Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
..aha, lebo na fotke mi pridu asi po kolena :-N akurat rozosielam maily ohladne infosiek o cenach masli do kostola =-) uvidim co zajtra odpisu
Odpovedať
niektorym daj viac casu ako len do zajtra :-D :-N
Odpovedať
to je fakt...chichi, som napisala len tak...ale snad sa ozvu :-N ATB zabrali? co ti vlastne GP napisal?
Odpovedať
no ja som stale este nedopisala ten mail..uz aj idem :-D pustila som si posledneho mohykana..dava markiza akurat.. no dnes poobede som mala prvy krat.najblizsie beriem o jednej rano..takze dovtedy tu urcite budem.. a co mi napisal? neviem,co tym myslis..ale povedal,ze mam zapal priedusiek a ze mi da dvoje tabletky..atb..hned sa pytal,ktore som mala naposledy..no to vela chcel..a dal mi este nejke tabletky na nos a cosi dalsie..ako som pozerala letacik,tak je to na alergiu :-N a najviac ma dorazil,ked mi povedal,ze atb mam uzivat 4krat denne :-N :-D
Odpovedať
som myslela, ze ake ATB ti napisal... tak to je urcite odbornik :-D ze 4x denne hehe ty pozeras na markize posledneho mohykana???? vsak mozu vysielat len filmy, ktore vyrobili vo vlastnej produkcii, nie? alebo vies nieco viac ako ja chichi :-D
Odpovedať
no napisal mi amoxicilin..aspon teda v anglictine je to tak :-D ale sa mi zda,ze my mame podobne..a su super farby bordovo-pieskove..alebo zlte..sa mi pacia :-D ako on je riadny odbornik..normalne som v soku z neho..a si predstav,ze mal tweetyho na kravate..no skoro som umrela.. no nasla som stranku,ktora ma 14programov a mozes cumiet,ak si predplatis..na mesiac to stoji 21$ co je smiesna suma..som si to dala kvoli majstrovstvam v hokeji..takze vyuzivam aj ted,ked uz to mam :-D
Odpovedať
..aha, tak ty si si to takto vymyslela =-) no sikulka... tak to aj ja by som asi odpadla z takeho doktora chichi ja som tu chodila len pre tabletky a kecala som len so sestrou, kotra ma vzdy pochvalila ako zdravo zijem chichi zajtra ides na ktoru do prace/
Odpovedať
no ja mam este aj na svk divnu doktorku..ako ona je celkom mila..ale pokial ide o zdravie,tak mi vacsinou neveri.. zajtra idem ako vzdy..na deviatu :-D takze celkom pohoda.. len o siedmej budem musiet byt zas hore kvoli liekom..
Odpovedať
..ja nastastie moc k doktorom nechodim a popripade si viem nieco aj povybavovat x-) ale ked ti doktor neveri, nema vyznam k nemu chodit..moze nieco prepisknut.. :-p
Odpovedať
..tak ja som dnes nejaka zlomena, to bude asi tou posilkou :-D prajem ti dobru noc a sladky snicok x-)
Odpovedať
pekne sny prajem..ja idem pustit hokej a pockam este tu hodinku..mozno cosi spravim na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kde ste pracovnicky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Peti, ako, kúpili ste tie topánky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No akurat som sa vratila z obeda. Ano Jani kupili sme. Obliekli sme uz zenicha celeho a podla mojho gusta nastastie. Ved kukni album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Peti, to je super, že sa vám to takto podarilo. Budete naozaj kočkoši ;-) Už sa teším na vaše fotky... Takže teraz už ideš doľadovať len výzdobu, že? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vlastne vcera som objednala posledne drobnosti a teraz uz len cakat kedy to pride a dufat, ze to bude ako na obrazku. Ale v podstate aj vyzdobu uz mozem pustit z hlavy. Asi si teraz oddychneme aspon tyzden ;-) A vy co mate nove? Pokrocili ste najako s tym spolocenstvom vlastnikov pozemkov?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ty si riadna šikulka :-) ;-) No my teraz čakáme na to, čo nám povie projektantka. Teraz má urobiť urbanistickú štúdiu a dať papiere na nejaké územné rozhodnutie. Takže teraz čakáme na papiere a potom ďalšie vybavovanie papierov ohľadom sietí. Ja mám pocit, že to postavenie domu je už potom len hračka (po všetkých tých papierovačkách :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
No vsak potom porovnas. Zatial oddychujte kym mozete :-N Ale mas pravdu riadne sa to taha. A s mumou je co nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, čo je s ňou. Ja na ňu myslím, celý týždeň... Už dávno sa tu neukázala. Asi jej zavolám a zistím situáciu :-D
Odpovedať
Ahojte kočky, ako??? :-D mne sa nechce pracovať, pomoc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mati, na to poznám jeden dobrý liekt, ísť domov z práce :-D Ja som dnes až do šiestej, lebo hneď z práce idem na anglinu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No ty si teda vytazena Jani. Mne sa chce dnes strasne spat, normalne ma uz lame.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale poviem ti pravdu, že aj ja by som si najradšej pospala, u mňa to však káva istí :-D . Ale keď sa večer vrátim z angliny, tak ma čaká ešte nejaké balenie. Zajtra je totiž deň D...
Odpovedať
Profilova fotka
To odovzdavate byt 16ho? Ja som myslela, ze to je vzdy na cele mesiace prenajate.
Odpovedať
Profilova fotka
nie, my ho odovzdávame až 31.5., ale teraz je doma kamarát, ktorý nám požičia vozík, aby sme mohli presťahovať posteľ a veľké kusy... Potom tu bude už až začiatkom júna a to je neskoro. Takže sa sťahujeme zajtra, ale byt odovzdávame až koncom mája...
Odpovedať
Jani tak dík za radu :-D aj nabudúce :-) s tým sťahovaním to máš také planšie :-( , moc by sa mi nechcelo a ešte ku svokričke ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, takze vam ostane volny, co? No to si tam zajdete na kavicku, ked vam bude smutno zo zaciatku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak-tak... presne ako píšeš. Pre istotu tam ešte nechám nejaké veči, aby bol dôvod vrátiť sa tam :-D
Odpovedať
petapalko: pozerám, že ty to už máš zapáááár. :-D a máte také isté poháre ako my :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky...dlho som tu nebola lebo som na konferencii..vyslali ma narychlo ale aspon si uzijem nase Tatry :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?