Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
vio..no my este deticky nemame..ale pomozeme okolo domu :-D a odreagovat sa ;-) no hned by som brala nejake dieta na stretko..to by bol iny zazitok :-D inac..potrebujem poradit..kde v ziline je dobra cistiaren? rozmyslam stale nad kupou siat cez ebay..ale chcem s tie saty dat ocistit predtym,ako ich pouzijem..
Odpovedať
a kde- v bare večer??
Odpovedať
Kati, my chodíme len do Byttermáckej čistiarne - je tam ako býva Smaily - oproti domu odborov cez cestu a hneď vedľa na rohu je tá predajňa orava ;-) podľa niektorých je dobrá čistiareň aj v carrefoure, ale my sme tam neboli spokojní v tej byttermáckej mi už asi 3x čistili večerné šaty - na podpis síce - ale boli vyčistené super, tak skús tam... a čistia aj "zrýchlene" do 2dní (?)
Odpovedať
To by som si s malou moc teda neoddýchla..máme nové fotky- dám vám adresu na MK- sú z nedele. Momentos.
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
bam..poslem tam teda mileho..aby som vedela..lebo stale nie som uplne rozhodnuta o satach..a uz intenzivne premyslam nad tym ebay :-D vio..je hrozne zlata..neboj,dali by sme ju do opateri mojmu milemu a my by sme popijali kavu/caj..snazime sa chodit do tych lepsich podnikov,kde sa ani tak nefajci..a 17.00 nie je zas tak neskoro ;-)
Odpovedať
Evi díky za fotečky... Kristínka je fakt krásna a som rada, že vidím aj tatínka... :-D máte tam super miesto na prechádzky teda... vodička, príroda 8-)
Odpovedať
Kati pošli aspoň obrázok na schválenie... máš v albume tie popolnočné???
Odpovedať
No to hej- v lete ked je pekné počko je tu geniálne, voda, trávička, baríky, bufetíky, hudba celé prázdniny, letný karneval, otvorenie sezony, ukoncenie sezony, akdajeke bechvolley turnaje, red bull party, fernet party..atd. Ale ked je počko zlé, resp. po zvysok roka tu nie je moc co robit. Dík za pochvalu. Tatinko moze tiez byt??hehe...Tesí s z malej, ked pride vecer domov, mala zahodi vsetky hracky o koberec a leti ide si nozky polamat k nemu. Je to take mile.
Odpovedať
Evi - sympaťák ;-) ide z neho príjemná "energia"... tie párty znejú super... :-D tu v ZA sme na tom podobne... potom sú tu ešte tie nákupné centrá, ale to človeka furt nebaví 8-(
Odpovedať
vio..hned by som take prechadzky brala..ale asi az po svadbe s milym..samej sa mi moc nechce.. bam..nebodaj sa ti zaziatalo chlapskej spolocnosti :-D :-D :-D
Odpovedať
ha, ja už mám moju "chlapskú spoločnosť" doma z práce ;-) ale ako odreagovanie (a na vyskákanie) sú tie letné párty fajn... niekedy sa mi zadarí takto vypnúť od všetkého 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to ano..odporucam vysokoskolku akciu majales..je to super ;-)
Odpovedať
Z neho ide po vacsinu roka dobra energia, je to strasne dobrý clovek, stále usmiaty (ak sa nenrvuje v robotke). Az mi s tým niekedy ide na nervy:-))) My sme tu zaparkovali preto, ze sme nechceli byt priamo v BA- ajked sme denne dochadzali tých 30km tam a 30spat. No bol tu bozsky pokoj- hned ako sa oteplilo sme povynasali na balkon stolicky, stolik, flasku vinka, sviecku a kecali do noci, vzduch vonal jarou a letom a ono z tych jazier je tu taký vlhky vzduch, ako pri mori. A pred bytovkou je len pole tak tu skriekaju bazanty a v lete svrcky..Ale uz nam tu stavaju rod. domy- koniec pohody:-(
Odpovedať
vio..neboj,ved coskoro budete staviat tiez,tak budete mat aj sukromie ;-) ci nie?
Odpovedať
HADAM!!
Odpovedať
Evi, môj muž sa tiež furt usmieva, jeho aj keby urážali, tak sa im smeje do ksichtu :-D tiež je taký pohoďák, nič ho nevytočí len tak... niekedy ma to tiež irituje, ale aj takého ho ľúbim ;-) ... tie večerné seansy musia byť úžasné Evi... už si ma navnadila na leto 8-) Kati - majáles na Menze poznám :-D to sú tri dni hľastu a hučania štunedov... chúďatká susedia :-N
Odpovedať
no o mojom sa nevyjadrujem..ten ma svoje dni obcas :-D :-D :-D aj ja sa zas hrozne smejem..aj miesto neho..ked treba..ale nenechava ma v tom casto samu :-D
Odpovedať
najkrajšie chvíle sú keď sa spoločne smejeme... to je na nezaplatenie :-D
Odpovedať
no tak to sú takí dvaja pohoďáci. Tie seansy boli super, teraz sa to už tak nedá, keď máme krpaňu, ale je to už lepšie, ako pred rokom..to sa budievala stále celú noc. Bam a vy neuvažujete o mimi?
Odpovedať
vio..a vy neuvazujete o dalsom? :-D
Odpovedať
veru veru- klinec si trafila po hlavicke.
Odpovedať
a kedy by ste chceli..viem,ze si uz davnejsie pisala,ze si asi spravite teraz a budete mat klud
Odpovedať
Ja ti uz neviem..som na vážkach stále. Ale čím viac budem o tom uvažovať, prejde viac času a viem, že potom sa k tomu už nikdy nedostanem a nerada by som na starobu ľutovala, že mám len jedno, keď sa da mat aspon dve. Ak- tak najneskôr byť tehu v nov./dec.
Odpovedať
no ja by som nechcela len jedno dieta..dvom je vzdy lepsie :-)
Odpovedať
ved to, dvom je hned spolu krajsie v detskej izbicke:-) Hlavne, ak by to boli dve dievky:-) Uz mám aj meno..Ku Kristínke asi Terezka.
Odpovedať
ahojte dnes tu hádam budem dlhšie ;-) inak diki za radu ohľadom tej výzdoby kostola :-D už viem, že treba ísť za kostolníkom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nasta....ja som bola vcera v tej slnecnici a teta bola mila...ze mi zisti tie pivonie...a maju super ozdoby na auta. musim tam ist aj s drahym nejaku vybrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peta ako? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?