Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne o 16,30, takze sa uvidime aj nazivo, to bude sranda. My mame dnes a zajtra na fare a potom uz len s fararom na Hajiku nacvik obradu. No nie je svet maly :-N
Odpovedať
Profilova fotka
To máte aj nácvik obradu? To je super... ;-) Nám to povedal dva mesiace pred svadbou v celej skupine, kde nás bolo asi 20 alebo 30 ľudí, že ako prídeme a čo máme robiť. No bolo to potom naživo celkom zaujímavé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to by som urcite zabudla a polovicka ani nehovorim. Nam povedal, ze si to a nemuseli na to mysliet. Tak to sa mi zdalo take celkom fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je naozaj veľmi fajn
Odpovedať
aj ja to mám dnes a zajtra :-) akurat skúšam volať pani na úrad, či je to v tej budove kde bola prvá.... :-N ale majú obsadené...a aj my máme poslednú náuku nejaký postup ale tu si dáme asi až na september, ved by sme to tiež zabudli 8-) no tak potom sa stretneme peti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takže máte dnes také malé stretnutie :-D Ja som na náukách tiež stretla jednu kočku, s ktorou sme sa stretli z tejto stránky 8-)
Odpovedať
no to teda hej, sak dojdi aj ty a bude väčšie stretko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja idem poobede na políciu (musím konečne dať zapísať ťažné do techničáku ]-( )
Odpovedať
tak my sme s peťou dnes poobede na tom lepšie x-) ale hádam tam nebude veľa ľudí a budeš to mať za chvíľu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No takze mame vsetky tri program x-) Nasti a dnes je to teda planovane rodicovstvo? Dnes hladame toho muminho sefa? Inac nam teta povedala, ze je to na starej fare pri farskych schodoch.
Odpovedať
no my sme tam mali tu prvú náuku...ale kedze sa to má búrať, tak nám povedali, že si máme vždy zavolať či je to tam...ale ona má stále obsadené...a ty si už bola na nejakej náuke? no a jasné, že hľadáme jej šefa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja dnes idem do kubina pozriet kamosku...a kuknut aj do svadobne salonu na boty :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ty máš asi naj program na poobedie ;-) a jaké topánočky by si chcela?
Odpovedať
už som tam dovolala, je to na schodoch
Odpovedať
Profilova fotka
urcite chcem na nizskom opatku a uvidim ake mi padnu do oka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam povedali, ze si mame volat az v maji, ze teraz to bude urcite tam, ale teraz to mame aj potvrdene. Som zvedava kolko nas bude. My sme mali zatial len dve stretnutia s fararom. Nasti a ty budes mat v ktorom kostole?
Odpovedať
no ja budem mať v sirotári...a my sme mali náuku na začiatku apríla a teraz tieto dva dni...inak sa ospravedlňujem za deinformáciu, dnes je náuka o manželskom vzťahu a zajtra je o plánovaní... 8-) takže zajtra bude mumin šéf ;-) a minule nás bolo veľa...a ty to budeš mať v akom kostolíku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja v Zavodi. Jaaj tak to ma vacsiu legiku, najprv a manzelstve a az potom o detoch :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak som si prave vybavila vyzdobu kostola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sikovna, co si telefonovala s kostolnikom, ci si si volakde zajednavala?
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som tu jednu holku co sa vydavala v tom kostole a dala mi kontakt na pani co jej zdobila kostol...bola velmi ochotna ze to nebude problem tak som rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A akú výzdobu chceš mať v kostole? U nás ako na potvoru, vždy je kostol neskutočne krásne vyzdobený a keď sme mali sobáš, tak tam bolo pár slnečníc. ]-( Ja nemám proti tým kvetom nič, ale hodilo by sa mi tam niečo honosnejšie. Tak som bola trochu sklamaná. Ale potom som si povedala, že to nebolo o kvetoch ale o niečom úplne inom
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som hlavne chcela stuhy na laviciach a co sa tyka kvetov...no slnecnice by byt nemuseli :-D uvidim co mi navrhne mam sa jej ozvat este v juni. ale ako vravis nie je to o kvetoch. najkrajsiu vyzdobu aku som v kostole videla bola teraz v ziline ked som bola kamoske na svadbe v januari....vianocne stromceky...malo to neskutocnu atmosku ;-)
Odpovedať
no peťa sa ospravedlňujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tie stužky som aj ja chcela, lenže v ten deň bolo niekoľko ďalších svadieb a teda bolo by dosť komplikované dohodnúť sa s ostatnými... Inak farský kostol na Vianoce nemá naozaj chybu. To je úplne úžasné. Viem si to živo predstaviť. Vtedy má ten kostol takú úplne inú atmosféru. :-)
Odpovedať
ja dúfam, že ten náš bude pekne vyzdobený, aj ked pred nami je len jedna svadba tak možno by stálo za pokus sa dohodnúť, len neviem kde by som sa s nimi asi stretla... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Skús cez faru, tam majú na nich aj kontakt... Možno by sa dalo dohodnúť sa
Odpovedať
no to je tiež nápad...spýtam sa teda tam...a vy ste sa skladali na výzdobu toho kostola? teda myslím na ite kytice pred oltárom a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mam nejaky extra svadobny den ..volal knaz tak nauku mame v sobotu ;-)
Odpovedať
tak dnes to teda vychýtavaš muma, ešte kúpiš dnes topánky a máš 100% svadobný deň :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?