Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte..to tu dnes cely den nikto nebol..si asi vsetky uzivate statny sviatok..
    ja som makala ako fredka..zas..a este aj s tymi bacilami..uz to vyzera na nadchu spojenu so zapalom..dutiny upchate..oci nevladzu..priedusky melu z posledneho a hrdlo uz asi ani nie je 🤔

• ahojte... nejako to tu zanedbávame 😃 Je ešte niekto dnes v práci? Ja musím makať 😠 , ale zase na druhej strane aspoň šetrím dovolenku na lepšie časy 😃

• ahoj, aj ja som dnes v praci....vlastne cely vikend aj ked sa mi straaassne nechce..... 😒

• Sponzor fóra
  • ahoj Marcelka, takže nie som sama, aj keď pre mňa je to v tej práci asi ľahsie. 😐 Aké bolo cvičenie? 😵

• aj ja makam dievcata 😃

• jani, cvicenie bolo super....bola sranda....to vies vsetky s bruskami...si to vies predstavit....

• Marcelka, veru ani si to neviem predsaviť, ale môže to byť naozaj zábavné... 😵

• baby mnaaaam... napchavame sa svadobnymi kolacmi 😃 😛 😛 kolegyni sa zajtra zeni brat, tak poslal pre nas dievcata pre potesenie nieco sladke, su vyborne 😎

• Jééj, Zuzi, asi ťa prídem pozrieť 😃 Ja zbožňujem koláče a svadobné zvlášť. My ideme zajtra na oslavu starkého 80-tky, takže tiež budú nejaké. Len nebudú svadobné

• keby si videla, ake su krasne, s mini obruckami navrchu 😵 inak sa po nich zaprasilo 😃

• čautééé. Máte sa?

• pracovne Evi, a zajtra aj skuskovo 😠

• no super..takze nic moc.
    Ja dovaram obed, idem budit malu a bezime na ockovanie, takze vikend tiez budeme mat super- manzel v robote a ja s malou s teplotami😞
    papa

• ojojoooooj, mate chorobu na krku? 😞

• No po svadobných sa vždy zapráši. My sme doniesli zo sestrinej svadby celý velikánsky kartón a ani som si z nich nestihla poriadne dať a boli preč 😬 My sme tiež mali s takými obrúčkami. Jedny s kovovými a ďalšie s takými z niečoho ako zlatý alobal
    Evi, tak to ti nezávidím. Ja si pamätám, keď sme chodili s bratom na očkovanie. Vždy bol potom strašne mrzutý až na nevydržanie. Ale deti s tým musia vyrastať 😐

• Sponzor fóra
  • hm veru, je to neprijemne, hlavne pre male deticky a ked je vonku pekne a teplo a musia byt doma v posteli...

• evi, tak to ma uz pripravujes na to co ma caka s babom?...super...ockovanie, teploty, doma bez manzela....sa mam na co tesit 😉

• veru marcelka, jedine dat manzelovi gulu na nohu 😃

• Zuzka, tak to je skvelý nápad 😃

• Jani: 😃 a poriadne tazku, nech neujde 😉

• haha...sa vam smeje, baby co?.......ved aj na vas dojde.... 😉

• Marcelka, nesmejeme sa, hladame alternativy do buducna, dobre je, ked to niekto oskusa, ci to funguje 😃

• Marcelka, my to nemyslíme zle, Zuzka ti len dáva rady do života a ak to bude fungovať, tak potom to budeme aj my praktizovať, že Zuzi 😉

• presne tak 😉 overene praxou je najlepsie 😎

• ahojte baby..tak uz som doma..som myslela,ze dnesok bude horsi..ale bolo to celkom v pohode..mozno preto,ze nas tam makalo tolko 🙂
    sa tesim na pondelok..kopec nervoznych ziakov..mozno aj bledych 😃

• ahojte 😉
    lea aj ja som mala dnes super skolu...cele doobedie sme sa profesionalne ucili nordic walking.....
    konecne som doma,ale mam co robit aj domacu ulohu....popisat nemecky to,co sme sa dnes naucili 🤔 😬
    inac pocitac mi nejde.....neviem zas dokedy vydrzi.....
    papa

• ahoj..no ja som si upratala medzi oblecenim..tak som spokojna..len vecer sa mi akosi pokazil..nejdem to vsak rozoberat..nemozem..
    v pondelok idete na svadobku..zavidim 🙂

• Lei a co sa udialo? 😕
    treba len predychat..

• Katka,nemusis zavidiet,ved aj vy pojdete raz na svadobku 🙂 😉 😃
    mna este caka upratovanie.....ja ked vecer neskor pridem domov,uz som vazne taka utahana......
    prajem krasny vecer......papa 😉

• ...krasnu svadobnu cestu smaily 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov