Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj Kati....
    dnes som uplne vycerpana... asi zly tlak vzduchu,takze chapem, ako sa citis...
    u nas po starom... som "navlecena" v uceni, drahy muzik bud pracuje alebo kuka TV... a takto sa to bude tahat do juna, kym neskonci skuskove 😠 hroza...
    ako v UK? co nove ohladom priprav na svadbicku? 🙂

• no tu bolo rano pekne,ale poobede sa zatiahlo a neskor aj sprchlo,no to uz bola doma..takze nevadilo 😃
    az na tu hlavu a tolko roboty sa celkom dalo..stale som akasi unavena..ani jest mi nechuti a ani pit..
    co sa tyka priprav,tak saty pre male druzicky by mali tento tyzden prist a pre velke a dali uz sit..v sobotu asi skocim kupit latku,ak sa nerozhodnem ist skor..a cakam na stuzky,aby som dorobila oznamka..
    a aj do skatuliek coskoro zabrdnem 🙂

• no mne dnes inak blbne net 😠
    uz som tu napisala hadam 5 prispevkov, ziadny neulozeny 😠 😠

• Sponzor fóra
  • no mne nechcelo stranku nacitat,ked som prisla z prace..
    mozno zas maju pretazeny server..

• ahojte 😉 este je tu niekto?

• ahoj moja..ako sa mas?

• som unavena, a plus potrebujem uz mileho z prave,ideme rezervovat vsetky letenky.....a tikety......a mne to velmi nejde,lebo to treba az dobre kukat....radsej dvaja sa nato pozrieme.....lebo nahodou zas bude niekde hviezdicka a tie neznasam......inac nam dnesnym dnom zlacneli lety z frankfurtu,preto vsetko objedname.... 🙂

• no ja mam uz kupenu letenku do tej viedne 😎 este som rozmyslala,ze by som si zajednala osobneho sofera,no nakoniec mi mily povedal,ci nechcem,aby on prisiel..tak mam sice osobneho sofera,ale nie takeho s takym fajnym farom 🤔 😃 hadam inokedy 😃
    ale ak cosi,tak ich v poho zajednam..som ochotna si to pekne zaplatit,aby som prisla vo velkom 😃 😎

• 😃 no ten cas nam letiiii.....

• no to ano..este 2,5 mesiaca a je zo mna tiez pani 😬 🤔 🤔 🤔

• tusim sa to stava pravidlom, ze kazdy den nejde odoslat prispevky do fora😞

• ahoj evi...aj ja mam s tym casto problem 😐

• co mas nove??
    dnes idem zase so susedkou vonku s deckami..musím si ísť umyť vlasy a začať chystať veci..tak sa mi nechce..

• ani mne sa nejak nic nechce a pritom je pekne uz sa tesim na stvrtok 😉
    chceli by sme sa ist niekam s drahym kupat asi do turcianskych teplic

• brala by som, keby som mohla byť zase aspoň jeden deň s polovičkou...už začínam byť zúfalá..taká šílene smutná🙂
    tu až tak pekne nie je- je pd mrakom a fúka taký čerstvý vietor.

• Sponzor fóra
  • ja som tiez rada ked sa urve z prace a teraz este prerabka tak toho velmi spolu nie sme 😉

• tuším je to už skoro v každej rodine takto..

• aj mne sa zda 🙂

• práve pozerám pre malú nejaké botky na nete..to sú šialené ceny!! v nedeľu som našla v obchode vysoko kvalitné celokoženky a ešte aj pekné, ortopedické..že 1.900,- !!! do prčic! konečne nejaké asi vyhovujúce normám pre detskú nôžku a "adekvátna" cena k tomu..

• super cena a vydrzia jej kolko 3 mesiace..to je desne a ked si predstavim tu matersku 😐

• no, 3 mesiace by boli fajn, bo keď kúpiš väčšie, tak má klenbu nie tam, kde má byť a tutíž sú ti k ničomu ako ortopedické.
    a ked také akurát, no tak to o chvíľku je vyrastené decko. 3 mes. hádam aj veľa si dala! 🙂
    inak topky sa pohybujú od tých 600 vyššie také relatívne dobré už..tieto boli strašne dobré, robia sa v Martine pre nemcov- to Ecco Martin, možno vieš.

• jasne Ecco je dobra znacka----- frci aj po europe skoro som si ich kupila v irsku 😬

• vážne? to je prča! takže preto tie ceny..
    na topánky a ceny pre dospelých u nich som radšej ani nekukala🙂
    ale aj naše od Protetiky, Slovobuv apod sú celkom ok..ale radšej od tých prvých..kúpili sme jej od Slovobuv za 700,- a zistila som neskôr,že vložka do topánky je vlastne kartonový spodok oblepený látkou..ani neboli zvnútra kožené, takže preto "akože len" 700,-..

no des- ťažko vyberať, keď je obmedzený rozpočet na to.

• no asi tak... 😐

• idem sa chystať už ..čavo zatial!

• maj sa pekne 🙂

• Ahoj muma, co noveho?

• ahojte..len vas pozdravim..zas ma hlava boli a makame ako fredky..
    povasi je dost o nicom..ale co uz..

• ahoj peta..no absolvovala som prvu nauku a pomaly dokupujem veci co nam chybaju

ahoj lea 🙂

• no aj my dokupujeme a zajtra konecne budeme mat oznamenia, tak mozeme zacat pozyvat.
    Ty uz mas draheho obleceneho?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov