Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ..aha, lebo na fotke mi pridu asi po kolena 😬
    akurat rozosielam maily ohladne infosiek o cenach masli do kostola 🤔 uvidim co zajtra odpisu

• niektorym daj viac casu ako len do zajtra 😃 😬

• to je fakt...chichi, som napisala len tak...ale snad sa ozvu 😬
    ATB zabrali? co ti vlastne GP napisal?

• Sponzor fóra
  • no ja som stale este nedopisala ten mail..uz aj idem 😃 pustila som si posledneho mohykana..dava markiza akurat..
    no dnes poobede som mala prvy krat.najblizsie beriem o jednej rano..takze dovtedy tu urcite budem..
    a co mi napisal? neviem,co tym myslis..ale povedal,ze mam zapal priedusiek a ze mi da dvoje tabletky..atb..hned sa pytal,ktore som mala naposledy..no to vela chcel..a dal mi este nejke tabletky na nos a cosi dalsie..ako som pozerala letacik,tak je to na alergiu 😬 a najviac ma dorazil,ked mi povedal,ze atb mam uzivat 4krat denne 😬 😃

• som myslela, ze ake ATB ti napisal...
    tak to je urcite odbornik 😃 ze 4x denne hehe
    ty pozeras na markize posledneho mohykana???? vsak mozu vysielat len filmy, ktore vyrobili vo vlastnej produkcii, nie?
    alebo vies nieco viac ako ja chichi 😃

• no napisal mi amoxicilin..aspon teda v anglictine je to tak 😃 ale sa mi zda,ze my mame podobne..a su super farby bordovo-pieskove..alebo zlte..sa mi pacia 😃
    ako on je riadny odbornik..normalne som v soku z neho..a si predstav,ze mal tweetyho na kravate..no skoro som umrela..
    no nasla som stranku,ktora ma 14programov a mozes cumiet,ak si predplatis..na mesiac to stoji 21$ co je smiesna suma..som si to dala kvoli majstrovstvam v hokeji..takze vyuzivam aj ted,ked uz to mam 😃

• ..aha, tak ty si si to takto vymyslela 🤔 no sikulka...
    tak to aj ja by som asi odpadla z takeho doktora chichi
    ja som tu chodila len pre tabletky a kecala som len so sestrou, kotra ma vzdy pochvalila ako zdravo zijem chichi
    zajtra ides na ktoru do prace/

• no ja mam este aj na svk divnu doktorku..ako ona je celkom mila..ale pokial ide o zdravie,tak mi vacsinou neveri..
    zajtra idem ako vzdy..na deviatu 😃 takze celkom pohoda..
    len o siedmej budem musiet byt zas hore kvoli liekom..

• ..ja nastastie moc k doktorom nechodim a popripade si viem nieco aj povybavovat 😵
    ale ked ti doktor neveri, nema vyznam k nemu chodit..moze nieco prepisknut.. 😛

• ..tak ja som dnes nejaka zlomena, to bude asi tou posilkou 😃
    prajem ti dobru noc a sladky snicok 😵

• pekne sny prajem..ja idem pustit hokej a pockam este tu hodinku..mozno cosi spravim na svadbu 😃

• Kde ste pracovnicky?

• Ahoj Peti, ako, kúpili ste tie topánky? 🙂

• No akurat som sa vratila z obeda. Ano Jani kupili sme. Obliekli sme uz zenicha celeho a podla mojho gusta nastastie. Ved kukni album 🙂

• No Peti, to je super, že sa vám to takto podarilo. Budete naozaj kočkoši 😉 Už sa teším na vaše fotky...
    Takže teraz už ideš doľadovať len výzdobu, že? 😉

• Sponzor fóra
  • No vlastne vcera som objednala posledne drobnosti a teraz uz len cakat kedy to pride a dufat, ze to bude ako na obrazku. Ale v podstate aj vyzdobu uz mozem pustit z hlavy. Asi si teraz oddychneme aspon tyzden 😉 A vy co mate nove? Pokrocili ste najako s tym spolocenstvom vlastnikov pozemkov?

• Tak ty si riadna šikulka 🙂 😉
    No my teraz čakáme na to, čo nám povie projektantka. Teraz má urobiť urbanistickú štúdiu a dať papiere na nejaké územné rozhodnutie. Takže teraz čakáme na papiere a potom ďalšie vybavovanie papierov ohľadom sietí. Ja mám pocit, že to postavenie domu je už potom len hračka (po všetkých tých papierovačkách 😃 )

• No vsak potom porovnas. Zatial oddychujte kym mozete 😬 Ale mas pravdu riadne sa to taha. A s mumou je co nevies?

• Neviem, čo je s ňou. Ja na ňu myslím, celý týždeň... Už dávno sa tu neukázala. Asi jej zavolám a zistím situáciu 😃

• Ahojte kočky, ako??? 😃 mne sa nechce pracovať, pomoc 😃

• Ahoj Mati, na to poznám jeden dobrý liekt, ísť domov z práce 😃 Ja som dnes až do šiestej, lebo hneď z práce idem na anglinu 😐

• No ty si teda vytazena Jani. Mne sa chce dnes strasne spat, normalne ma uz lame.

• Ale poviem ti pravdu, že aj ja by som si najradšej pospala, u mňa to však káva istí 😃 . Ale keď sa večer vrátim z angliny, tak ma čaká ešte nejaké balenie. Zajtra je totiž deň D...

• To odovzdavate byt 16ho? Ja som myslela, ze to je vzdy na cele mesiace prenajate.

• nie, my ho odovzdávame až 31.5., ale teraz je doma kamarát, ktorý nám požičia vozík, aby sme mohli presťahovať posteľ a veľké kusy... Potom tu bude už až začiatkom júna a to je neskoro. Takže sa sťahujeme zajtra, ale byt odovzdávame až koncom mája...

• Jani tak dík za radu 😃 aj nabudúce 🙂
    s tým sťahovaním to máš také planšie 😞 , moc by sa mi nechcelo a ešte ku svokričke 😠

• Jaj, takze vam ostane volny, co? No to si tam zajdete na kavicku, ked vam bude smutno zo zaciatku 😉

• Tak-tak... presne ako píšeš. Pre istotu tam ešte nechám nejaké veči, aby bol dôvod vrátiť sa tam 😃

• petapalko: pozerám, že ty to už máš zapáááár. 😃
    a máte také isté poháre ako my 😃

• ahojte kocky...dlho som tu nebola lebo som na konferencii..vyslali ma narychlo ale aspon si uzijem nase Tatry 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Revúca
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov