Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte..to tu dnes cely den nikto nebol..si asi vsetky uzivate statny sviatok..
    ja som makala ako fredka..zas..a este aj s tymi bacilami..uz to vyzera na nadchu spojenu so zapalom..dutiny upchate..oci nevladzu..priedusky melu z posledneho a hrdlo uz asi ani nie je 🤔

• ahojte... nejako to tu zanedbávame 😃 Je ešte niekto dnes v práci? Ja musím makať 😠 , ale zase na druhej strane aspoň šetrím dovolenku na lepšie časy 😃

• ahoj, aj ja som dnes v praci....vlastne cely vikend aj ked sa mi straaassne nechce..... 😒

• Sponzor fóra
  • ahoj Marcelka, takže nie som sama, aj keď pre mňa je to v tej práci asi ľahsie. 😐 Aké bolo cvičenie? 😵

• aj ja makam dievcata 😃

• jani, cvicenie bolo super....bola sranda....to vies vsetky s bruskami...si to vies predstavit....

• Marcelka, veru ani si to neviem predsaviť, ale môže to byť naozaj zábavné... 😵

• baby mnaaaam... napchavame sa svadobnymi kolacmi 😃 😛 😛 kolegyni sa zajtra zeni brat, tak poslal pre nas dievcata pre potesenie nieco sladke, su vyborne 😎

• Jééj, Zuzi, asi ťa prídem pozrieť 😃 Ja zbožňujem koláče a svadobné zvlášť. My ideme zajtra na oslavu starkého 80-tky, takže tiež budú nejaké. Len nebudú svadobné

• keby si videla, ake su krasne, s mini obruckami navrchu 😵 inak sa po nich zaprasilo 😃

• čautééé. Máte sa?

• pracovne Evi, a zajtra aj skuskovo 😠

• no super..takze nic moc.
    Ja dovaram obed, idem budit malu a bezime na ockovanie, takze vikend tiez budeme mat super- manzel v robote a ja s malou s teplotami😞
    papa

• ojojoooooj, mate chorobu na krku? 😞

• No po svadobných sa vždy zapráši. My sme doniesli zo sestrinej svadby celý velikánsky kartón a ani som si z nich nestihla poriadne dať a boli preč 😬 My sme tiež mali s takými obrúčkami. Jedny s kovovými a ďalšie s takými z niečoho ako zlatý alobal
    Evi, tak to ti nezávidím. Ja si pamätám, keď sme chodili s bratom na očkovanie. Vždy bol potom strašne mrzutý až na nevydržanie. Ale deti s tým musia vyrastať 😐

• Sponzor fóra
  • hm veru, je to neprijemne, hlavne pre male deticky a ked je vonku pekne a teplo a musia byt doma v posteli...

• evi, tak to ma uz pripravujes na to co ma caka s babom?...super...ockovanie, teploty, doma bez manzela....sa mam na co tesit 😉

• veru marcelka, jedine dat manzelovi gulu na nohu 😃

• Zuzka, tak to je skvelý nápad 😃

• Jani: 😃 a poriadne tazku, nech neujde 😉

• haha...sa vam smeje, baby co?.......ved aj na vas dojde.... 😉

• Marcelka, nesmejeme sa, hladame alternativy do buducna, dobre je, ked to niekto oskusa, ci to funguje 😃

• Marcelka, my to nemyslíme zle, Zuzka ti len dáva rady do života a ak to bude fungovať, tak potom to budeme aj my praktizovať, že Zuzi 😉

• presne tak 😉 overene praxou je najlepsie 😎

• ahojte baby..tak uz som doma..som myslela,ze dnesok bude horsi..ale bolo to celkom v pohode..mozno preto,ze nas tam makalo tolko 🙂
    sa tesim na pondelok..kopec nervoznych ziakov..mozno aj bledych 😃

• ahojte 😉
    lea aj ja som mala dnes super skolu...cele doobedie sme sa profesionalne ucili nordic walking.....
    konecne som doma,ale mam co robit aj domacu ulohu....popisat nemecky to,co sme sa dnes naucili 🤔 😬
    inac pocitac mi nejde.....neviem zas dokedy vydrzi.....
    papa

• ahoj..no ja som si upratala medzi oblecenim..tak som spokojna..len vecer sa mi akosi pokazil..nejdem to vsak rozoberat..nemozem..
    v pondelok idete na svadobku..zavidim 🙂

• Lei a co sa udialo? 😕
    treba len predychat..

• Katka,nemusis zavidiet,ved aj vy pojdete raz na svadobku 🙂 😉 😃
    mna este caka upratovanie.....ja ked vecer neskor pridem domov,uz som vazne taka utahana......
    prajem krasny vecer......papa 😉

• ...krasnu svadobnu cestu smaily 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov