Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahoj Linduš, práve sme ťa spomínali. Kde sa túlaš? Ja som aj rozmýšľala, či nie si na nejakej konferencii... 😬 Ako sa máš a čo nové? 🙂

• ahoj mam sa fajn akurat mam po prednaske tak uz dobre....a dostala som sa uz aj na net...je tu karsne pocasie a hory su uzasne....a ty ako co nove? co stahovanie

• No tak to je skvelé a dokedy si v Tatrách? Júj, aj ja by som išla. Ale aspoň v sobotu ideme na Oravský hrad. Tak aspoň trochu vzruša v živote 😃
    No sťahovanie nás čaká zajtra. Takže už mám pár krabíc v byte a ešte dnes večer idem baliť nejaké veci 😐

• Sponzor fóra
  • Baby mna padla, tak vam prajem pekny zbytok pracovneho dna a nezabudnite si aj oddychnut 😛

• ja som tu uz od pondelka... tak to berem ako malu pred svadobnu rekreaciuu 😃
    jej oravsky hrad je skvely..urcite si to uzijes a este ak bude takto krasne 🙂

no stahovanie nie je nic moc a este k svokre 😦 ...ale ten dom potom 😉

• No veru, tiež sa tým utešujem. Nejako to zvládneme 😬
    Takže ty si takto rekreuješ? No to je super a my tu makáme 😃 Ako pokračujete s domčekom? Už sa musíme niekedy dohodnúť a prídem pomôcť 😉

• ved dom prave chcela ze ked je tak pekne tak by sme mohli ist na prechadzku...

• jasné, kedykoľvek, daj vedieť, kedy máš čas a nejako to zorganizujeme 😉

• mozme aj nejak buduci tyzden....napisem v pondelok.
    ok tak idem pokracovat v kukani prednasok prestavka skoncila....maj sa pekne a uzi si oravu 😃

peta aj tebe pekny vikend 😉

• Linda, tak pekný zvyšok výletu a potom sa ozvi 😉 Uži si Tatry

• ahojte..zdrhla som skor z prace 😃 😃 😃

jani..pobalena? 😬
    muma..no nadychaj sa dobreho vzduchu aj za mna..nesh si lepsia ryba ako ja..lebo ja som na liekoch 😬

• Ahoj Kati, no som pobalená, ale len čiastočne, niečo ma čaká ešte dnes večer a niečo zajtra a potom sa tam ešte niekedy zastavím po zvyšoke vecí
    dúfam, že sa skoro vyzdravieš... Ja sama viem, že nie je príjemné byť na liekoch 😠

• no ja to beriem uz pomaly ako sucast mojho zivota..len som radsej,ak si nemusim davat prilis velky pozor..ale zial..zas sa ochladilo,takze opatrnost na prvom mieste..
    a kedy sa mate uplne odstahovat?

• No veru, opatrnosti nie je nikdy dosť 😴
    31.5. odovzdávame kľúče... Takže máme dva týždne čas na dovysťahovanie...

• mne prave ta zmena pocasia robi velmi zle..
    uz si pripravena na zivot u svokrovcov? kedy by ste potom zacali s vystavbou?

• Sponzor fóra
  • Na taký život nebudem asi nikdy pripravená 😃, ale nejako to zvládnem. Ja dúfam, že sa nám do septembra podarí vybaviť všetky papiere a stavebné povolenie a potom by sme hneď urobili základy a zvyšok na jar... Snáď by sme tam budúci rok v novembri už mohli aj bývať 😬

• no tak hadam sa vam to podari..ak bude pekne pocasie,bude sa dat stavat vzdy..
    ale co usporite na najomnom,to date do hypoteky a teda do noveho byvania 😉

• tak-tak. Teraz to dáme najmä na siete a potom základy... Ale dáme to už do svojho a nie niekomu do vrecka...
    No bežím na anglinu. Tak sa drž a dávaj na seba pozor v tomto premenlivom počasí 😉

• som nasla,ze mas tiez problem s prieduskami..neboj..nie si v tom sama 😉 astmu mam pisanu zu niekolko rokov 😬
    tak sa pekne pouc,aby si bola mudra 😉

• ahojte baby..je tu niektorá?

• ahoj vio..ako sa mas?

• Ahoj, prepac, listovala som stranky IKEA🙂) Som na nich zavislaa
    Maju vyborne zlavy, dobre sme zase nakupili dnes..Este aj to co hladam,maju a budu mat v uzasnej zlave..som na prasky..idem vykradnut banku🙂))))

• tak to je super..zas pekne pozariadujete..
    kedy idete byvat do za?

• lea..co sa objavim raz za cas- vzdy sa ma opytas to iste..🙂)) Mas toho vela!🙂)) 😃 Pytas sa ma to uz asi 7 x.
    Dnes sme kupili troje dvierok na nastenne skrinky malej do detskej izby..zo 4.500,- na 300,-Sk (!!!!!), jednu vitrinu- bez zlavy, k tym co mame od nich do obyvky, a mame som nasla na izerat od nich polohovatelny rošt zlacnený zo 7.500,- na 3900,- ..dva týždne používany, v zaruke..Aj mama sa tesi. Pred hodinou to drahy podovazal.

• no vies..sa mi zda,ze to asi menite kazdu chvilku 😃
    najprv rozpredavas nabytok z bytu..a teraz zas nakupujes novy 😃

• fiha, dnes tu nikto "neňuchol"? 😃

• ahoj Zuzi, tiež som na to pozerala, že to tu všetky nejako zanedbávajú 😃

• Jani - ty dnes stahujes, co 😉

• tak-tak, dnes večer to príde. Ešte ráno som balila nejaké riady a nejaké veci a o chvíľu frčím "domov" a dobaľujem zvyšok 😬

• ahojte baby..tak som doma..sice uz nejaku tu chvilku..no musela som si trocha polezat..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široká ponuka svadobných služieb.
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov