Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
jako sa máme? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
da sa vydrzat a ty? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nasti
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peti..ozaj chcem sa spytat kyticu budes mat z coho a co planujes dat na auto ..zive ci umele kvety?
Odpovedať
Profilova fotka
bré ranko nevesty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj muma. Chcem kaly, ale pani ma odhovarala, ze ona nevie ovplyvnit, ci jej pridu male, alebo velke a ze velke su neni dobre v kytici. Ale ja uz si asi nic ine nevyberiem, uz som na to namotana. A na auto som chcela len stuzky do V, ale mozno dam nejake take jednoduchsie srdce. Vsak o tom sme vcera s Leou pisali.
Odpovedať
ja mám tolko roboty ale nič sa mi nechce 8-( a kam si ideš dať robiť výzdobu auta?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som necitala...pisete strasne vela a nestiham to citat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lea si zajednala v slnecnici a mne sa to tam tiez celkom pacilo. Za 300SK tam maju take velke pretiahnute srdce na celu kapotu a je omotane, len takou travou a sem tam nejaky umely kviatok a maju to v roznych farbach. Aj kytice tam maju, ale vsetko umele. Tak si bud poziciam odtial nieco, alebo by som si chcela sama vyrobit to V, len neviem este ci zozeniem suroviny
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je slnecnica?.... ja tiez uvazujem nad umelymi na auto
Odpovedať
no ja som sa bola pýtať v jednom salóne a oni by mi to mali spraviť...len neviem, či to bude vo farbe akej chcem ja...ale skočím teda kuknuť aj ja do slnečnice niekedy...sak ešte čas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Muma, ked ides po masrycke, vojdes do boku tam, kde krici uje, ze predava skalicke trdelniky a tam v tom dvore ju najdes ;-) A ty si davas z coho kyticu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja, ci muma? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha to viemmm :-) ja chcem urcite frezie a uvazovala som na d pivonkami ale tie vraj opadaju :-S este mi to maju zistit ale bude ladena do ruzovo smotanova
Odpovedať
Profilova fotka
Inac frezie su moje oblubene kvetinky, len skoda ze vydrzia kratsie. Muma budes mat celu svadbu ladenu do ruzovo smotanova? Ja som si akurat vcera zajednala navleky a budem mat do zlto smotanova x-) Nasti a ty? Aka bude kyticka?
Odpovedať
to budes mat peknééé :-) ale teda pivonky vobec neviem jako vypadajú :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no vy tu píšete ako draci, normálne nestíham :-N Inak frézie sú v kytici veľmi pekné. Ja som ich mala kombinované s ružami a vyzeralo to super. Len je naozaj pravda, že vydržia podstatne kratšie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... toto su pivonky...takato by sa mi pacila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tá kytička je nádherná, ale nebojíš sa toho, že ti tie pivonky opadajú? Teda nie som si istá, ale mne sa zdá, že oni dosť padajú... Možno si ich mýlim s niečím iným :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved to asi to dlho nevydrzia :-) budem musiet pohladat daku alternativu :-)
Odpovedať
no ja tiež musím napísať, že je nádherná a už viem jak vypadajú pivonky ;-) ale tiež sa mi to zdá také opadavé...ale ved tety kvetinárky hádam vedia ja na to ;-)
Odpovedať
ja by som scela biele orchidee tiež s fréziami, ale bohužiaľ som ešte nikde nenašla presne takú akú scem, teda na obrázku...chcem tú padavú ale takú jemnú...no hádam to ešte nájdem dovtedy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez uvidim ze co nakoniec z toho bude ale farebne by som chcela nieco take :-)
Odpovedať
ta kombinácia je pekná ;-) teda aj celú výzdobu budeš mať do tej farby....ne?
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, a možno sa to dá nejako zalakovať, aby kvietky neopadali (tak ako vlasiy x-) ). Je dôležité nájsť dobrú kvetinárku, ktorá ti to urobí
Odpovedať
ahojte, tak nam z zacal skolsky a prac.tyzden....nas pc ide len ked chce... je zamracene.... ale nas vnutorny krasny pocit,ze sme manzelia nas hreje.....a nik nam ho nevezme.... :-D ;-) dakujeme za vsetky krasne blahoelania..... a prajem krasny den... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak pojdem ..uvidim co mi povie ta moja kveteinarka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Muma, ved sa skus zastavit v tej slnecnici a preber si to s tou tetou. Ona ti aj povie na tvoj datum ake kvety su dostupne a vhodne, aj ti poukazuje, co by sa dalo urobit a objednavat si tam nemusis. Ja som sa bola len informovat a vcelku dobre mi poradila a odkazala ma nech si to do maja rozmyslim a ked tak nech pridem.
Odpovedať
Profilova fotka
pojdem tam asi dnes pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No len to by si potom mala dosť kopmlikované tú kyticu dopraviť do BB... By si si musela asi zajednať nejakého kuriéra :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?