Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko: my mame hafinka a ked fenky haraju mam pocit, ze by na balkone aj nocoval... :-| obzera kazdu fenku, betar jeden :-N chystam sa dat oznamko do albumiku dnes... dnes mam pocit, ze sa tu vsetci zblaznili chodi nam tolko klientov...ani neviem kde sa tu tolko ludi zobralo...ufff
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: ty si zena cinu :-D prideme murovat neboj :-D Miska: ok, som zvedava... kde pracujes, ked za tebou chodia klienti?
Odpovedať
kocky kliknite? http://www.mojasvadba.sk/album/album.... niekto v mojom mene dava nechutne gratulacie :-S
Odpovedať
tak uz je to fuc, ale mozno opat bude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fifi: pracujem v tatra banke... a ty kde pracujes? mame sice dnes poradu a akurat som dostala spravu, ze kamoska porodila, ale budem sa snazit zo vsetkych sil dat tam to oznamko ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
luko ja som to videla ..nie gratulaciu ale hnusne tam pisala o tebe..fakt vrchol primitivizmu ]-(
Odpovedať
ano to uz zmizlo, potom osocovala zas nevestu pre zmenu
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, ja som to tiež pozerala, ale hneď mi bolo jasné, že to nie si ty... nechápem tých ľudí a ešte že píšu pod nickom niekoho iného Zuzi, treba všetko využiť :-D
Odpovedať
murinko, to zavidia ani nevedia co, len pre istotu ;-) co uz ....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiež mala minulý týždeň také skvelé gratulácie v albume |-| Najhoršia je ľudská závisť, ja to vždy tvrdím
Odpovedať
hm a ked este osocuju aj gratulantov, ja si urcite nastavim prijimanie len od registrovanych a ak tam bude taky zakerak, tak sa rychlo da vypatrat ;-)
Odpovedať
jani..takze urobis gril party za odmenu? :-D luko..no aspon vies,ze ti maju co zavidiet :-D a zrejme ani spat kvoli tebe nemozu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj mne to pride chore....ako vravis hlavne to ze tam kritizuje teba v cudzom albume :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, jasné ;-) (za dobrú prácu dobrá odmena :-D )
Odpovedať
lea, vidis, v podstate mozem byt pysna :-D ale nie, ono to clveka nepotesi, ked vie, ez niekde okolo ebza zakerny a pdoly clvoek, ktory v ustach med, v srdci jed... no nic, idm domkov pa pa ;-)
Odpovedať
oprava:ale nie, ono to cloveka nepotesi, ked vie, ze niekde okolo neho beha zakerny a podly clovek, ktory v ustach med, v srdci jed
Odpovedať
ale zlaticko anaxamoon uz dotycnu (alebo krivdim dotycneho) uz riesi ;-)
Odpovedať
luko..tak sa hadam ozves z domu.. jani..no super..len pri mne bude treba prihliadat na moj zlcnik :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak pre teba vymyslíme niečo iné, neboj neobídeš naprázdno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: videla som tie "gratulacie" ]-( klikala som jak besna, aby zmizli, som rada, ze to admin poriesil, take bezcitne a ubohe zaroven 8-( miska: ja robim vo firme, bez ktorej by ste nefugnovali.... teda asi vsetci :-N
Odpovedať
v albume kavaapalma- predpokladam, ze ani toto Luko nepisala! ]-( Pekny dnik :-D
Odpovedať
ahojte kočky :-) ja sem len nakukám... dúfam, že ste mali pekný dník... konečne je vonku úplne užasne 8-) tie trápne gratulácie akože od luka... no nemám slov, že sa niekto taký nájde |-| ako pokračujete nevestičky - čakateľky? a ako žijete manželky? ;-) nech sa vám všetkým darí... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ako bambulka? Mate teda ten internet stale, ci este nezacali zateplovat?
Odpovedať
ahoj Peti... ja tiež kukám že makajú na paneláku a kábel nechali... :-D ale asi už vymyslíme niečo iné... keď budú robiť strechu, tak nás určite zrušia :-| vraj nám majú dať do vchodu fiber net... tak uvidíme kedy a ty ako, už máš všetko vybavené? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne ze nemam vsetko, ale mam cim dalej tym viac, tak zatial som v klude. Vsak ked vam kabel odpoja, tak by to mali potom dat zasa do povodneho stavu, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievky :-)
Odpovedať
hlavne že si v kľude :-D ja som mesiac pred svadbou stresovala, že čo ešte nemám všetko ;-) no my máme ten kábel vlastne "načierno" :-N a oni asi nevedia, čo to je, tak to nechali tak... možno nejako prežije ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj fifi co porabas?
Odpovedať
čau Zuzi :-D aj ja som tu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No baby zatial sa s vami rozlucim. Idem si este dochystat oznamenia na vikendove pozyvanie :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?