Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahoj muma, no dnes je tu akasi podozriva pohodicka, takze len cakam kto zasa za mnou pribehne so surnou robotou. Co ty?

• ja tiez ok uz sa tesim na zajtra ,,,,,volno.....
    dufam ze bude krajsie ako dnes...ozaj peta kde si dali talcit oznamka..neviem ci to uz pisala alebo eee

• Nakoniec som si ich nedala tlacit, ale vyvolat, lebo ta tlac vysla ovela drahsie. Ale ak ti to pomoze bola som sa pytat v Norpale, tam to urobia do troch dni a 100 oznameni stoji 1400,- V tom su aj pozvanky ku stolu. Potom v tom papiernictve pri novom trhu, vedla lekarne ( neviem ako sa vola - Trodat??? ) tak tam vychadzalo 100 ks 827 korun + papier 4 - 8 sk a na jeden robia 4 kusy. Ak sa pojdes pytat, tak ti este odporucam skocit do Canonu, to je pri autobusku, tam som uz nebola, lebo som zistila, ze na cenu fotiek sa aj tak nedostanem.

• Sponzor fóra
  • ahojte,ja mam klientku az na 11,00, prva neprisla.....tak mam chvilku volnejsie....ale idem si asi pocvicit.....mam pocit ze som po svadbe pribrala...... 😠 😠 ale planujem si dat ocistovacie dni..... 😬 😃 tie ma vzdy vzpruzili..

• ja sa dnes chystam do toho canonu tak uvidim co povedia..inak dik 😐

• Neni zac 😉
    Smaily, ty si v nejakom programe, ze ti kontroluju vahu?

• petapalko, v programe? 😃 nieeeeeee
    moja ucitelka je prva personalna trenerka-a chce mat zo mna modelku 😬 😃 😃

• Ty si nieco ako jej asistentka?

• peta a ten norpale tlaciaren je kde?

• jej praktikantka,studentka aj asistentka... 😉 ale ona ma svoje muchy.....neviem dokedy,ale dufam,ze do skusok ano...... 🙂 musim sa snazit... 😉

• Muma to je taka ulicka medzi OTP a Dexiou. Z toho rohu od Dexie je tam drogeria...asi Nedorost
    Smaily a kedy mas skusky, ci to mas ako normalne skuskove byva?

• čaute!
    Necvičte toľko, bo si prestanem s vami písať.-)
    O pol hodku je tu pán, čo si príde po poslednú knižnicu a už mi volala aj nejaká pani, čo kúpi stolík. Takže to tu bdue vypadať, ako keby sme nemali žiaden nábytok..pretože min,. týždeň som predala skrinku + 2 stoličky + 2 knižnice🙂
    Ale teším sa na nákup nových z IKEA🙂

• vio a kedy sa stahujes sem k nam 😉

• petapalko vies ked som jej na ociach prakticke skusky mam stale..... a raz za mesiac mame vzdy cely vikend len skolu od rana do vecera....dostaneme ulohy...a musime vypracovat do druheho stretnutia....
    a v decembri mame zaverecne....pisomne okolo 100 otazok.... 😐 a praktické..... 😕
    violetka to musi super vypadat...... 😃

• Evi tú Jen tuším poznám niekde z Telky, či odkiaľ..niekoho známeho trénovala, či odkiaľ si to pamätám..
    Linduš..dobre hovorim??- urcite az po letnej sezone.

• Sponzor fóra
  • dobre evi....takze jesene prechadzky uz absolvujes s nami 😃

• neviem zaručiť..ale ak tam budem, tak aspoň na jednu pôjdem.

• smaily, aj tak je to zvlastne, ze si musis podla jej poziadaviek drzt liniu, ale na druhej strane, aspon ta ma kto nutit 😬

• no, ona si vlastne platí za to, že navštevuje jej kurz a ešte ju aj buzeruje, nech neje..fakt Americký štýl 😃

• ale aka bude stale pekna stihlunka 😵 Juuj ja sa snazim tiez nieco pre svoje telo urobit teraz pred svadbou, ale uvidime, ako nakoniec dopadnem.

• ja sa nesnažím nič, bo sa nedá stále..som sa ma s malou a keď začnem cvičiť, hneď na mne sedí, abo na bajku mi strká ruky do pedálov..takže my máme len prechádzky..ked spí, robim doma..až bude ale zaockovana a prehrmi reakcia, bezime na cvicenie matiek s detmi.

• no vidis, tak sa ti aspon nieco crta. To budete mat to odlozene ockovanie? A kedy to mate?

• ahojte baby..tak som doma..
    vidim,ze zas chudnete a hlavne cvicite..tak ja makam v praci a to mam ako dobre cvicenie,aj ked zvazujem kupu kruhu na moj hrozny pas 😠
    baby..ja zajtra makam..ale mame volny pondelok..jeden den len..ale neva..coskoro budu zase prazdniny 😃

• ahoj Kati,
    mne dnes prepina z ucenia, cely den nic ine nerobim... ak to zajtra nespravim, tak sa asi opijem 😠 alebo ak to spravim, tak sa asi tiez opijem 😃

• a z coho to mas?

• teoria, riadenie a organizacia verejnej spravy - od historie po sucasnost... fungovanie statnej spravy a samospravy, VUC, spolupraca, financovanie navzajom, ovplyvnovanie EU a podobne 😠 je toho strasne vela 😒

• aha..no my sme mali riadenie a organizaciu skoly 😃 total kravina.. 😬
    neboj,nejako to zbuchas..

• no Kati dufam 😬 mam okruh 60 otazok,na skuske budu 4 😬

• pokial sa nebudu pytat na nieco,co tam ani nemas,tak to je pohoda..lebo to u nas vedeli byt taki..a my sme boli potom total nastvani 😠

• no to netusim... ja len dufam, ze si spomeniem aspon na nieco, aby som neodovzdala cisty papier 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Profesionálny striptér: oslavy,rozlúčky so slobodou,firemné večierky ,diskotéky

Pôsobenie po celej SR.

www.stripterbratislava.sk
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov