Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • jako sa máme? 😃

• da sa vydrzat a ty? 😃

• Ahoj nasti

• Sponzor fóra
  • ahoj peti..ozaj chcem sa spytat kyticu budes mat z coho a co planujes dat na auto ..zive ci umele kvety?

• bré ranko nevesty 😃

• Ahoj muma. Chcem kaly, ale pani ma odhovarala, ze ona nevie ovplyvnit, ci jej pridu male, alebo velke a ze velke su neni dobre v kytici. Ale ja uz si asi nic ine nevyberiem, uz som na to namotana. A na auto som chcela len stuzky do V, ale mozno dam nejake take jednoduchsie srdce. Vsak o tom sme vcera s Leou pisali.

• ja mám tolko roboty ale nič sa mi nechce 😦 a kam si ideš dať robiť výzdobu auta?

• ja som necitala...pisete strasne vela a nestiham to citat 😃

• Lea si zajednala v slnecnici a mne sa to tam tiez celkom pacilo. Za 300SK tam maju take velke pretiahnute srdce na celu kapotu a je omotane, len takou travou a sem tam nejaky umely kviatok a maju to v roznych farbach. Aj kytice tam maju, ale vsetko umele. Tak si bud poziciam odtial nieco, alebo by som si chcela sama vyrobit to V, len neviem este ci zozeniem suroviny

• a kde je slnecnica?.... ja tiez uvazujem nad umelymi na auto

• no ja som sa bola pýtať v jednom salóne a oni by mi to mali spraviť...len neviem, či to bude vo farbe akej chcem ja...ale skočím teda kuknuť aj ja do slnečnice niekedy...sak ešte čas 😎

• Muma, ked ides po masrycke, vojdes do boku tam, kde krici uje, ze predava skalicke trdelniky a tam v tom dvore ju najdes 😉 A ty si davas z coho kyticu?

• ja, ci muma? 😃

• aha to viemmm 🙂 ja chcem urcite frezie a uvazovala som na d pivonkami ale tie vraj opadaju 😒 este mi to maju zistit ale bude ladena do ruzovo smotanova

• Inac frezie su moje oblubene kvetinky, len skoda ze vydrzia kratsie. Muma budes mat celu svadbu ladenu do ruzovo smotanova? Ja som si akurat vcera zajednala navleky a budem mat do zlto smotanova 😵
    Nasti a ty? Aka bude kyticka?

• Sponzor fóra
  • to budes mat peknééé 🙂 ale teda pivonky vobec neviem jako vypadajú 😬

• ahojte, no vy tu píšete ako draci, normálne nestíham 😬
    Inak frézie sú v kytici veľmi pekné. Ja som ich mala kombinované s ružami a vyzeralo to super. Len je naozaj pravda, že vydržia podstatne kratšie 😐

• Tá kytička je nádherná, ale nebojíš sa toho, že ti tie pivonky opadajú? Teda nie som si istá, ale mne sa zdá, že oni dosť padajú... Možno si ich mýlim s niečím iným 😬

• ved to asi to dlho nevydrzia 🙂 budem musiet pohladat daku alternativu 🙂

• no ja tiež musím napísať, že je nádherná a už viem jak vypadajú pivonky 😉 ale tiež sa mi to zdá také opadavé...ale ved tety kvetinárky hádam vedia ja na to 😉

• ja by som scela biele orchidee tiež s fréziami, ale bohužiaľ som ešte nikde nenašla presne takú akú scem, teda na obrázku...chcem tú padavú ale takú jemnú...no hádam to ešte nájdem dovtedy 😎

• ja tiez uvidim ze co nakoniec z toho bude ale farebne by som chcela nieco take 🙂

• ta kombinácia je pekná 😉 teda aj celú výzdobu budeš mať do tej farby....ne?

• Linda, a možno sa to dá nejako zalakovať, aby kvietky neopadali (tak ako vlasiy 😵 ). Je dôležité nájsť dobrú kvetinárku, ktorá ti to urobí

• ahojte, tak nam z zacal skolsky a prac.tyzden....nas pc ide len ked chce... je zamracene....
    ale nas vnutorny krasny pocit,ze sme manzelia nas hreje.....a nik nam ho nevezme.... 😃 😉
    dakujeme za vsetky krasne blahoelania.....
    a prajem krasny den... 🙂

• asi tak pojdem ..uvidim co mi povie ta moja kveteinarka 🙂

• Muma, ved sa skus zastavit v tej slnecnici a preber si to s tou tetou. Ona ti aj povie na tvoj datum ake kvety su dostupne a vhodne, aj ti poukazuje, co by sa dalo urobit a objednavat si tam nemusis. Ja som sa bola len informovat a vcelku dobre mi poradila a odkazala ma nech si to do maja rozmyslim a ked tak nech pridem.

• pojdem tam asi dnes pozriet 🙂

• No len to by si potom mala dosť kopmlikované tú kyticu dopraviť do BB... By si si musela asi zajednať nejakého kuriéra 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov