Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte baby..vidim,ze ste toho riadne popisala..
    peti..ty budes mat v zavodi..mohla by si mi do ip poslat kontakt na kostolnika..mily by mu zavolal..ked ma to volno zajtra..dik

• dobré ránko 😞

• ahoj nasti co ten smutny smajlik 🤔

• Sponzor fóra
  • ale sa nám včera pokazila chladnička.... 😠 a ty jako s topánočkami?

• Ahojte- nasti v poho..nám auto.zatiaľ je to za 8,5 bez papiera😞disappointed:(

• no my sme včera hned utekali kúpiť novú...ale v tej strej sa mi pokazili všetky moje huby, ktoré tak milujem, a všetko to vytieklo 🤔 a violetka tak ti tiež nezávidím... 🤔

• teba ani moc nepoznam. kde byvas a s drahým? baby uz asi vedia, ale ja nie.-) Tak bol kaziaci sa den vcera

• no tak to teda potesi 😐 topanocky mali krasne a a usiju ti ake chces presne k satam do troch tyzdnov cena 🙂

• no v žiline na vlkoch, a musím povedať, že ani ráno mi nevyšlo dobre...sa mi ranajky rozválali po byte... 😬 a ty bývaš kde? 😎

• zase mi blbne comp 😐 cena okolo 1500sk
    www.jadei.sk

• muma usiju boty? to kde si objavila taku sluzbu?? fuuha..
    Nasta ja v Senci, nasi na Vlkoch tiez.

• takže si si kúpila 🙂 ale ktoré? 🙂

• eset nie ..musim objednat

• aha...som si neprečítala, čo si písala 😬 ale ked budeš mať presne aké chceš nie je čo riešiť 😉 a aj tá cena je v poho, na takú službu...
    vio a koľko tam už bývaš?

• na dolniakoch 9rokov. prečo?? chceš sprievodcu?.-D

• Sponzor fóra
  • nie 🙂 aj ked sme tam zablúdili raz, ked bola na dialnici zápcha a skúšali sme iné cesty do blavy 😃 ale tak to si už skoro senčanka 😎

• tu bývame asi 4 roky..predtým Galanta 2roky, Blava 1 rok, a ešte v jednom dome 5 km od BA v jednej dedinke som bývala..Tak všelijak, ako prišlo🙂 Ale už sa chcem konečne niekde usadiť a nie stále len pendlovať.

• to ti verím, my sa ideme ešte raz sťahovať do lacnejšieho podnájmu a potom už hádam do konca roka bývame vo vlastnom 😬

• tak predcasne Gratulujem!! Aj ja sa na to tesim! Ale este je to daleko. a co budete mat- dom, byt?

• byt budeme mať a vy? ale ešte negratuluj, až ked za sebou zabuchnem dvere na svojom 🙂

• tak to uz bude pocit, čooo?!! Skor dom, kedze mame pozemok v ZA.

• no tak sa vrátiš na rodnú hrudu? 😃

• vypadá to už tak.

• a kde máte ten pozemok, som ale zvedavá 😃 a kedy idete začať?

• v Tepličke..Neviem ti odpovedať na druhú časť otázky. Sama by som rada vedela.
    Nasťa voláš sa Nasťa?? 🙂
    Si v práci?

• Nie zuzana 🙂 a áno som v práci, nevypadá to, čo? 😎 a teplička je super je to blízko mesta.Ty si doma s malou však som pochopila z tvojho písania 😉

• tak tak..MD, a asi ak sa zadarí, pôjdem neskôr aj na druhú MD. A to, že robíš ako ďas som pochopila, ale akú máš profesiu?

• Ahojte,
    Nasti, no s tou chladničkou viem presne čo prežívaš. Nám sa asi pred štyrmi týždňami tiež z ničoho nič pokazila. Všetko nám potieklo a pokazilo sa... Len s tým, že my sme nekupovali novú, lebo do podnájmu sa nám to na tie dva mesiace neoplatilo. No a asi pred dvomi týždňami začala zase ísť. Srandovná chladnička. Robí si z nás dobrý deň 😃
    Linda, to je super,že ti ušijú topánočky. Ja som na svadbu natrafila tak fantasticky na topánky, že som to ani nečakala. Super cena, super kvalita a presne podľa mojich predstáv

• no murinko ja som tiež chcela chladničku až do nového ale bohužiaľ je to jedna z vecí, ktoré potrebujeme stále, ja by som bez nej nevydržala a tá stará by už nenaskočila... 😬 a to je sranda jak sa to tu kazí všetko len dúfam, že pred svadbou sa nič také nestane...
    vio ja som stavebný ing. a robím prípravára stavby, a dúfam, že sa ti zadarí aby sa mala dcérka s kým hrať 😵

• Nasta, ty si stavebný Ing.? No dobre vedieť 😃
    No je pravda, že bez chladničky sa existovať nedá. My sme si hneď kúpili prenosnú a našťastie máme aj v kancelárii chladničku a prácu blízko bytu. Takže to nebol až taký problém. Aj keď mi to pekne liezlo na nervy. 😠
    A neboj, keď budeš myslieť pozitívne, tak sa pred svadbou nič nepokazí... Tomu ver 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém