Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj lea, ja sa uz musim kuknut do knih....ale nechce sa mi....tesim sa velmi na buducu sobotu..... a teraz este musim hladat letenky,alebo cosi,lebo nemame sa ako dostat do frankfurtu za lacnejsie...vsetko je drahe a ostatne lety som uz super nasla,len tento jeden nam chyba.... :-(
Odpovedať
ja som si vcera kupila letenku na svadbu :-D takze uz len vsetko dovtedy stihnut a mozem letiet :-D no ja pozerm svadobnu cestu a je to hrozne..najnovsie premyslam o tunisku..lebo korfu mi vychadza zatial stale hrozne draho :-( este aj malorku by som brala..ale to je dost male..tak neviem..
Odpovedať
uz sa tesis na svadbu,vsak? joj hned by sme si to zopakovali..... ;-) dnes skocime asi na nase olymp.jazierko na lodky......a kedy vlastne letis? tyzden pred? :-)
Odpovedať
no tesim sa hlavne preto,ze potom uz budem stale s milym.. v pondelok pred :-N
Odpovedať
a kedy pojdete na svadobnu cestu?my sa uz vazne nevieme dockat,len stale su problemy zohnat lacne letenky z predrazeneho Mnichova..... ]-( a to po svadbe uz na 100% pojde tvoj manzel s tebou do Londyna? :-)
Odpovedať
chcela by som 20.7 na tyzden.. urcite pojde..uz zhaname robotu pre neho..a pomaly zacinam obzerat nabytok do druhej izby :-)
Odpovedať
budete byvat v novom byte,alebo tam kde si?my potom v auguste prideme na par dni na sk.....musim si este pas vybavit.....nestihla som....ale do eu mozme na obciansky.... ;-) :-)
Odpovedať
budeme v tomto istom byte..sa nam cernosi stahuju na konci juna,takze dvojka izba bude volna :-) a to som s niecim takym vobec neratala,no stalo sa..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... tak konecne som sa odreagovala od ucenia,uz mi z toho asi riadne sibe ]-( taky nadherny vikend sme tu uz dlho nemali :-D vidim, ze sa tu debati v plnom prude, skoda, ze nestiham prispievat 8-(
Odpovedať
ahoj fifi..to ucenie nic moc v takom peknom pocasi =-) ale zas re skolu treba cosi obetovat.. ja si obzeram hotely na svadobnu cestu..zrejme to bude tunisko..korfu mi vychadza hrozne vela :-S
Odpovedať
cau Lei, aky si mala dnik? my celkom fajn, uvarila som dobry obed a mali sme aj ovocny salat so slahackou, teda len ja tu slahacku :-D ..a preposles mi prosim ta to cislo do IP? dakujem... x-)
Odpovedať
lea aj drahy uz obzera svadobku, vraj Thajsko, Kuba a to tretie neviem....ale zrusila som ho aj s cislom domu, lebo myslim, ze teraz su ine priority ako ist na drahu dovolenku, myslim, ze by sme si to mohli uzit aj inde. Kedze este maje nejake nesplnene zavazky, ohurovat ma moze potom cely zivot :-D tak to vidim na Europu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte..kto tu je? M sme uz doma- utahaní, ale vyblaznení a spokojní:-))Idem asi na gauc oddycgňhovat- dnes ma malá program, tancovačky, to je pre ňu.
Odpovedať
vio, tak bolo dobre v ZOO? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som vynimocne tu :-D
Odpovedať
ahoj fifi x-)
Odpovedať
este raz somtu:-) Hej, bolo fajn, ale hromada ludi, ako obycajne, ked je zadara:-) Rodiny s detmi. My sme sa nachodili, okrem ZOo bol Avion, IKEA a spol..takze mame toho fakt dost, len mala nie. Este tu poskakuje, dupka nohami, krici- nezmar jeden! Idem hadam toho makoveho odvaru narobit...
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Evi, hyperaktivne dieta :-D Luko: tiez sme chceli svadobnu cestu nejaku exotiku, bola v plane aj Sri Lanka ale potom sme upustili... mas pravdu, co sa tyka priorit, riesit treba ine veci, na cestovanie nam snad zvysi cas aj neskor ;-)
Odpovedať
moja rec fifi, ja by som sla na Kubu hned ale ked viem, ze treba este poplatit nejake veci, tak sa tam nehrnie, ved Kuba nema nohy, neutecie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to :-D
Odpovedať
baby,tak co odporucate?s tym tuniskom sa zmestime v poho do 50t..len musim zistit ako rychlo sa da vybavit pas,kedze to bude treba..a chcela by som ist 20-22.7 vio..takze pekne ubehana si a malej nestaci..poznam.. slniecko..hned idem..som tak unavena,ze som sa k tomu nedostala..
Odpovedať
ahojte,tak ste sa rozpisali......my sme doteraz tu sedeli na nete a konecne sme nejake spoje letecke...nasli.....tak zajtra ideme este na stanicu cosi vybavit a v noci ked budeme doma objedname letenky a ostatne.......joj tak sa tesime.....na bielych plazach....na koni si zajazdit.....papat taliansku pizzu.....zmrlinu,ktora je najlepsia.....a vidiet tolko krás...... :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) lea tak nakoniec tunisko? :-) ;-) prajem krasny zaciatok tyzdna.....ach ja nemam rada dlhý pondelok.......ale budem optimista.... :-D papa
Odpovedať
ahoj moja..tak to je super,ze ste cosi nasli :-) nech to teda vyjde.. no pockame este chvilu a uvidime ake budu ceny..ale zatial sa mi paci tento hotel http://www.aeolus.sk/145-h-11667/Tunisko ma super postel,co je pre mna dost dolezita vec pri vybere :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, ja som cestovala na svadobnu cestu pod starym pasom a dievcenskym priezviskom, isli sme tiez tyzden po svadbe a dovtedy by som ho nevybavila... respektive by to bolo dost drahe ]-( takze aj letenku aj hotel som mala zarezervovany na stare meno, ale do poznamky nam z cestovky pripisali, ze "svadobna cesta" :-D Linda: servus, mame sa pracovne, aspon ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi a kde ste boli vy na svadobnej ceste? inak lea presne v tomto hotely co mas link sme boli s drahym minuly rok na dovci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindus: my sme boli v Egypte, stredisko Taba, hotel Movenpick ;-) cez Hydrotour, bolo tam fajn, teplo 38 C na slnku, osviezujuce more a mnozstvo koralov... snorchlovali sme nonstop :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak už je po krásnom víkende... Kočky, mám vás všetky pozdraviť od Aďky, v piatok sme sa stretli v Carrefoure. Tak konečne som spoznala aj jej sympatického manžela :-) Linduš, aká bola náuka?
Odpovedať
Profilova fotka
jani super ale dlho boli sme tri hodky ale nauka bol tak hodku..kecali sme o vsetkom moznom...este mame 2x ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
waw, tri hodiny, no to je dosť... Ja som vždy mala dosť po 1 hodine. Ale zase my sme ich mali podstatne viac :-| Tak jednu už máte za sebou. A čo šaty? Už si sa rozhodla? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?