Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka 206: my sme mali svadbu v Terchoveeeeej :-D kde to mate??? kadernica: vyborne cesu kocky v salone Rocco - byvala Wella na byvalou cinskou restauraciou v ZA, oproti je salon Kristina ;-) ja chodievam tam aj manzel, su vyborni :-) a potom je este aj v Carrefoure kadernictvo, co viem podla reci celkom dobre ;-) skusku som zvladla... sice tak nejak kostrbato, ale predsa :-D pockam na hodnotenie
Odpovedať
ďakujem za info,my sme si v Terchovej teda vo Vrátnej doline prenajali veľkú chatu,keďže nie sme s okolia tak aby sme mali byť kde ubytovaný a v chate je jedna veľká miestnosť tak tam budeme mať hostinu,už aj kuchára máme,ja viem dosť neobvyklé ale bude nás len cca 20 taká mini svadba ale nám sa to páči.Dúfam že sa všetko podarí... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha a ako sa vola ta chata, ak to nie je tajomstvo? :-) inak my sme sa fotili vo Vratnej na Chlebe, vid svadobny album, bolo to super :-D ostatne: uzivate si den pokoja a od prace ruky prec? :-D
Odpovedať
no chata sa volá :chataorol vo vrátnej,zajtra to ideme omrknúť,na fotkách na nete je to velmi pekné,no fifitko vy máte pekné fotečky,my si zajtra omrkneme okolie a uvidíme kde sa budeme fotit,a prosím ta nevieš mi poradiť niekeho kto robí koláče,lebo na nete som nič nenašla...a z Trnavy prevážať koláče do Terchovej cez leto...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Janka, napisem ti kontakt do IP na Majku, ktora piekla aj nam, kolace fantasticke aj chutovo aj vzhladovo, je to moja byvala spoluziacka :-D veeeelmi sikova ;-) byva na Vysnych Kamencoch, takze to mate kusocek od Terchovej ;-) hm, tu chatu nepoznam, asi sa musim pozriet, co vsetko sa "doma" zmenilo :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak som doma a zas unavena..ale este zajtra a mame tri dni volna..takze aspon cosi..
Odpovedať
ahojte :-D lea aj ja som konecne doma a unavena...a mozem sa pustit do pucu....... :-D
Odpovedať
ahoj smaily..no ja makam na oznamku..drahy sa uz vypytuje.. momentalne si lamem hlavu vybielenim mojich zubkov :D
Odpovedať
a ako si ich chces dat vybielit? lebo chemia dobre zerie aj sklovinu......je nanic....
Odpovedať
no momentalne to robim len na fotke :-D az tak mesiac pred svadbou sa budem zabyvat skutocnymi :-D
Odpovedať
:-D my mame v pondelok tu vernisage...velmi znami ludia pridu....dnes sme sa rozpravali co a ako v pondelok.....musime prist pekne obleceni.... :-D a ja som zistila,ze nemam topanky okrem sportovych...... :-D tak v sobotu musim hladat....a budeme sa aj fotit,lebo uz mam byt konecne nova internet stranka...... :-) ;-)
Odpovedať
my mame v pondelok volno :-p tak sa uz tesim..si trocha oddychnem a budem konecne sit..lebo uz zacina priharat.. a ake topanky si ides kupit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nejake elegantne.....ale normalne.....ja uz v pondelok musim byt v studiu o 7,00...ach jaj..... :-( a do noci bude vernisage,my ale ktovie dokedy.....
Odpovedať
no ja 12. budem musiet byt o osmej v praci..budu skusky,tak bude treba vsetko skontrolovat a doplnit..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prosim poradte na akej strane mam sediet priatelovi (manzelovi za stolom) po lavej alebo pravej ruke?
Odpovedať
ahoj maji..no po obrae by si mala byt uz na pravej strane ;-) len na obrade po lavej,aby ste vraj mali vyrovnane manzelstvo ;-) to som sa docitala..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha to som ani nevedela
Odpovedať
to som sa tu niekde docitala..ale presne nepoviem,kde to bolo..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Majka, ja som sedela v kostole po pravej, na hostine po lavej :-D asi naopak, ako napisala Lea, ale vyrovnanost sme dodrzali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte je tu niekto ci mate vsetky volno?
Odpovedať
ja mám voľno:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evi ty mas take speci volno ;-) a ako si stravila 1 maj? nasla si ceresnu x-)
Odpovedať
žiadna čeršňa sa nekonala..načo, veď to vraj pre slobodných je určené..polovička bola do večera v práci. To skôr vy ste si mali nájsť nejakú neodkvitnutú- čo je poriadny problémposledných rokov..bo všetky kvitnú asi mesiac pred 1.5.
Odpovedať
Profilova fotka
ved asi tak ale nastastie sme boli u draheho doma co je trochu viac na severe tak sme nejaku nasli :-D
Odpovedať
a nebodaj aj kvitla?!?! mali ste sa ozvat do telky- niekde zhanali tipy na cersene
Odpovedať
Profilova fotka
no keby ze viem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola tiez pobozkana pod ceresnou :-D uz takmer odkvitnutou, ale tusim tam bolo asi 5 kvietkov :-D a to som uz vydata - no nevadi :-D :-D ... a tiez pracujem ]-(
Odpovedať
fifi, uz vies vysledky zo skusky?? p.S. keby som bola aj ja pobozkana, vobec sa neodstrkujem, no ani na to asi nepomyslel :-( Zato mi upiekol kuriatko a uvaril ryzu
Odpovedať
Profilova fotka
no to nase vcerajsie cmulanie sa pod ceresnou bolo tiez take "romanticke",ze: no pod, pobozkam ta pod ceresnou, kedze je ten prvý máj.... vysledok este neviem, ale snad som spravila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fifi vidim ze aj ty si mala romantiku ako ja----ze ideme sa bozkavat :-D chcela som sa ta spytat si tu spominala salsu...to su kurzy a kde ich robia?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?