Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • tak drzime palce, drahy vcera kukal do stvrtej hokej, ale to sledoval aj NHL, snad vyhrame 😃 pa pa 😉

• no zistila som,ze dnes nehrame..takze si hadam normalne pospim..kedze ma dusi ako fras 😠

• ahojte je tu niekto?

• Sponzor fóra
  • Ahoj, ja som už tu... 🙂
    Ako bolo doma? Vybavila si všetko, čo si potrebovala?

• ahoj jani....vybavila nastastie-hlavne krstny list 🙂
    a vy ako co pozemok stretko?

• No stretko super, lebo sa to konečne pohlo. Tak sa začína robiť urbanistická štúdia a následne projekty sietí. Tak dúfame, že do konca júla by to všetko mohlo byť poschvalované. A potom si dáme my žiadosť o stavebné povolenie.
    A čo šaty? 🙂 Už rozhodnuté?

• bre ranko zienky...aj som tu...citam ale nechce sa mi moc pisat sa musim priznat..... 😒 uz mam v praci za seba nahradu tak sa ho snazim zaucit aspon tie zaklady...ale je mi stale za zadkom...no nic moc musim povedat 😉

• Jéj, ahoj Marcelka 🙂 Dnes ráno som na teba práve myslela. 🙂 Tak už sa ti to kráti.

• ahoj marcelka ako sa mas? tak uz ides na MD
    janka tak nakoniec to budu tie madiery ak v den skusky nenajdem nejake lepsie ako sa poznam... 🙂

• tak predsa si sa rozhodla pre ne? Už sa teším na tvoje foto, určite v nich budeš nádherná 😉

• no som aj ja zvedava 🙂
    to je fajn ze sa vam to hybe ohladne pozemku 🙂

• No vo štvrtok som už mala z toho aj zúfalú náladu 😞 , ale v piatok nám potom zavolali, že teda majú túto urbanistku. Tak som sa celkom potešila. Lebo tieto papiere vždy trvajú najdlhšie, tak je dobre, keď sa s tým aspoň čosi robí 😬

• ahojte,
    videli ste vcera v spravach, co uz stvaraju ohladom tych pozemkov 😠 uz to veru nebude lahke, previest ornu podu na stavebnu parcelu 😠

• zuzi ahoj ....co sa deje mna sa to sice netyka ale aspon poviem znamym 😐

• ahoj Zuzi, nejako som to nepostrehla. O čo ide?

• Sponzor fóra
  • no ide o to vynatie ornej pody na stavebnu parcelu... uz je dany navrh, ze nie hocico sa bude moct vynat,kvoli problemom v polnohospodarstve. A ked teda aj najdete malo urodnu podu, ktora by mohla byt stavebna parcela, riadne si za nu priplatite 😠

• U nás to je vraj údajne 20,- Sk za m2. To mi hovorila drahý, že to je podľa nejakých tabuliek. Tak to by nebolo až tak veľa. No by sme to radšej stihli skôr, ale uvidíme, ako sa stihne toto všetko poschvaľovať 😐
    Teda ale riadne vymýšľajú. Ja som dokonca počula, že nebude treba ani stavebné povolenie na malé stavby, ale zase tam bude musieť byť jeden človek, čo bude všetko riešiť za vás na úradoch...

• a kde to bolo na jojke ci markize?

• na markize som to videla Lindus

• ahojte

• ahoj nasti, ako idú prípravy? 🙂

• ahoj nasta 🙂

• ahoj nasta 😃

• no prípravy idú vcelku fajn, boli sme si objednať obrúčky a urobiť návrh oznamka 😎 a vy jako? ty muma ako si pokročila? 😉

• no ostava mi este zohnat popolnocne saty a vytlacit oznamka,,,a este nejake dataily 😃

• vy ste teda sikulky 😵 my vsetko planujeme az na jun - jul august - oznmka, pohare, obrucky a v septembri dekoracie, topanky, popolnocne saty

• tak to gratulujem 🙂 si šikovnica 😉
    a čo máte nové baby som tu dlho nebola...

• ja mam zajednanu vizazistku a zhanam kadernicku,mala som jednu z Cadce,a le kedze make-up bude v Bytci,t ak by som ta rada vybavila aj vlasky

• ja si myslim ze uz ok a potom zase toto a hento....a este ma caka pozyvanie 😒

• jej muma ani nehovor, moje mame bolo naznacene, ze mae jej sesternice pozvat osobne, my z BA , oni zo Ziliny, takze ked pojdeme k nam,t ak sa tam musime vybrat. Ja to nechapem, ze este dnes si na to ludia potrpia, mne stacilo, ked mi dali vediet telefonicky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov