi cosi,kym pridem..ale urcite bude 9-10.7..par dni pred mojou a par dni po muminej svadbe..

stretko bolo super..len na fotkach ich zopar chyba..ale mam tam fotky smaily..z jej svadby..a ona ma uz aj svadobny album..
    bolo nas 8 😉

• baby..nasla som pekne a vysoke topanky 😃

• ... a kdeee Lei??

• krasny vecer kocky...musim ist na prechadzku so psikom 🙂

• slniecko..na anglickom ebay 😉 maju celkom dobru ponuku..len ja nechcem spicate..
    tie,co mam..tak sa tam daju kupit za polovicnu cenu..takze cumim stale..

afra..hadam sa tu este ukazes..prijemnu prechadzku..

• Sponzor fóra
  • afra ja som chodila na VS do BA

• Lei, ja nemam odvahu nakupovat na Ebay topanky, aj ked priatel tam nakupuje stale, ale len elektroniku a pod. Bojim sa, ze neodhadnem velkost a podobne, a ja nie som velmi trpezlivy clovek..to vracat potom spat 🤔

• no mne to sadlo uplne super 🙂 😵 viem,ze mam 38-9..ale topanky skor 38..takze sadli super..

• ..tak to je super, my sme tiez spokojni s vecami odtial.. 😵
    no ja sa tesim do londyna na nakupy 😃 pojdem aj s buducou svagrinkou a kamoskou, spravime si damsku jazdu
    uz sa aj buduca svagrina pytala ci budeme mat hen party 😉

• aha..tak to je super..kukni si bhs.co.uk mali celkom pekne svadobne topanky 😉 alebo next..
    ja pojdem asi v sobotu..musim uz kupit latku na popolnocne saty..ale dovtedy potrebujem vymysliet ako budu vyzerat..rozmyslam nad uzkymi,aby to bol rozdiel od svadobnych..nemat saty z promocii na ujkovej svadbe,tak nemam problem..

• pekne..len nie pre mna..ale kludne si take obstaraj 😉
    chces ukazat prsteky?

• nooo 😵 len asi budu vysoke, pozriem aj u nas ci ich nemaju... alebo vo vedlajsom meste
    len este neviem ake budem mat saty 😵
    Lei, ty uz si sa rozhodla, ci vymenis, alebo zostanes pri povodnych?

• no necham si tie,co mam zajednane a pri prvej dobrej prilezitosti ich zmenim 😃
    a kedy ides vyberat saty?

• az v juni sa dostanem domov, tak az vtedy..aaaaale uz sa na to neskutocne tesim 😵
    a to budem musiet dovybavovat matriku, faru, kostolnika (ozaj mas na neho cislo? ak ano posli prosim do IP), stretnutie s fotografom, kameramanom, skocit do restiky kde to bude a pozriet slusne ubytko zvysnym hostom...
    fu, no dost toho bude

• no este nemam..ale mily ma vybavit..tak potom ti poslem..
    lebo sme mali toho vela na tie dva tyzdne necele..takze sme nestihli vsetko..

• ..ti budem vdacna, co s nim bude treba vlastne dohodnut? teda okrem casu... za treba volat aj organistovi??

• no ako to bude s vyzdobou..a kontakt na nejakeho organistu..a mozno sa bude dat nachystat kostol uz den predtym..

• ..som zistila, ze v den ked sa vydavam, tam budu dve svadby + moja, tak neviem ako s vyzdobou.. 😞

• a ta druhe je pred alebo po tebe?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov