Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • dik, uz to mam 😃

• no super..tak hadam pomoze 😃 😃 😃

• nuz potrebujem trochu posilnit svalstvo, tak snad ano 😃

• Sponzor fóra
  • ja zacnem az skoncim s atb..a hadam sa podari zhodit..ved je to este dost casu..

• ok kati, idem pomaly, muzo mi akurat dosiel z prace.. ani dnes si nedal pokoj, ach jaj... 😞
    hlavne, ze uz je doma... pekny vecer ti prajem, paaaaaa paaaaa

• pekny vecer 😉

• ahojte baby..nikde nikoho?

• ahoj Kati, dnes to tu nefungovalo takmer cely den 😞

• hej vsimla som si,ked som prisla domov..

• tak tu bolo ticho 🤔

• ako si sa mala?

• dnes bol v praci riadny chaos 😞 idem do vane asi, som total rozbita... a prsalo cely den, ochladilo sa... no proste uzas 😠

• aj tu bolo hrozne chladno..aj ked slnko svietilo..
    ja som uz v posteli a prave som dala robit hranolky 😛

• bre ranko baby...nezamrzli ste dnes cestou do prace?....

• ahojte, tak včera som sa sem márne pokúšala dostať a nešlo to... Normálne som bola zúfala 😃
    Tak už sme presťahovaní (teda ešte nie úplne všetko) a od piatku už bývame u svokry 😐 Ale zatiaľ je to OK, vnímam to trochu inak ako predtým...
    Marcelka, ty robíš už posledný týždeň?

• Sponzor fóra
  • ahojte baby.ja len na skok..utekam do prace..dnes mame prakticke skusky..posledne..
    drzte sa tu 😉 🙂

• ahojte nevestičky, chcem sa spýtať či neviete o nejakej predajni kde maju pekne papiere na svadobne oznámenia, tu v mt maju iba take obyčajne čo som našla pekne tak zatiaľ iba v predajni v Blave a to je mi daleko a zatiaľ tam nemam cestu tak reku či neviete o nejakej predajni tu v okolí............

• Miška, my sme kupovali veľmi pekný papier na oznamká v papierníctve na Bulvári v Žiline... Ale to už je rok a pol dozadu. Tak neviem, ako je to teraz 🙂

• aj tak dakujem možno tam ešte budu mať mať ešte niečo pekne 😉

• jani....takze si uzivas so svokrou, hej 😉 ...no jo......uz posledny tyzden...v sobotu mi zacina materska.....aj sa tesim aj nie...neviem co budem cele dni robit.....ale hadam to najako zvladnem...pocujte baby, mam kamosku, ktora by chcela mat niekedy v septembri svadbu ale.....ona sa vlastne bude vydavat v afrike a tam budu mat svadbu v nejakej zahrade, a potom si sobasny list daju prelozit aby im to uznali aj tu na slovensku a tu by chceli mat vlastne taku druhu svadbu.....nie v kostole ale ani na urade...ale nieco podobne a potom teda tu oslavu..neviete z niecim poradit?...

• Marcelka, budeš si užívať voľno a oddych 😉 Neboj, ani sa nenazdáš a malý bude na svete a bude čo robiť 🙂
    Inak, ako píšeš, tak tak sa bere veľa párov. Viem, že aj jedna kočka, čo mala svadbu v auguste ako ja,tak sa najskôr vydala v Nemecku a potom v auguste sa brali na Slovensku. Možno ona by ti vedela poradiť...

• No marcelka, ja by som si vedela hned predstavit ist na matersku. To budes mat taky chvilkovy oddych pred nastavajucim zhonom 🙂

• ved hej, mate pravdu....ale ten oddych teraz fakt potrebujem....zasa ma boli chrbat....au.... 😞 ale aspon budem castejsie na nete..... 😃

• tak to sa veľmi tešíme, že tu budeš viac s nami a budeš nám podávať všetky čerstvé informácie 😉 😃

• Urcite ich v buducnosti prakticky vyuzijeme 😃

• ahojte dievcata 😉
    neviete mi poradit, kde sa daju kupit masle na vyzdobu kostola? potrebujem ich 16 ks..alebo nebudete nejaka predavat tu svoju vyzdobu 😉
    diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

• ..haloooooo, uz tu nikto nie je 😞

• ahoj baby ..ako sa mate? 🙂

• ahojte baby..tak prakticke skusky su uz v plnom prude..niektori prisli neskoro,tak to bude nervozity cely cas..

• slniečko, my sme nemali mašle na výzdobu, takže ti asi neporadím 😴
    Ahoj Linduš, tak ako v práci po konferencii?
    Kati, držíme palce 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov