Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • musim byt..aby zazili vsetci rovnake prekvapenie..
    inac..stretko bude asi vo stvrtok..lebo inac mi to poriadne nevychadza..ale posnazim sa doniest nejake suche kolaciky..po tie by som chcela ist v pondelok,ked dorazime do ziliny..

• jej super 😃 s kolacikmi sa netrap 😉 to uz bude mat Linda - Muma po svadbe,teda ak dojde 😬

• no vo stvrtok by mala..
    donesiem aspon suche..na kremove si pridete v sobotu ku kostolu 😉

• Sponzor fóra
  • no to si pis Kati 😃 to uz bude po skole a strese, budem prazdninovat 😃
    ozaj a ako tvoj skoro-muz? pojde s tebou do UK po svadbe? 😕

• ano..pride za mnou..musim zacat hladat pracu pre neho..len som akasi vzdy zaneprazdnena inymi vecami..ale vyzeniem ho cez tyzden do jednej agentury..
    no sa tesim,ze ma prides povzbudit..lebo budem potrebovat..

• neboj , isto pridem, to velmi potesi 😉 mna dosla pozriet Adka a bola som rada, ked som ju tam videla 😉
    drahy prerusi studium?

• ja som tiez chcela..ale nevydalo 😞 no ked budete mat vlastne byvanie alebo ked bude babo,tak urcite pridem pozriet 😉

• no my vlastne byvanie uz mame 😃 rada vas v lete k nam pozvem - trebars by sme dali aj s ostatnymi babami kavicku v nasej obyvacke 🙂

• no myslela som domcek..ale kludne aj byte vas navstivime..
    inac..myslim,ze mata24 to je..alebo nejaka ina majovka..oni si urobili vikend niekde..a boli tam asi tri pary z majovej temy 😵

• ahojte budete mat na svadbe ohnostroj?

• ano ano videla som, dokonca aj fotky nejake tu mala hodene 😉 to mohlo byt celkom fajn 😃

• no ak bude niekde dobre odporucanie..tak sa kludne v lete pridame..ak o niecom vies..tak daj vediet...popozeram sa..
    majka..my urcite nie..ja som ho mala na zasnubach 😉 🙂

• aha my sme nemali take zasnuby, urobili sme to v sukromi. Ja sa pytam hlavne preto, lebo co sme boli teraz na jednej svadbe u priatelovej sesternice, tak az na svadbe som zistila, ze nevedeli zohnat ohnostroj a tak som sa tu po martine kukla a nasla som ho, takze skor preto sa pytam.

• no mna priatel poziadal o ruku na silvetra tesne po polnoci..tak preto ten ohnostroj..

• my sme nemali ohnostroj, ale na DVDcku svadobnom ho mame na konci 😃 vlozil nam ho tam nas kameraman 😉

• Sponzor fóra
  • no super fifi..musim si niekedy poziciat vase dvd..

• nebude problem Kati 😉 😃

• super..tak pred stretkom dam vediet..a ja ti donesiem pilatesa..

• jo to bude super, aby som sa trosku zacala hybat proti letu 😃

• ja tiez musim zacat..potrebujem zhodit tri kila..nie je to az tak moc..ale pre mna ano..lebo sa nezmestim do niektorych nohavic..

• aj mne by stacili 3 kila 😃

• zhodime spolu..kym pridem na svk,tak budeme obe chudsie o tri kila 😃
    akurat sa pytam sesterky,co vsetko bude k nim treba doniest..

• nuz ale ako, ked pilatesa mas ty, ja nie? 😬 neviem,ci som na diety,ale asi budem musiet upravit jedalnicek 😠

• ja mam tak strecing pri sebe..mozem poslat..je to po polsky..ale nevadi..brazky stacia 😃
    len mi posli svoju mailovu adresu 😉

• strecing? hm... ok, posielam do IP 😃

• este to najdem a hned poslem..
    som robila poriadok a uz neviem,kde co mam 😬

• a ake je to velke?

• nasla som to..nie je to velke..ma to asi 21stran..bolo to na kluciku..a neviem,kde v pc to je..ale uz je to jedno..mam to na maily 🙂

• ok, tak posli 😃

• odoslane..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov