Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no je to hrozné, ked sa človek ani cez víkend nevyspí :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja asi jediná sa môžem pochváliť, že sa mám super :-) Cez víkend sme boli na oslave starkého 80-tky a včera u svokry na guláš... Tak som mala celkom taký oddychový víkend. Aj keď ma čaká veľmi ťažký týždeň. Začíname sa totiž sťahovať. Tak už sa teším :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani :-| :-( ku svokre co.... ale zas to robite pre krajsiu buducnost, treba v tom hladat pozitiva ;-)
Odpovedať
tak to ti nezávidím..akj ked ten víkend si mala super...ja som tiež bola na výlete a grilovať ale prišli sme vždy neskoro domov a ráno vstávať :-( ale hádam dospím cez týždeň :-) a už si pobalená?
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, hej ku svokre :-( . Ja sa stále utešujem tým, že to robím pre náš domček, ale vieš, niekedy ani to utešovanie nestačí. Ale určite to nejako zvládneme. Včera sme už začali baliť, ale máme na to skoro dva týždne. Len v piatok budeme mať požičaný vozík, tak idem odsťahovať posteľ a všetky veľké veci. Takže keď tam niečo malé zostane, tak to nevadí... Ale stráááááášne sa mi nechce :-|
Odpovedať
sťahovanie je hroznééé, nemôže človek potom nič nájsť...
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak, a niekedy sa stane, že to nemôžem nájsť aj niekoľko mesiacov, lebo som to tak odpratala, že ani sama neviem, kde :-D No najbližší mesiac až dva to budeme mať zase veselé...
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj Jani to zvladnete. Chvilu je to dobry zmatok, ale zasa si pri tom poupratujes uplne vsetky veci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, no budeme musieť. Najhoršie bude, kým všetkému zase nájdem svoje miesto a kým si na to zvyknem. Ale dúfam, že len čo si stihnem zvyknúť, už sa budem pomaly sťahovať do svojho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak uz ste tam raz byvali, tak si to das tak ako ste to mali vtedy a mas pokoj. A vo svojom budes potom uvazovat, lebo tam bude miesta a miesta... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, no tak to nebude, pretože našu izbu si zobrala švagrina a my ideme bývať do obývačky... Takže teraz to budem musieť všetko vymýšľať odznova :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj a to nie je prechodna izba? Inac vidim, ze svokra ma plno :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no nás tam bude ako hadov... Okrem nás tam ešte býva svokrina sestra s mužom a dvomi deťmi. Oni však bývajú na druhom poschodí. No našťastie, obývačka nie je prechodná izba. To sú ešte tie staršie domy, čo sú robené skoro ako byty. Ale zase budeme najbližšie ku schodisku...
Odpovedať
Profilova fotka
A Jani, aj tak ked budete stavat, tak budete stale mimo domu, no a potom prides taka unavena, ze zaspis kdekolvek.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, presne týmto sa aj ja utešujem... Ale veď to nie je až také hrozné, len bude ťažko si zvykať, keď sme si už zvykli byť sami... :-N A ako pokračuješ s prípravami? Už ti zostáva len mesiac, čo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, veru mesiac a dva dni =-) Ale uz mame hosti pozvolavanych. Este par oznamiek posleme postou, ale to uz len par a podarilo sa nam konecne kupit oblek. Tak treba k tomu topanky a kosele a podokoncovat vyzdobu. Celkom som spokojna.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to si na tom naozaj dobre ;-) Takže teraz ti pomaly zostáva už len čakať, kedy to príde. Ale z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že sa ani nenazdáš a bude už po všetkom... A potom ti bude aj ľúto za všetkými tými prípravami
Odpovedať
Profilova fotka
Akurat sme boli u svokrovcov a oni stale, nech uz je za tym a ja ze nie, staci ked uz budeme sediet v sale a papat polievocku a moze to trvat a trvat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to aj u nás som stále počúvala, len nech je už za tým... ale ja by som kľudne pristala keby od fotenia mala každá hodina aspoň 180 minút :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No dufam, ze aj ja to budem tak kludne prezivat, lebo sa obavam, aby sa nam nieco dolezite nepokazilo. Ale uz sa neskutocne tesim :-N Jani a vy uz mate stavebne povolenie?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, na každej svadbe musí sa musí niečo vystrnadiť, ale neboj, určite máš všetko tak skvele naplánované, že ak sa aj niečo stane, tak to bude len nejaká maličkosť ;-) No stavebné zatiaľ nemáme, lebo teraz sa robí urbanistická štúdia, tá sa musí najskôr schváliť, potom projekt sietí a keď bude ten schválený, tak si dávame my stavebné povolenie na schválenie. Takže dúfame, že to do jesene stihneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to mate byrokraticku natahovacku ped sebou :-| Tak hlavne, aby to nikde dlho nezdrziavali. Sa mi tak zda, ze dnes sme si tu pisali skoro cele dopoludnie len my dve, ale uz ta musim Jani opustit. Ideme vyberat topanky k obleku :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, je to zrejme tak, že sme tu boli len my dve... Ale som rada, že sme pokecali ;-) Tak vyberte pekné topánky a potom hoď foto do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No hodim urcite, ak budeme uspesni :)
Odpovedať
Ahojky - je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Evi, ja som ešte stále v práci, takže som tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky nevedeli by ste mi poradit nejakého dobrého zlatníka????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievky, popoludni som vas tu citala, ale nestihala som odpisovat, mam vela prace a malo casu :-( ach jaj.... idem nieco dorabat doma... miska: my sme si vyberali obrucky priamo v zlatnictve, pobehali sme viacero obchodov a potom nas "oslovili" tie nase :-D ale viem, ze v ZA je dobre zlatnictvo Opal :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som doma..skoncili sme len par minut po styroch..ale zas rano som uz pred osmou poctivo makala v praci..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, s tebou som nekecala ani nepamatam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?