Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Nasťa teraz sleduj, ako ti náhle pribudne kamarátiek na fóer, keď vedia, čo robíš:-D:-D Aj ja chcem byť tvoja kamoška:-D
Odpovedať
no teda :-) jaká som ja vážená a zaujímavá mi pribudli bodíky obľúbenosti, asi budem namyslená :-D :-D 8-) murinko ja snažím byť pozitívne naladená ale ja sa vždy vytočím hned najskor na druhých a potom na seba, aj tá chladnička ma tak vytočila...ale sanžím sa dostať do normálnej hladiny :-N a ty to si to mala inak super...u nás nerealizovateľné :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som tiež veľmi ľahko vytočiteľná, ale ako kedy. Niekedy mi všetci hovoria, že som až prílišný kľuďas. No ja si to nemyslím... :-N Ale často si poviem, keď sa niečo stane, že to tak asi malo byť :-)
Odpovedať
no to hej ale to si poviem až po niekoľkých mesiacoch vždy...teraz ešte predýchavám... x-)
Odpovedať
áále babýý..ved je to len chladnička..o nič nejde, ked nejde o zivot a zdravie..
Odpovedať
no ved jo :-) a co malá poslúcha?
Odpovedať
Profilova fotka
Nasti, a v čom spočíva tvoja práca... Neviem si to presne predstaviť
Odpovedať
no napr. fakturácie, klientské zmeny,výberové konania a čo treba .... :-N a ty čo robiš?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som vyštudovaný personálny manažér, ale teraz pracujem projektový pracovník... Realizujeme rôzne marketingové prejekty a podobné projekty pre našich klientov... Oficiálne som vedená ako výskumný pracovník, ale to preto, že pracujem na univerzite a teda tu by mi inú pozíciu prideliť ani nemohli :-N
Odpovedať
no teda a na akej univerzite? a to máš super prácu...ale aj ako personalista by si to nemala zlé? ;-) to potom musíš vedieť odhadnúť človeka, ne? 8-)
Odpovedať
No dobre pani inžinierky, môžem aj ja ako magistra niečím prispieť?.-):-))) Nasti- malá tu lieta ako šarkan po byte , čo ja uložím ona rozhádže kade-tade, no radosť:)))) No proste behá hore dole po izbe, vykrikuje pritom, čo ju napadne a rozhadzuje. Idem ja vysávať..zase nakuknem!
Odpovedať
ty sa teda doma nenudíš :-) tak dobre pani magistra potom mrkni, ked dovysávaš ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nasti, personalistika je neskutočne zaujímavá. Rada by som pracovala v tejto oblasti, pretože ma to baví... Už na strednej som sa tým otázkam venovala. Len žiaľ je dosť problém nájsť takú prácu. Tak aspoň v našom 4-členom tíme sa trochu realizujem a vnášam nejaké praktiky :-D No a s odhadnutím človeka.Žiaľ je to pravda. Často vyzerám ako bosorka, lebo odhadnem človeka ale nakoniec sa vždy zistí, že som mala pravdu... Ja pracujem na Žilinskej univerzite na Fakulte riadenia a informatiky... Inak práca je to naozaj zaujímavá Evi, daj vysavač malej do ruky, bude rada, že ti môže pomôcť a aspoň bude na chvíľu zamestnaná :-D
Odpovedať
FRI je dosť ťažká fakulta :-) a to hádam s tou bosorkou nie je až také hrozné...si proste človek na mieste, no? daj si to životopisu a čo ty vieš,možno ťa zoberú...a neviem si predstaviť ako je personalista na pohovore s personalistom :-) a táto práca ťa baví?
Odpovedať
Profilova fotka
FRI je dosť ťažká, ale ja tu len pracujem, takže sa to dá :-) Ja som študovala v TN. Inak ja som ešte na pohovore nebola, takže som do takej situácie ešte neprišla. Ale môže to byť zaujímavé, pretože ja už poznám ich postupy a teda ma nemôžu ma len tak okabátiť :-) A ty pracuješ v akej firme? Ak to môžeš takto verejne povedať
Odpovedať
je to jedna stavebná firma v žiline, viac v IP ved cokeby tu bola nejaká nádejná nevesta od nás :-p mne sa vobec nedá písať :-( nejako to blbne
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne baby to blbne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na skoleni projektov ..jani nepoznas pana Fabiana?
Odpovedať
každému to asi nešlo..ani mne..malá mi ešte spí- hodinu a pol som uspávala..potom som odišla a ona vyhádzala celú komodu s vecami..parádička!
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to tu nejako blbne, jeden príspevok som písala pol hodinu, kým som ho odoslala ]-( Nasti chápem to, prečítala som si v IP... :-N
Odpovedať
oki, ja sa tu nemôžem ani dostať a ani IP sa mi nedalo zaslať :-| no nič to... vio tak ty máš doma inú srandu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, aspoň máš o zábavu postarané ;-)
Odpovedať
a už ti spí?
Odpovedať
veru- iná sranda!- skoro ma hodilo o zem:-) všetky plienky, body, tričená, botky, čiapky a tak..všéétko po zemi popri posteliach nahádzané..tichučko pracovala, bo som si už myslela, že spí, tak bola ticho:-D Opica jedna!! Minule mi takto peňaženku checkovala, že čo v nej mám. Doklady, peniaze, vizitky- tomu všetkému hľadala špeciálne nové miestečko- za posteľou, v šuflíku a tak. Deti sú naše slniečka veru :-N
Odpovedať
Profilova fotka
musi byt zlata....ked bues uz v ziline tak spravime stretko a urcite ju dones :-)
Odpovedať
tá musí byť inak prešibaná...sa v živote nestratí x-)
Odpovedať
Linduš, ona sa správa slušne, keď je v spoločnosti. Bude ticho ako pena a len kukať, ako ju poznám..Kúpila som je krásny domček pre bábiky a taký vláčik so ZOO vo vagonikoch. Domcek jej dam asi az v novembri na 2 narodky a ten vláčik asi hned. Zadarilo sa mi na aukciách za tretinové ceny od fisher Price.
Odpovedať
este stale spi..ked raci vstat, da si neskorý obed a pojdeme vonku. Zase bude vyrabat trapasy. Vcera isiel takí párik s dvoma psami. Jeden labrador a druhý yorkshirak. Na toho vacsieho : Hava, hav, hav ana toho malého: Maňa (miňa), miáu, miáu..Skoro som padla!:-D
Odpovedať
ahojte baby..ja len tak na chvilku..sa nam nic nechce v praci,kedze nemame ziakov,tak sa snazim spravit pracu,ktora ma caka doma..nech mam toho potom menej..lebo uz zacinam umierat z tolkych povinnosti,ktore zial nepockaju :-S
Odpovedať
vio, však ty máš také zážitky, si ma rozosmiala...teraz si v robote myslia, že sa tak tešim z práce :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?