Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
slniecko..no musis sa mileho spytat,ci je to uz vybavene.. afra..ja som dala sit saty pre druzicky v uzkej ulicke..inac aj v salone ina na marianskom siju saty..a mali by podla obrazka vediet..skus oba miesta..
Odpovedať
...ja birmovku stale riesim..a dufam, ze skoro do zdarneho konca ]-( uz mas usite popolnocky? a hlavne uz si zdravsia?
Odpovedať
no hadam to budes mat rychlo vybavene..lebo niekedy sa ti knazi tak divne a neveriaco pozeraju.. saty su takmer hotove..este zips..a potom take,ze zuzit este na urcitych miestach..a vyriesit ramienka..no uz tak 70% hotove..ale az cez tyzden nad to sadnem.. v utorok ma caka doktor..takze este nie..
Odpovedať
...peeekne, sikulka x-) no som fakt zvedava co ti povie... british GP :-D vsak aj na mna sa divne pozerali, teda pocuvali :-. ked som volala do Trnavy a zistovala som si to, kedze farar bol neschopny nieco riesit..teda len to komplikoval a kazdemu povedal nieco ine...radost spolupracovat...
Odpovedať
som ich prave doskusala :-p a necham si ich troska volnejsie asi..priadne tyzden pred svadbou doupravujem ak cosi..inac..su zo super materialu..spravim foto..a pridam do albumu ;-) no budem mu musiet povedat,ze preco tak dlho cakam a ze som uz 1,5tyzdna chora..a moj lekar to nebude rad pocut.. u nas zas drahy zanasal knazovi krstny list nech to zapisu cim skor..a si predstav,ze na fare,kde bol krsteny maju este aj zly datum narodenia..ze december a on je august..aj ked v knihe je august.. :-D :-N
Odpovedať
...no to budem zvedava..pridaj veru :-D tak to je kraaaasne...ja zajtra volam opat do trnavy, ze co a ako, lebo ten knaz stale vymysla nove pravidla on mi povedal inac a v tranve trosku inac...super, on si to predstavu velmi lahko, vsak ja som v UK a nasi 200km od jeho fary a on si mysli, ze ako piskne tak bude... ]-(
Odpovedať
a mas z birmovky nejaku pamiatku?
Odpovedať
ved to, ze nie...ale potvrilo mi to asi 8 svedkov, v trnave mi to tiez potvrdili, ale pan fararko si zmyslel, ze chce este moj rodny list....vsak sa zajtra poinformujem v trnave, lebo ja viem tak, ze on to ma poslat na faru kde som bola krstena a tam to zapisu (take som dostala info) a mie, ze on si zmysli, ze to zapise..a este k tomu sa to moze stratit... no kedy pridas foto siat? som zvedava... :-N a tvoj drahy ako postupoval?
Odpovedať
...fiiiiha, vyzeraju dobre x-)
Odpovedať
sorry..cumim este aj hokej..ale pred chvilkou skoncil..a tak bitka sa strhla :-D 8-) to ja mam take rada :-p :-D a pustila som sa do francuzskej manikury.. saty vyzeraju hore take dost siroke..ale to je tym,ze ta cast sa bude musiet riadne zuzit..a pas stale nic moc..no budu vyzerat dobre..len este rozmyslam,ze ako prichytim tie ramienka..bud gombik alebo hacik..lebo nie je vhodne ich tam prisit..
