Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tak drzime palce, drahy vcera kukal do stvrtej hokej, ale to sledoval aj NHL, snad vyhrame :-D pa pa ;-)
Odpovedať
no zistila som,ze dnes nehrame..takze si hadam normalne pospim..kedze ma dusi ako fras ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som už tu... :-) Ako bolo doma? Vybavila si všetko, čo si potrebovala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani....vybavila nastastie-hlavne krstny list :-) a vy ako co pozemok stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
No stretko super, lebo sa to konečne pohlo. Tak sa začína robiť urbanistická štúdia a následne projekty sietí. Tak dúfame, že do konca júla by to všetko mohlo byť poschvalované. A potom si dáme my žiadosť o stavebné povolenie. A čo šaty? :-) Už rozhodnuté?
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko zienky...aj som tu...citam ale nechce sa mi moc pisat sa musim priznat..... :-S uz mam v praci za seba nahradu tak sa ho snazim zaucit aspon tie zaklady...ale je mi stale za zadkom...no nic moc musim povedat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, ahoj Marcelka :-) Dnes ráno som na teba práve myslela. :-) Tak už sa ti to kráti.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marcelka ako sa mas? tak uz ides na MD janka tak nakoniec to budu tie madiery ak v den skusky nenajdem nejake lepsie ako sa poznam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak predsa si sa rozhodla pre ne? Už sa teším na tvoje foto, určite v nich budeš nádherná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som aj ja zvedava :-) to je fajn ze sa vam to hybe ohladne pozemku :)
Odpovedať
Profilova fotka
No vo štvrtok som už mala z toho aj zúfalú náladu :-( , ale v piatok nám potom zavolali, že teda majú túto urbanistku. Tak som sa celkom potešila. Lebo tieto papiere vždy trvajú najdlhšie, tak je dobre, keď sa s tým aspoň čosi robí :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, videli ste vcera v spravach, co uz stvaraju ohladom tych pozemkov ]-( uz to veru nebude lahke, previest ornu podu na stavebnu parcelu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ahoj ....co sa deje mna sa to sice netyka ale aspon poviem znamym :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zuzi, nejako som to nepostrehla. O čo ide?
Odpovedať
Profilova fotka
no ide o to vynatie ornej pody na stavebnu parcelu... uz je dany navrh, ze nie hocico sa bude moct vynat,kvoli problemom v polnohospodarstve. A ked teda aj najdete malo urodnu podu, ktora by mohla byt stavebna parcela, riadne si za nu priplatite ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
U nás to je vraj údajne 20,- Sk za m2. To mi hovorila drahý, že to je podľa nejakých tabuliek. Tak to by nebolo až tak veľa. No by sme to radšej stihli skôr, ale uvidíme, ako sa stihne toto všetko poschvaľovať :-| Teda ale riadne vymýšľajú. Ja som dokonca počula, že nebude treba ani stavebné povolenie na malé stavby, ale zase tam bude musieť byť jeden človek, čo bude všetko riešiť za vás na úradoch...
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to bolo na jojke ci markize?
Odpovedať
Profilova fotka
na markize som to videla Lindus
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nasti, ako idú prípravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nasta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nasta :-D
Odpovedať
no prípravy idú vcelku fajn, boli sme si objednať obrúčky a urobiť návrh oznamka 8-) a vy jako? ty muma ako si pokročila? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ostava mi este zohnat popolnocne saty a vytlacit oznamka,,,a este nejake dataily :-D
Odpovedať
vy ste teda sikulky x-) my vsetko planujeme az na jun - jul august - oznmka, pohare, obrucky a v septembri dekoracie, topanky, popolnocne saty
Odpovedať
tak to gratulujem :-) si šikovnica ;-) a čo máte nové baby som tu dlho nebola...
Odpovedať
ja mam zajednanu vizazistku a zhanam kadernicku,mala som jednu z Cadce,a le kedze make-up bude v Bytci,t ak by som ta rada vybavila aj vlasky
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim ze uz ok a potom zase toto a hento....a este ma caka pozyvanie :-S
Odpovedať
jej muma ani nehovor, moje mame bolo naznacene, ze mae jej sesternice pozvat osobne, my z BA , oni zo Ziliny, takze ked pojdeme k nam,t ak sa tam musime vybrat. Ja to nechapem, ze este dnes si na to ludia potrpia, mne stacilo, ked mi dali vediet telefonicky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?