Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super :-D dame kafcu, mozno aj zmrzku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa tesim.... ;-)
Odpovedať
no super..hned by som sla :-D aj luko by mala prist..kedze uz bude mat prazdniny.. a zas vam dam na vyber den..utorok-streda-stvrtok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja bud tu stredu alebo stvrtok
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja pridem rada ak nebudeme na svadobnej ceste :-. prijemna myslienka
Odpovedať
Profilova fotka
peta a kam idete na svadobnu cestu? ozaj lea idete do toho Tunisu?
Odpovedať
Profilova fotka
jej Peta, ze svadobka x-) super... ja budem moct uz v lete bez problemov, v stredu mavam anglinu, ale to by som si nejako zariadila :-D
Odpovedať
muma..no ja este neviem,ci pojdeme na svadobnu cestu :-S minuly tyzden som sa dovedela,ze mi mozu vybrat mandle,ak s tym bude suhlasit..takze ma okolo svadby cakaju zas doktori :-S musim tiez stihat sukromnika na sono a s nim sa poradit..to este pred svadbou..takze zas nejake komplikacie.. ale zatial to vyzera na to tunisko..ak by nahodou neklesli rapidne ceny korfu..minule som totiz dostala konecnu cenu od jednej cestovky a min bolo 62t :-( a max 80 =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten tunis je fajn..bolo tam fakt nadherne ciste more...je to najkrajsie oblast tunisu vraj...a aj hotel a strava boli fajn ;-)
Odpovedať
a kde ste to presne boli..aby som vedela.. ja som nasla pekny hotel thapsos..alebo tak nejako..
Odpovedať
Profilova fotka
no v kazdom pripade tam bude isto teplo :-D a boli tam aj nejake krasne koraly? v Egypte sme totiz stale snorchlovali bolo to uzasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
este neviem kam, budeme hladat nejaky last minute. Najradsej by som chcela Turecko, tak uvidime ci to vyda. A ty muma kam planujes?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
thapsus....presne kde chces ist ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peta ja to vidim na vychytenu destinaciu....rosinky trnove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, my sme boli v Turecku pred tromi rokmi a bolo tam super. Tento rok sme tiež chceli ísť, ale keďže pozemok a domček nás trochu žmýkajú, tak zrejme to bude len Chorvátsko (ak vôbec :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: u nas to bude stanovanie na nasom pozemku :-D alebo Terchova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež som navrhovala, že pôjdeme stanovať na pozemok :-D To by bola príjemná dovolenka v prítomnosti ťažkej techniky, ktorá bude kopať kanál a pod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a ked bude prsat mozte sa prist k nam schovat :-D ...vidim ze nas cakaju krasne casy
Odpovedať
Profilova fotka
No Jani a kde ste tam boli, aby som vedela, kam sa mam tahat.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vidím, že nie sme jediní... Ale je super vedieť, že sa budeme mať kde schovať x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linda: dik za tu sprchu, potesi v lete, ked je teplo :-D ale my mame pozemok hned pri vodojeme, tak sa osviezime "na mieste" :-D
Odpovedať
lea ja uz bna jul pridem aj keby traktory padali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oooo tak to pojdeme k vam stanovacka s kupanim je super vec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linda: ok :-D 8-) urobime si taborak a bude nam veselo :-D
Odpovedať
baby..vidite..ja to mam celkom dobre..si mozeme spravit svadobnu cestu aj tu v uk :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati len provokuj 8-)
Odpovedať
fifi..no ale mozeme spravit stanovacku na niekoho pozemku :-D urcite sa pridam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko : to su take zlaticka, yorkshier... :-D my uz mame ozmanka asik mesiac...navrhli sme si ich my a mame take stastie, ze bracek moj nakdrahsi je tlaciar, tak to bolo raz - dva... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska: mas pravdu, my mame fenku, akurat sa hara, tak nie je vo svojej kozi :-| inak je to jedno zlate zvieratko... mas foto oznamok v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tú stanovačku môžeme urobiť aj u nás. Kúsok od nás je vodné dielo. Môžte sa aj tam schladiť. A keď už tam budete, tak dám každému nejaký nástroj do ruky a bude to :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?