Odpovedať
aha, ale asi hacik bude lepsi, nie? cez co pozeras hokej? lebo ja som nasla len platene stranky, tak som pocuvala radio, vcera :-D som skoro odpadla...teeeda ako hrali ja sa necham inspirovat v obchodoch na popolnocky, fakt netusim ako by mali vyzerat.. ale nasla som celkom pekne botky v Monsson, teda na ich web stranke :-D
Odpovedať
mam zaplatene nejake programy na mesiac..cez jednu stranku..takze to poctivo vyuzivam..navyse mam hrozne rada hokej.. no hovor cosi..take nervy a tak napata som uz dolho nebola.. a vies aspon farbu siat..ci vobec netusis? a ake topanky? pridaj link alebo foto ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja mam rada hokej...ale tak trosku som ratala, ze ako to dopadne :-| snad o rok to bude lepsie o farbe siat netusim, ked ich zbadam, budem vediet, ze su to ony, horsie ak nezbadam :-D tu je link na topanky: http://www.monsoon.co.uk/invt/24818220 a este jeden: http://www.monsoon.co.uk/invt/24801720 uvidime ake budu na zivo x-)
Odpovedať
no dalsi rok hadam budeme lepsie na tom :-) pekne topanky..ale vidim,ze tiez na vyssom opatku a aj ihlickovom :-D
Odpovedať
ved toho sa celkom bojim, budem ich musiet vyskusat a potom sa rozhodnem... ktore sa ti viac pacia? ale zoberiem si na svadbu aj biele balerinky, su fest pohodlne...to ked uz budem zomierat :-D uz si sa pevne rozhodla, ze ci saty z pozicovne alebo z ebay? ja zacinam uvazovat nad ebay, jedna kocka tu mala krasne satu odtial... x-)
Odpovedať
ptei prve sa mi zdali byt elegantnejsie..a tie druhe take zivsie..takze vybrala by som podla toho,ktore by boli pohodlhnejsie ;-) ja budem mat asi 8cm opatok..nekontrolovala som presnu vysku..a musim povedat,ze to ani nie je citit..navyse cim vyssi opatok budem mat,tym menej treba podohybat saty :-D a co tvoje saty? kedy uz konecne cosi uvidim..aspon teda tie,ktore sa ti pacia..ani neviem,ci chces uzke alebo princeznovske..ci s vystrihom s raminekami =-)
Odpovedať
http://www.my-jewel.com/ministars/cro... co na to hovoris? rozmyslam totiz nad niecim takym :-D
Odpovedať
aj mne sa pacia viac tie prve, ale ani tie druhe nie su na zahodenie...uvidime ci ich vobec budu mat x-) ...ja este presne neviem ake chcem saty, teda viem, ale v za ich nemaju.. :-( ale co som pozerala v kristine tak tieto: Beret, boreal, Nectar, Nepal a Nemesis, ale neviem, ci mi niektore sadnu a ci budu na moj termin volne :-N ..sa musim priznat, sa mi velmi nechce robit album...hehe uz som aj minule zacala, ale potom som to nechala tak...
Odpovedať
tak by si teda mohla nejaky spravit :-p a hlavne zo skusky siat :-D ja stale rozmyslam nad zmenou siat :-N uvidim do konca tyzdna..vtedy by malo byt uz jasne,ze co spravim :-N ale nepoviem,ktore to budu..to sa dozviete vsetky naraz..
Odpovedať
no teeeda :-D kolko sa dava zaloha v pozicovni? a kedy potom doplacas zvysok? Lei, nevies ci v Kristine a danici poziciavaju aj spanielske zavoje? do albumu asi treba zmensovat fotky,coooo? sa mi moc nechce :-p ale slubujem urobim, cestne pionierske...zeby som zacala?
Odpovedať
platila som 2t zalohu..a zvysok pri preberani siat.. ale vies,mataju ma nejake ine..a viem,ze tie nicolky moc nechcem..no neprezradim pravy dovod :-p ale ten druhy dolezity je,ze nemaju vlecku =-) no st. patrick ma bavieru model sa mi zda a je presne ako nicole..len iny material pouzity a tym padom aj o hodne lahsi..tiez odskusane 8-) zmensit treba,ak robis velke..co ja robim :-D
Odpovedať
..lei, uz tam nieco je, spokojna? chichi
Odpovedať
no hned som spokojnejsia :-D :-D :-D idem si lahnut uz..vstavam o pol siedmej..mame prakticke skusky totiz..takze same nervy a stresy..hadam pridem skoro domov.. este pridaj aj saty,co sa ti pacia ;-) ma napadlo teraz..ze tie zavoje poziciavaju..aspon teda v kristine..
Odpovedať
..jasne popridavam, ale ostane photos mam na notebooku, tak zase zajtra :-N night nigt
Odpovedať
dobre..zajtra vecer pridam aj ja cosi..hlavne tie saty este raz..lebo to teraz tak divoko vyzera :-D
Odpovedať
..budem sa tesit x-)
Odpovedať
ahojte baby jako sa máme? :-)
Odpovedať
ahoj x-) fajne :-D
Odpovedať
tak to sa máš :-) ja som normálne unavená po víkende :-N a by som spala...
Odpovedať
Profilova fotka
tiez by som spala |-| manzel makal do rana bieleho, PC mame v spalni, tak som unavena....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?