Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • No tak Marcelka to uz vydrzis, to uz mas za par 🙂

• no hej...za par...strasne rychlo to bezi.....ved len nedavno som ziadne brusko nemala a teraz .......rodit idem do ZA.....sice tu tiez nikoho nepoznam, ale mam to blizko....do MT sa mi cestovat nechce.... 😉

• No veď prednedávnom si nám len oznámila, že si tehotná a o chvíľu už ideš rodiť. Ten čas ale strašne rýchlo letí 😬 A o chvíľu budeme na dôchodku

• Sponzor fóra
  • jani- nepreháňaj - na dnes takéto depresívne témy o starobe radšej vynechajme..veď je slnečný piatoček 🙂

• tak-tak Evi. Tak ja sa lúčim, prajem vám pekný slniečkový víkend a nepíšte tu veľa, nech v pondelok nestrávim pol dňa čítaním... 😃
    Tak sa majte krásne 😎

• ahojte uz som spat..jani pekny vikend 🙂

• Co nove si sa naucila?

• okrem toho ze som skroo zaspala aj celkom fajn ..veci je to ohladne projektov z EU

• No to bolo urcite nieco komplikovane, co treba dlho a zlozito vybavovat, nie?

• presne tak a sanca na uspech dost mala 🙂

• ahojte už som najedená 🙂 o čom som prišla? 😬

• zuzi o nic extra 😉

• tak to je v poho...už si sa teda vyškolila? 🙂 ja som zatiaľ niečo spravila ale zasa sa mi nič nechce 😛

• ja som si nieco nechala na poobedie, ked sa to tu trochu ukludnilo, az ma nevyrusuje podchvilou telefon 😐

• Aj u vás v ZA sa tak začína mračiť? Stále sa mi točí hlava, bolí žalúdok - hádam nie som v tom 😮 Mňa ani iné nenapadá, ke´d mi je zle, heh.
    Krpaňa mi teraz zaspala..asi idem do vane relaxovať- som z nej vyčerpaná..

• Sponzor fóra
  • vio unás je stále pekne 🙂 a do vane by som išla aj ja, ma bolí hlava...a chce sa mi spať, tak idem dať aspoň poobednú kávu 😉
    peťa a kto ťa stále vyrušuje?

• No tak sa mi zda, ze veru aj mni ide boliet hlava, ale ja uz som aj kavu vypila 😞 uz mi nic nepomoze, mozno cerstvy vzduch, ked odtialto vypadnem.
    No vyrusuju kolegovia, stale cosi zistuju a overuju.

• veru baby- akosi je kazdej druhej zle- aj segra zo ZA mi teraz pisla, ze sa jej toci gebula a boli ju aj spat sa jej da aze ide radsej s listami na postu..
    No- tu uz aj hmri pekne..asi fakt bude liať😞disappointed:(
    Ale aspon sa ochladil vzduch..my tu máme hrozné teplo..

• no ale rano v radii hlasili pekny vikend ?!?

• vazne??
    Tak sa musim na to pozriet!!😃
    Ale fakticky fuka silny vietor- mozno to z dolniak zase odveje k vam do kopcov a tam to uz ostane, bo tuna rovina rovna- raz zafuci a mraky su prec 🙂

• No no no, ved aj mi tu chceme mat pekne 😛

• uz leje..ale je jasne nebo celkom, asi to prejde..dufam🙂

• ake mate plany na vikend?

• ahojte 😵
    peta:ja asi lezat, so, zrejme ochorela z tej zmeny pocasia neustalej 😐

• najradsej by som bola, keby prisla daka maserka, ci maser a poriadne mi chrbat ponapraval..Idete cez vikend niekam sportovat alebo zit?

• ja za chvíľu pádim 😃 tak možno to bude liek na moju hlavu 🙂

• ahojte,tak ja som teraz zazrakom dostala volno,tak idem konecne po celom tyzdni upratovat...a premyslam kde najdem v nasom bytiku este nejaku dierku na schovanie nejakych veci.....ktore pribudli....ale steny zial nepribudli..... 😬 😬
    prajem pekny vecer..... 😉

• Ahoj Smaily..si ešte tu!!?? Zdá sa, že máme spoločnú kamarátku..🙂

• ahojkaj, som tu este a ktoru myslis? 🙂

• jeeeej violetka ja som si az teraz vsimla tvoje motto 😃 😃 hakuna matata!!!!
    jej hned by som sa vratila do kene..... 🙂 😉
    ja idem teraz vonku na chvilku......papa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov