Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
vsetky su po mne, ja som si svadbu dala na 16.30hod, po mne uz nikoho nedaju...
Odpovedať
aha..takze pred tebou.. no ved uvidis,ked zavolas kostolnikovi..
Odpovedať
..urcite sa nejako dohodneme, vsak sa ho aj spytam, ci chce niekto ozdobovat tiez, popripade sa s tym parom mozeme dohodnut a pojdeme napoly..
Odpovedať
alebo..ja mam nachystane kvety a masle..a tot vsio..
Odpovedať
..ja by som chcela len masle..a mozno by som kostolnikovi priplatila za kvetovu vyzdobu..
Odpovedať
no ja mam masle uz kupene,len to spravit..
Odpovedať
..sikulka :-D ja nic nemam kupene, popripade ak sa toho budes chciet zbavit, tak odkupim od teba :-D si slubila chichi x-)
Odpovedať
no ja som na vsetko myslela..mam dokonca aj krepak kupeny..len ostal tak..tak som prave povedala milemu,nech to odprace :-D
Odpovedať
..ja by som dala tiez spravit pre druzicku...ale tych kytic bude straaasne vela, tam mamam nedame robit.. je moc draha slnecnica?
Odpovedať
nie je draha..svadobna asi 1500-600..ja som jej rovno povedala,ze do 2t je v poho cena..ikebana len 500.. a tie kyticky vyjdu okolo 300-400 sa mi zda..takze uplna pohoda ;-)
Odpovedať
...jeeeeej tak to je uzasna cena.. x-) tiez som tam planovala ist a okrem mojej a druzickinej, aj nejake ikebany na stol, len misim zistit kolko stolov nam daju (2-3)
Odpovedať
Lei, ako budes mat ozdobene auta? som rozmyslala, ze aj na auta dam nieco urobit v kvetinarstve..
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja beriem len na hlavny stol..a ostatne budu od baby,co robi vyzdobu a budu umele..
Odpovedať
..aha, ja by som si dala spravit nieco jednoduche :-D mozno aj nejaku ikebanu (alebo nieco podobne), najprv by to bolo na aute a potom na stole, len neviem ci to bude realne. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Slniecko myslim si, ze po tej jazdeutom by boli kvety dost zbiedene :-(
Odpovedať
..aj to je mozne, ale podla toho ako by to bolo urobene.. sa spytam v kvetinarstve :-N
Odpovedať
no mam zo slnecnice objednane krasne srdce..z umelych kvetov,takze pohoda ;-) inac,ak si tam pozicias cosi na auto,vyjde ta to este menej ako ikebana..ale ona robi krasne ikebany..takze by som brala oboje a nie dva v jednom.. ako ta ozdoba auta pozbiera prach a spinu z jazdy a to dat potom na stol mi pride divoke.. ved my ani predjedlo nebudeme mat na stole..
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som videla tie srdcia na auta a boli velmi pekne. Ja sa tiez este rozhodujem
Odpovedať
ja mam to take zelene dookola a v strede je to zatial ruzove..ruze..
Odpovedať
Profilova fotka
tak viem ktore. Ja som najprv chcela len tu stuzku do V, ale este uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja vas dnes nestiham ani citat,tak len pozdravujem a zaroven prajem dobru noc... :-D
Odpovedať
no mne sa to velmi zapacilo..a bude v modrom..tak sa tesim x-) a ake auto bude?
Odpovedať
Profilova fotka
Bud zelena Fabia, alebo strieborny Peugeot. Obe mame k dispozicii, len sa rozhodnut. Ale asi strieborne, je to krajsie. Dobru noc Fifi :-N
Odpovedať
fifi..pekne sny ;-) peti..strieborne bude vyzerat zaujimavejsie
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to. najprv som chcela ist nasim, ale zelena je zelena, uz to nie je ono
Odpovedať
ved to..treba decentnu farbu..
Odpovedať
Profilova fotka
Lei idem si lahnut, bo zajtra treba do roboty 8-( co uz. Prajem dobru nocku :-o
Odpovedať
pekne sny prajem..ja este cosi pobudnem..
Odpovedať
dobré ránko prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nasti :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?